GF-Shop.top
Брелок М4
150 грн

Автор Тема: Випробування травматичного боєприпасу на біологічних цілях.  (Прочитано 17595 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн kononvarvar13@meta.ua

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 138
  • Карма: +4/-0
    • Медали
  • Звідки: Україна Київ
Випробування травматичного боєприпасу на біологічних цілях.
Можливо хтось робив такі експерименти?
Наприклад виконати постріл з гумполюя супер-пупер совою-ппп в лоба поросятку чи наприклад в шматок м'яса і заміряти глибину заходу кулі.


Оффлайн Kampfer

  • Капітан
  • *
  • Сообщений: 1126
  • Карма: +76/-0
  • За помощь в наведении порядка на форуме
    • Медали
  • Зброя: PFEFFER KO FOG
  • Звідки: Україна, захід
А пошукати пошуком чи просто почитати найбільші теми вже немає натхнення? ;)

Оффлайн kononvarvar13@meta.ua

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 138
  • Карма: +4/-0
    • Медали
  • Звідки: Україна Київ
Шукав. Ледь знайшов одну інформацію про балістичний желатин. І все.
Покажіть, будь ласка, якщо володієте такою.

Оффлайн Daos

  • Старший Солдат
  • *
  • Сообщений: 48
  • Карма: +7/-0
    • Медали
  • Звідки: Киев
На ютюбі є відео де пуляють з травмата по людях , в принципі крім синяків більш ніяких ушкоджень

Оффлайн kononvarvar13@meta.ua

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 138
  • Карма: +4/-0
    • Медали
  • Звідки: Україна Київ
Я бачив багато тестів пуляння по людях.
Сам факт пуляння по людях уже багато що каже.
Добровольці навіть не відчувають небезпеки найменшої брати участь в такому екперименті.
Думаю брати участь в експерименті в якому взяв участь Вася вони делікатно відмовилися :)

Головна проблема: у них всіх не зрозуміло який боєприпас. Чи то слабенький чи то сильний. Нічого не ясно. Ні куля ні кількість пороху. Ні сам апарат який вистрілює.
Як мінімум одних "СОВ" купа - у всіх свої джоулі і свої типи і розміри куль.
Немає фактично жодної адекватної інформації.

І дуже важливий момент для гумової кулі пробивання міцних тканин - наприклад кісток.
Я припускаю що там все дуже і дуже сумно. На відміну від плюмбум куль для яких кістка не особлива перепона.

Однім словом: до гумової травматики купа питань і жодних відповідей.
Але чомусь Флобер - не самозахист а гумоплюї самозахист.
Що в них самозахисту - не ясно.
Завчили і повторюють на кожному кроці.
А реальність зовсім інша.

Оффлайн махал_махалович

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 116
  • Карма: +24/-0
    • Медали
  • Зброя: 820g
  • Звідки: украина
треба створити проект, на який навіть не гріх і гроші збирати - тестування усіх існуючих сертифікованих припасів на людях; під набій із 60 мг пороху після келиха наважится стати будь-хто... навіть без одягу
бо це в шість раз лише більше ніж згаданий вами флобер
для експеримента узяти б три вагові категорії - але можно і дві - спортсмен 100 кг і звичайна людина 75
у людини наприклад гумовий ніж - у оборонця ствол із 3ма набоями і відстань початкова 10м
я б на такий експеримент подивився б і навіть проспонсував випивку і закусь

якщо добре оформити - можно навіть створити телепередачу і продати (мрію) дати її на якесь телебачення - типу розвінчення міфу про захисні власності...

Оффлайн kononvarvar13@meta.ua

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 138
  • Карма: +4/-0
    • Медали
  • Звідки: Україна Київ
Як мінімум спочатку потрібно випробувати все це на не живих цілях а потім зробити тест на живих.
На жаль людське тіло така річ що навіть гумова куля невдало якщо влучить може спричини важкі наслідки для добровольця.
+ Тут є певна легальна проблема: постріли із такої зброї будуть для стрілка кваліфікуватися доволі неприємно незалежно від того що доброволець може погодитися на це.
Відеозйомка - це буде вже як доказ провини того хто стріляє.
Я особисто обмежився б мертвими біооб'єктами типу свині чи чогось подібного.

Оффлайн Иванов_Сергей

  • Майор
  • *
  • Сообщений: 1202
  • Карма: +90/-0
    • Медали
  • Звідки: Тайга
Не знаю на счет сертификата! Но я считаю патроны 2 г+ 0.25 из строяка= имеют большой эффект! :016:
С ув.!

Оффлайн фёдоров

  • Майор
  • *
  • Сообщений: 1684
  • Карма: +118/-1
    • Медали
  • Зброя: МР-654К
  • Звідки: Украина,Днепр
Реваз патроны тут продавал и тестил-лопаты и прочие дверцы электробудок вместе с толстыми досками сороковками пробивало только так.

Оффлайн Иса

  • Молодший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 711
  • Карма: +45/-0
    • Медали
  • Зброя: мп 654К
  • Звідки: Украина,Запорожье
Я бачив багато тестів пуляння по людях.
Сам факт пуляння по людях уже багато що каже.
Добровольці навіть не відчувають небезпеки найменшої брати участь в такому екперименті.
Думаю брати участь в експерименті в якому взяв участь Вася вони делікатно відмовилися :)

Головна проблема: у них всіх не зрозуміло який боєприпас. Чи то слабенький чи то сильний. Нічого не ясно. Ні куля ні кількість пороху. Ні сам апарат який вистрілює.
Як мінімум одних "СОВ" купа - у всіх свої джоулі і свої типи і розміри куль.
Немає фактично жодної адекватної інформації.

І дуже важливий момент для гумової кулі пробивання міцних тканин - наприклад кісток.
Я припускаю що там все дуже і дуже сумно. На відміну від плюмбум куль для яких кістка не особлива перепона.

Однім словом: до гумової травматики купа питань і жодних відповідей.
Але чомусь Флобер - не самозахист а гумоплюї самозахист.
Що в них самозахисту - не ясно.
Завчили і повторюють на кожному кроці.
А реальність зовсім інша.
Учите матчасть! Перестаньте смешить людей!

Оффлайн kononvarvar13@meta.ua

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 138
  • Карма: +4/-0
    • Медали
  • Звідки: Україна Київ
Мене цікавить практична частина. Мат часть залиште собі.

Оффлайн Иванов_Сергей

  • Майор
  • *
  • Сообщений: 1202
  • Карма: +90/-0
    • Медали
  • Звідки: Тайга
Мене цікавить практична частина. Мат часть залиште собі.
Да уж...  :049:

Оффлайн Олег Соломон

  • Полковник
  • *
  • Сообщений: 2626
  • Карма: +439/-0
  • Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области холодного оружия. Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области огнестрельного оружия. Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области травматического оружия
    • Медали
  • Зброя: Цв-н 9х21,GSG-5(22LR), FABARM П\А 12kal, Сайга МК-223 рэм, ПМ "Беркут" 9 РА , ХС 44-10(булпап) и т.д
  • Звідки: Украина, Днепр.
Я бачив багато тестів пуляння по людях.
Сам факт пуляння по людях уже багато що каже.
Добровольці навіть не відчувають небезпеки найменшої брати участь в такому екперименті.
Думаю брати участь в експерименті в якому взяв участь Вася вони делікатно відмовилися :)

Головна проблема: у них всіх не зрозуміло який боєприпас. Чи то слабенький чи то сильний. Нічого не ясно. Ні куля ні кількість пороху. Ні сам апарат який вистрілює.
Як мінімум одних "СОВ" купа - у всіх свої джоулі і свої типи і розміри куль.
Немає фактично жодної адекватної інформації.

І дуже важливий момент для гумової кулі пробивання міцних тканин - наприклад кісток.
Я припускаю що там все дуже і дуже сумно. На відміну від плюмбум куль для яких кістка не особлива перепона.

Однім словом: до гумової травматики купа питань і жодних відповідей.
Але чомусь Флобер - не самозахист а гумоплюї самозахист.
Що в них самозахисту - не ясно.
Завчили і повторюють на кожному кроці.
А реальність зовсім інша.
Може Вам спочатку треба було зробити тему кримінальної хроніки щодо використання травматичної зброї ,там якраз тільки практична частина, а потім цю,тоді і питань можливо було б менше. Можу добавити ,що у нас в місті були такі випадки використання травмату з летальним результатом -пострілом у шию и т д(офіційна інформація МВС).Це лише пропозиція.З повагою. :028:

Оффлайн kononvarvar13@meta.ua

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 138
  • Карма: +4/-0
    • Медали
  • Звідки: Україна Київ
Я в курсі про постріли в шию і інші невдалі постріли коли жертва помирала ніби то від травматичної зброї.
Це не серйозно.
Якщо 1 раз із 100 жертва помирає - це не значить що зброя летальна.
Зброя - це не та річ у якої має бути надійність 1%
Ну і звичайно травматичні засоби - це не зброя. Це муляж зброї.
Аутентичний вигляд = плюс. Голосний постріл = плюс. І шматочок добрив який виривається на великій швидкості із ствола = великий мінус.
Навіть "безобидньій" Флобер із коробки із стандартною кулькою 0.4грама і капсульним зарядом вбив не менше ніж гумова іграшка.
Так само завдяки невдалим потраплянням у дуже вразливі точки типу шиї та інших.
Можливо флобер зробив навіть більше трупів бо він у вільному продажі і мілкокаліберний плюмбум це не великий шмат добрив який має дуже помірну проникну здатність.
До того ж його можна придбати лише під дозвіл що зменшує відчутно коло снайперів.

І це ще мова про травматичні боєприпаси які фактично поза законом. Їх таскають із собою сподіваючись що це законно. Але насправді - це абсолютно незаконно.
Законно це пару десятків джоулів. А все інше такі самі від 3 років. Можливо із-за відсутності потрапляння до органів і масовості правопорушення у людей склалося хибне враження що все ок.
Насправді не ок. Коли дійде до конкретного індивідуального випадку - масовість не допоможе.

Оффлайн Иванов_Сергей

  • Майор
  • *
  • Сообщений: 1202
  • Карма: +90/-0
    • Медали
  • Звідки: Тайга
Я в курсі про постріли в шию і інші невдалі постріли коли жертва помирала ніби то від травматичної зброї.
Це не серйозно.
Якщо 1 раз із 100 жертва помирає - це не значить що зброя летальна.
Зброя - це не та річ у якої має бути надійність 1%
Ну і звичайно травматичні засоби - це не зброя. Це муляж зброї.
Аутентичний вигляд = плюс. Голосний постріл = плюс. І шматочок добрив який виривається на великій швидкості із ствола = великий мінус.
Навіть "безобидньій" Флобер із коробки із стандартною кулькою 0.4грама і капсульним зарядом вбив не менше ніж гумова іграшка.
Так само завдяки невдалим потраплянням у дуже вразливі точки типу шиї та інших.
Можливо флобер зробив навіть більше трупів бо він у вільному продажі і мілкокаліберний плюмбум це не великий шмат добрив який має дуже помірну проникну здатність.
До того ж його можна придбати лише під дозвіл що зменшує відчутно коло снайперів.

І це ще мова про травматичні боєприпаси які фактично поза законом. Їх таскають із собою сподіваючись що це законно. Але насправді - це абсолютно незаконно.
Законно це пару десятків джоулів. А все інше такі самі від 3 років. Можливо із-за відсутності потрапляння до органів і масовості правопорушення у людей склалося хибне враження що все ок.
Насправді не ок. Коли дійде до конкретного індивідуального випадку - масовість не допоможе.
Разница травматической пули и пульки флобера в диаметре!  Там от 8.5 до 9.5 мм! А пулька всего лишь 4мм! То есть площадь удара конечно же больше у резинки! Вот почему отказались от мощного патрона 7х62/25??? Потому что прошивает! А шокового воздействия практически ноль! А вот пуля 9мм оказывает  больше  шокового  воздействия! Иза диаметра! И больше пригодны  для СО!
P.S. А те видео на которых стреляют из зубастых пистолетов и не понятно какими патронами вообще сюда не имеют отношения! И вы мне хотите сказать, что патроны с дубовой 2 гр. пулей и навеской 0.25 Д4 хуже чем флобер?  Вы хоть из резинки стреляли в жизни? Или только видео?   :023:
С ув.!

Оффлайн kononvarvar13@meta.ua

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 138
  • Карма: +4/-0
    • Медали
  • Звідки: Україна Київ
Скажу чесно: стріляв тільки зі зброї.
Ніколи не було жодного бажання випробовувати гумові іграшки.
Моя особиста думка: неметалічна куля - це цілковите збочення.
Якщо виникає дійсно небезпечна для життя ситуація - я ніколи не хотів би щоб у мене в руках опинилася гумова іграшка.
А вирішувати гумовою іграшкою питання яких можна було уникнути  - це ще більше збочення. І на жаль доволі часте зараз.

Дубова 2гр куля з потужним зарядом пороху - це вихід за межі закону.
Якщо виходити за межі закону то краще вже зі зброєю а не іграшкою.
Мені здається так було б логічніше.

Оффлайн Иванов_Сергей

  • Майор
  • *
  • Сообщений: 1202
  • Карма: +90/-0
    • Медали
  • Звідки: Тайга
Скажу чесно: стріляв тільки зі зброї.
Ніколи не було жодного бажання випробовувати гумові іграшки.
Моя особиста думка: неметалічна куля - це цілковите збочення.
Якщо виникає дійсно небезпечна для життя ситуація - я ніколи не хотів би щоб у мене в руках опинилася гумова іграшка.
А вирішувати гумовою іграшкою питання яких можна було уникнути  - це ще більше збочення. І на жаль доволі часте зараз.

Дубова 2гр куля з потужним зарядом пороху - це вихід за межі закону.
Якщо виходити за межі закону то краще вже зі зброєю а не іграшкою.
Мені здається так було б логічніше.
Если вы не стреляли из "іграшки " + не знаете ее эффект = не о чем с вами общаться!  Что то доказывать!
С ув.!

Оффлайн kononvarvar13@meta.ua

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 138
  • Карма: +4/-0
    • Медали
  • Звідки: Україна Київ
Вибачте що я стріляв лише зі зброї.
Вибачте що я не стріляв із гумових іграшок.
Гумова іграшка - це не зброя.

Якщо використовувати нелегальні патрони для гумових іграшок логічніше користуватися повноцінною зброєю.
Відповідальність буде однакова.
Ефективність дуже різна.

Оффлайн Иванов_Сергей

  • Майор
  • *
  • Сообщений: 1202
  • Карма: +90/-0
    • Медали
  • Звідки: Тайга
Вибачте що я стріляв лише зі зброї.
Вибачте що я не стріляв із гумових іграшок.
Гумова іграшка - це не зброя.

Якщо використовувати нелегальні патрони для гумових іграшок логічніше користуватися повноцінною зброєю.
Відповідальність буде однакова.
Ефективність дуже різна.
Вы не имеете опыта обращения с игрушками!  А так! Чисто домыслы!  А я всегда опираюсь на факты! И с боевого не меньше вашего уж точно стрелял и стреляю!  И я могу сравнивать!  А по поводу закона!  Нужно еще повод для изъятия найти! Все таки самокрут у меня в гильзах АЕ9/ПС9! И изъять при действующем разрешении не имеют права!
P.S. Тут не единственный вы стреляли из боевого оружия! Здесь у многих большой опыт общения с боевым! А то получается, что только вы истину знаете, а все остальные так чисто! С игрушками играются!
С ув.!

Оффлайн mastak

  • Головний Сержант
  • *
  • Сообщений: 240
  • Карма: +9/-0
    • Медали
Ребята из своего опыта - при расстоянии до трёх метров травмат очень эффективно (правда 200 дж) но только при стрельбе на поражение, стрельба "на испуг" по ногам, рукам, туловищу  при достаточной мотивации или под наркотиками (алкоголем)  не останавливает, проверено, особенно зимой!!! К стати, то же при стрельбе штатным ПМ, при попадании в мягкие ткани рук и ног (без повреждения кости).
После ранения (при соответствующих волевых качествах)  нападающий может продолжать борьбу и наносить смертельные повреждения при прямом контакте. Да далеко не все и не всегда, но могут - это обязательно следует учитывать! К сожалению законодатель не даёт нам право применять оружие эффективно или статья...

Оффлайн Иванов_Сергей

  • Майор
  • *
  • Сообщений: 1202
  • Карма: +90/-0
    • Медали
  • Звідки: Тайга
Ну не знаю... А мне опыт моих знакомых другое говорит... :032:
С ув.!

Оффлайн Иса

  • Молодший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 711
  • Карма: +45/-0
    • Медали
  • Зброя: мп 654К
  • Звідки: Украина,Запорожье
Надо тему в раздел Юмор перенести!

Оффлайн jovani

  • Старший Солдат
  • *
  • Сообщений: 35
  • Карма: +4/-0
    • Медали
  • Звідки: Черновцы
А мне опыт моих знакомых другое говорит... :032:
С ув.!
Автор темы просит поделиться собственным опытом, а не знакомых. Лично с биоцелями не знакомился, но снилось что с пяти метров резинка две 2-х сантиметровые ДСП проходила.

Оффлайн Иванов_Сергей

  • Майор
  • *
  • Сообщений: 1202
  • Карма: +90/-0
    • Медали
  • Звідки: Тайга
Сам лично в людей не стрелял! Но в мясо (свинина) и АЕ9 по лисице применял- эффект мне понравился!
P.S. С 5 метров после куска мыла советского 72% пробивает два листа дсп 30 мм! Патроны 2г +0.25 Д4! Кстати есть фото! Чуть позже скину!
С ув.!

Оффлайн jovani

  • Старший Солдат
  • *
  • Сообщений: 35
  • Карма: +4/-0
    • Медали
  • Звідки: Черновцы
Сам лично в людей не стрелял! Но в мясо (свинина) и АЕ9 по лисице применял- эффект мне понравился!
P.S. С 5 метров после куска мыла советского 72% пробивает два листа дсп 30 мм! Патроны 2г +0.25 Д4! Кстати есть фото! Чуть позже скину!
С ув.!
Из какого девайса?

Оффлайн Иванов_Сергей

  • Майор
  • *
  • Сообщений: 1202
  • Карма: +90/-0
    • Медали
  • Звідки: Тайга
ПМР 79 года! Ствол 7мм, возвратная пружина с боевого! :010:
С ув.!

Оффлайн mastak

  • Головний Сержант
  • *
  • Сообщений: 240
  • Карма: +9/-0
    • Медали
Ребята, стрелял сам по людям...
За всё сказанное отвечаю!

Оффлайн mastak

  • Головний Сержант
  • *
  • Сообщений: 240
  • Карма: +9/-0
    • Медали
Вдогонку. Я писал про останавливающий эффект в реальной ситуации.
А про проникающей (пробивающий) эффект ни кто не спорит.. 

Оффлайн kononvarvar13@meta.ua

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 138
  • Карма: +4/-0
    • Медали
  • Звідки: Україна Київ
Власне із-за того що я не знаю на що здатен найпотужніших патрон для гумових іграшок тому і питаю.
Зробіть хтось тест на біологічних цілях.
Купити ту саму голову свині за 150 грн.
Купити м'ясо, одягнути його в шкіряний одяг, светер і показати на скільки увійде куля.
Але нічого такого - чомусь тільки слова!

А ці всі слова... Вони ж ви самі розумієте до чого.

Подумати логічно: чому гумоплюйні іграшки дозволені кому завгодно а зброя короткоствольна тільки для обраних?
Правильно: тому що не зброя. Це речі із різних категорій.
Трапляються випадки що справжня повноцінна короткоствольна вогнепальна зброя з плюмбум-кулями буває не ефективною!
Що вже казати про це непорозуміння...
Складається враження що тим кому нічого продемонструвати доводиться лише словами виправдовуватися яка це крута штука гумова іграшка.

Якби я таскав у кишені гумову іграшку мені як мінімум було б цікаво на що вона здатна.
Пробивати ДСП - це не варіант. ДСП на вас не нападе.

Оффлайн KPASMEH_ua

  • Сержант
  • *
  • Сообщений: 60
  • Карма: +10/-0
    • Медали
  • Зброя: Ekol Major, РФ 431м, KWC Kmb 15.
  • Звідки: Украина. Полтавская обл.
Якщо залишатися в калібрі флобера то з цього нічого не вийде для СО. Так, він може дірявити, але як нам відомо ТТ також має таку можливість,  але чомусь створили ПМ. Тому що проникаючи куля ТТ робить маленький отвір, який  може бути не помічено людиною в стресовій ситуації, на відміну від  скругленої кулі 9 мм яка рве тканини і вдає шокуючий ефект.  Тобто пробиття флобером  "братка- нападника" ще не означає його зупинки. 

Оффлайн kononvarvar13@meta.ua

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 138
  • Карма: +4/-0
    • Медали
  • Звідки: Україна Київ
Зрозуміло що це не найкращий варіант.
Проблема що іншого немає особливо.

Зі збільшенням калібру теж ясно.
Але в першу чергу для кулі важливе проникнення.
Цей "шок" і "зупиняюча дія" - це другорядні речі.
Бо якби вони були головними після 9мм пішли б далі до .45
Але далі не йдуть бо у них вже починається падіння проникної здатності.

Та й ТТ непоганий зі своїми 7.62мм
Просто ПМ більш ефективний. Не в рази.
Бо якби в рази то відразу до 9мм прийшли.
А так це лише збільшення на не дуже значні показники які можна було встановити лише через певний довгий час використання.
Суттєва різниця видна відразу: наприклад явно що 5.6мм і 9мм не конкуренти. Там різниця відчутна в рази і не треба років досвіду. Хоча навіть і тут є варіанти: 5.6мм недооцінювали.

В будь якому випадку єдина можливість зупинити надійно - це вразити важливий орган: мозок спинний мозок серце і тд тп.
(хоча в них ще спробуй поціль).

Все інше лотерея незалежно від калібру. Ну якщо звичайно не .50 (:

Оффлайн drynya

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 15
  • Карма: +4/-0
    • Медали
  • Зброя: Форт 12РМ, Корнет С и пару крепких слов
  • Звідки: Запорожье
Я стрелял по "биологическим целям", первая автовор(зимой с Корнета-С),вторая обдолбленный нарик(стрелял летом в голый торс с ВИЙ в стоке, патрон АЕ 9), третья собака которая уже жрала человека и мы отгоняли стаю от того что осталось(зрелище то ещё). В первом случае толку мало но машину отстоял, во втором попал в ребро,зрезав аккуратно кожу в диаметре примерно 3см. Пока он замешкался быстренько скрутили. В третьем стрелял Совой из тогоже ВИЙ,попал в грудак псу, минут через 20 собака подыхала под забором.Пока так.

Оффлайн фёдоров

  • Майор
  • *
  • Сообщений: 1684
  • Карма: +118/-1
    • Медали
  • Зброя: МР-654К
  • Звідки: Украина,Днепр
Для короткого ствола останавливающее как раз важно,особенно если противник под наркотой или сильно заведён.Или просто имеет большой обьём тела-есть и такое...Американы это на Филлипинах хорошо прочуствовали,и очень резко перешли от .38 к .45.И то не всегда работает хорошо-"мой коллега выстрелил в упор уроду в корпус 9мм экспансивной. Того пробило насквозь, он стал бегать вокруг офигевшего от такого коллеги, махать руками и кричать что он его засудит за ИСПУГ - пулю он просто не почуствовал.
Нет тут закономерности... "
Забейте в поиск фразу-"Применение ПСМ по биологическим объектам",узнаете много интирестного.А ПСМ это такой пистолетик калибра 5,45 с остроконечными пулями и очень хорошей проникающей способностью...Только люди которые применяют оружие на практике почему-то (вот странность то...) предпочитают ПМ.

Оффлайн Иванов_Сергей

  • Майор
  • *
  • Сообщений: 1202
  • Карма: +90/-0
    • Медали
  • Звідки: Тайга
Зрозуміло що це не найкращий варіант.
Проблема що іншого немає особливо.

Зі збільшенням калібру теж ясно.
Але в першу чергу для кулі важливе проникнення.
Цей "шок" і "зупиняюча дія" - це другорядні речі.
Бо якби вони були головними після 9мм пішли б далі до .45
Але далі не йдуть бо у них вже починається падіння проникної здатності.

Та й ТТ непоганий зі своїми 7.62мм
Просто ПМ більш ефективний. Не в рази.
Бо якби в рази то відразу до 9мм прийшли.
А так це лише збільшення на не дуже значні показники які можна було встановити лише через певний довгий час використання.
Суттєва різниця видна відразу: наприклад явно що 5.6мм і 9мм не конкуренти. Там різниця відчутна в рази і не треба років досвіду. Хоча навіть і тут є варіанти: 5.6мм недооцінювали.

В будь якому випадку єдина можливість зупинити надійно - це вразити важливий орган: мозок спинний мозок серце і тд тп.
(хоча в них ще спробуй поціль).

Все інше лотерея незалежно від калібру. Ну якщо звичайно не .50 (:
О чем спорить с человеком!? Для которого флобер мега пушка для самообороны!? Если на то пошло!  Вы из Киева? Раз "травмат" такое говно берем: ПМР, АЕ9, Сову, 150дж., 220дж (шар 2 гр.)- проводим на вас эксперимент?  Готовы? Чего бояться?  Раз этого игрушка? ? :037:
С ув.!

Оффлайн kononvarvar13@meta.ua

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 138
  • Карма: +4/-0
    • Медали
  • Звідки: Україна Київ
Я особисто не готовий випробовувати навіть пневматичні пукалки на собі.
Вибачайте.

Мене не цікавить назва чи якісь завчені мантри. Мене цікавить лише реальність. Що відбувається в ній. Все решта нічого не варте.

Не розумію що заважає провести тест гумових іграшок на "Васі"? І не треба нікого калічити.
Все стане ясно і зрозуміло для всіх.
Хіба вам самім не цікаво?
Я б і сам провів такий тест але у мене є тільки або трамадольно-пневматичний 4.5мм флобер або зброя. Гумових іграшок не тримаю в господарстві.
Ну ніяк гумовий шматок добрив не міг мене спокусти на купівлю себе. Вибачайте.

До речі якщо я побачу що після тесту на "Васі" буде проломлено лоба і куля зайде хочаб на 10см в середину то я ж тільки зрадію і перший побіжу до найближчого Ібісу :)
за своєю легальною гумовою пукалкою.
Як я сказав мене цікавить лише результат.
« Последнее редактирование: Понедельник, 04 Апрель 2016, 13:23 от kononvarvar13@meta.ua »

Оффлайн Иванов_Сергей

  • Майор
  • *
  • Сообщений: 1202
  • Карма: +90/-0
    • Медали
  • Звідки: Тайга
Я особисто не готовий випробовувати навіть пневматичні пукалки на собі.
Вибачайте.- Все таки страшно? А чего игрушку бояться то???

Мене не цікавить назва чи якісь завчені мантри. Мене цікавить лише реальність. Що відбувається в ній. Все решта нічого не варте.- Какие мантры? Я лично стрелял из своего пистолета! Своими патронами! Через хронограф!  И есть результаты! А не какие то домыслы  (как у вас)!

Не розумію що заважає провести тест гумових іграшок на "Васі"? І не треба нікого калічити.
Все стане ясно і зрозуміло для всіх.
Хіба вам самім не цікаво?
Я б і сам провів такий тест але у мене є тільки або трамадольно-пневматичний 4.5мм флобер або зброя. Гумових іграшок не тримаю в господарстві.
Ну ніяк гумовий шматок добрив не міг мене спокусти на купівлю себе. Вибачайте.

До речі якщо я побачу що після тесту на "Васі" буде проломлено лоба і куля зайде хочаб на 10см в середину то я ж тільки зрадію і перший побіжу до найближчого Ібісу :)
за своєю легальною гумовою пукалкою.
Як я сказав мене цікавить лише результат.- Готовы быть спонсором?  Я куплю свинину ( ребра) и произведу пару выстрелов с метров 5- подходит?  Фото конечно же в тему!
С ув.!

Оффлайн VadymZ

  • Старший майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 571
  • Карма: +30/-0
    • Медали
  • Зброя: Фopт-12pм
  • Звідки: Україна
Можливо флобер зробив навіть більше трупів бо він у вільному продажі і мілкокаліберний плюмбум це не великий шмат добрив який має дуже помірну проникну здатність.
До того ж його можна придбати лише під дозвіл що зменшує відчутно коло снайперів.

Якось нелогічно. То у вільному продажі, то придбати лише під дозвіл.

Вибачте що я стріляв лише зі зброї.
Вибачте що я не стріляв із гумових іграшок.
Гумова іграшка - це не зброя.

Особисто я вибачаю. Стріляйте хоч з гармати. Звісно, якщо вона є.

Гумові іграшки - ви це про що? Та й звісно - гумова іграшка це не зброя. А зброя це взагалі дуже добре, не тільки для самозахисту. Вогнепальною зброєю можливо когось завалити, а холодною зброєю можливо когось зарубати. Але це можливо зробити і звичайною залізякою.

Ви що - капітан Очевидність?

Головна проблема: у них всіх не зрозуміло який боєприпас. Чи то слабенький чи то сильний. Нічого не ясно. Ні куля ні кількість пороху. Ні сам апарат який вистрілює.
Як мінімум одних "СОВ" купа - у всіх свої джоулі і свої типи і розміри куль.
Немає фактично жодної адекватної інформації.

І дуже важливий момент для гумової кулі пробивання міцних тканин - наприклад кісток.
Я припускаю що там все дуже і дуже сумно. На відміну від плюмбум куль для яких кістка не особлива перепона.

Однім словом: до гумової травматики купа питань і жодних відповідей.
Але чомусь Флобер - не самозахист а гумоплюї самозахист.
Що в них самозахисту - не ясно.
Завчили і повторюють на кожному кроці.
А реальність зовсім інша.

По флоберу. Вага кулі буде в районі 0,45 грам, швидкість польоту від 100 до 140 метрів в секунду, а енергетика в межах 2-4,4 Дж.
Куля найслабшого травматичного патрона важить 0,52 грама і на відстані 1,5 метрів від дульного зрізу летить зі швидкістю близько 370 метрів в секунду, що дає енергетику в 36 Дж, при цьому гумова куля має більш ніж в два рази більший діаметр і властивість при зіткненні з перешкодою швидко віддавати свою енергію.

Так, якщо гумова куля вважається малоефективною, то що говорити про властивості кулі патрона Флобера для самозахисту? Якщо ви це не розумієте, то у чому тут "Завчили і повторюють на кожному кроці"?.

До речі якщо я побачу що після тесту на "Васі" буде проломлено лоба і куля зайде хочаб на 10см в середину то я ж тільки зрадію і перший побіжу до найближчого Ібісу :)
за своєю легальною гумовою пукалкою.
Як я сказав мене цікавить лише результат.

Та і взагалі, для ламання кісток, у тому числі і кісток черепа, дуже оптимально по співвідношенню ціна-якість, це обрізок металевої водопровідної труби. Але, прошу вас, не загортайте його у газету.

А на скільки зайде гумова куля з сертифікованого травматичного патрону у біологічну ціль, та чи зламає вона кістку, особисто мені також до одного місця. Куля з патрону флобера кістку точно не зламає.

Відповідно до законодавства України, постріл зі зброї призначеної для стрільби патронами, спорядженими еластичними снарядами несмертельної дії не повинен спричинити тяжких та смертельних тілесних ушкоджень людині на відстані більш як 3,5 м від дульного зрізу. А боеприпас тому і зветься сертифікованим, тому що відповідає вимогам законодавства України стосовно відсутності достатньої кінетичної енергії та пробивної здатності для спричинення тяжких та смертельних ушкоджень людині, що знаходиться на визначеній відстані. Що тут не зрозуміло?

Є бажання знати результати відстрілу еластичними снарядами несмертельної дії по біоматеріалу (біоматеріал буде свіжий, але вже неживий), не питання, вартість патронів від 8 грн., вартість шматка свині (вона близька до людського тілу), та відстань для проведення тесту. Праця безкоштовна. Зробимо, задокументуємо, та дамо відповідь.
« Последнее редактирование: Понедельник, 04 Апрель 2016, 15:24 от VadymZ »

Оффлайн kononvarvar13@meta.ua

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 138
  • Карма: +4/-0
    • Медали
  • Звідки: Україна Київ
Дякую за коментар :)

Лише одне зауваження: в моєму випадку флобер - це лише умовна назва. Це не той флобер що продається із коробки. Я маю наувазі флобер після певних маніпуляцій.
Тобто фактично вже не флобер а те що зроблено на його базі. І дуже на нього візуально схоже в чому власне і єдина перевага такої зброї.
За допомогою такої зброї флоберного походження моєму "Васі" лоб пробило і в мозок на 10 см зайшло заодно вибивши трохи мізків назовні.

Дуже хотілося б побачити такий тест.
Якщо у когось є бажання дізнатися правду я міг би допомогти з тестом.
Наприклад з біоматеріалом і можливо частково з місцем проведення(якщо це Київ).
Мені самому дуже цікаво на що здатен найпотужнішиий боєприпас з найміцнішою подобою кулі (: (вибачте що не просто "куля". на моє скромне переконання вона має бути металічна).
І якщо є вибір то хотілося б звичайно з револьверу тест.

Зброя це засіб найостаннішого порятунку в найкритичнішій ситуації а не іграшка для епічних багатообоймних баталій за найменшого приводу. З чим власне у гумоплюїв і великі проблеми.
У більшості власників гумоплюїв чомусь дуже велика схильність до поведінки в стилі: ах ти _ука! "падрєзал" - і понеслися черги гумові. ах ти _ука! не так подивився - і понеслися черги гумові.
Я припускаю що це завдяки славі травматичного засобу. "Воно не вбиває". "Воно лише травмує".
« Последнее редактирование: Понедельник, 04 Апрель 2016, 15:48 от kononvarvar13@meta.ua »

Оффлайн Иванов_Сергей

  • Майор
  • *
  • Сообщений: 1202
  • Карма: +90/-0
    • Медали
  • Звідки: Тайга
Дякую за коментар :)

Лише одне зауваження: в моєму випадку флобер - це лише умовна назва. Це не той флобер що продається із коробки. Я маю наувазі флобер після певних маніпуляцій.
Тобто фактично вже не флобер а те що зроблено на його базі. І дуже на нього візуально схоже в чому власне і єдина перевага такої зброї.
За допомогою такої зброї флоберного походження моєму "Васі" лоб пробило і в мозок на 10 см зайшло заодно вибивши трохи мізків назовні.

Дуже хотілося б побачити такий тест.
Якщо у когось є бажання дізнатися правду я міг би допомогти з тестом.
Наприклад з біоматеріалом і можливо частково з місцем проведення(якщо це Київ).
Мені самому дуже цікаво на що здатен найпотужнішиий боєприпас з найміцнішою подобою кулі (: (вибачте що не просто "куля". на моє скромне переконання вона має бути металічна).
І якщо є вибір то хотілося б звичайно з револьверу тест.

Зброя це засіб найостаннішого порятунку в найкритичнішій ситуації а не іграшка для епічних багатообоймних баталій за найменшого приводу. З чим власне у гумоплюїв і великі проблеми.
У більшості власників гумоплюїв чомусь дуже велика схильність до поведінки в стилі: ах ти _ука! "падрєзал" - і понеслися черги гумові. ах ти _ука! не так подивився - і понеслися черги гумові.
Я припускаю що це завдяки славі травматичного засобу. "Воно не вбиває". "Воно лише травмує".
Так вы не ответили на мой вопрос!  Готовы быть спонсором?  Кидайте деньги- куплю ребра "васи" и покажу! На что способна моя игрушка!  И мои игрушечные патроны!
P.S. Так переделанный флобер  ( патроны) тем более вне закона! И у вас намного больше вероятность получить 263 ст. И получить срок при самообороне! Ведь у меня есть разрешение на "игрушку" и патроны сертификат!   :052:

Оффлайн kononvarvar13@meta.ua

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 138
  • Карма: +4/-0
    • Медали
  • Звідки: Україна Київ
Так я знаю. Що флобер перероблений 263 що потужні патрони та сама історія. Куди не копни всюди 263 вилізає :)
Так. Дозвіл це добре. Але на флобера взагалі дозвіл непотрібен. У нього репутація іграшки яка не здатна завдати шкоди.
Але це звичайно до першого вскопу. Тільки найменша експертиза і усьо: тримай 263.
Що у потужному травматичному патроні що в флобері.

Взагалі я вважаю що вони обидва шматки добрив але у флобера хочаб куля металічна. Це його єдина незначна перевага фактична.

Звичайно із задоволенням і великою цікавістю виступлю спонсором цього чудового тесту.
Цікаво було б побачити два тести:
- перший м'ясо в щільному одязі: шкіряна куртка + середнього товщини світер. і наскільки зайде. доречі одяг можу пожертувати теж але мабуть простіше купити на  секонді найближчому.
- другий тест в лоб голові свинячій. на базарах м'ясних має бути. в магазинах не зустрічав.


SPZ

  • Гость
Випробування травматичного боєприпасу на біологічних цілях.
Можливо хтось робив такі експерименти?
Була історія з собакою, в агонії, яку збила машина на дорозі.
Зупинився, вирішив добити щоб не мучилася та прибрати з дороги.
ПМР  + сова 90 Дж  з 1 метра цілив в основу черепа.
Лише 8 гумова куля впокоїла бідолашну тваринку.
Це заставило думати. Читав що картеч пхають в холості набої.
Зважив відповідну картечину - біля 2 гр. такої ж ваги бувають і гумові кульки.
свинець незаконний, зробить дирку чуть більшу як флобер, з гумою ситуація інша.

"не всі йогурти однаково корисні" - у випадку з "травматичною зброєю" це правило ще більше актуальне.
Навіть однакові патрони на різних стволах покажуть різні результати.

ключові речі:
- діаметр та довжина трубки (наявність звужень/розширень/ зубів і тп),
- характеристики кульки: вага/діаметр (матеріал),
- кількість порошку в навісці та його марка,
- навіть зворотня пружина міняє характеристики шматка гуми, що вилітає зі ствола

Оффлайн kononvarvar13@meta.ua

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 138
  • Карма: +4/-0
    • Медали
  • Звідки: Україна Київ
Усе дуже мутно.

До речі я чому хотів би побачати тест на револьвері - щоб хоча б цю пружину виключити із списку речей що впливають на результат.
І автоматику теж. Бо це як мінімум зайва втрата енергії і в так кволому апараті.
+ у револьверів здається найбільший діаметр "законний".

кулі найпотужніші які є хотілося б побачити.
порох так само найпотужніший від якого не розриває хіба що сам апарат.

А взагалі що мене ще дуже "дивує" в гумових пристроях - це рикошети. Я так розумію вони відчутно частіше бувають із-за особливості матеріалу "кулі".
На відміну від свинцевої металічної кулі яка має значно більшу тенденцію до розплющування ніж до відскакування.

Оффлайн Иванов_Сергей

  • Майор
  • *
  • Сообщений: 1202
  • Карма: +90/-0
    • Медали
  • Звідки: Тайга
Так я знаю. Що флобер перероблений 263 що потужні патрони та сама історія. Куди не копни всюди 263 вилізає :)
Так. Дозвіл це добре. Але на флобера взагалі дозвіл непотрібен. У нього репутація іграшки яка не здатна завдати шкоди.
Але це звичайно до першого вскопу. Тільки найменша експертиза і усьо: тримай 263.
Що у потужному травматичному патроні що в флобері.

Взагалі я вважаю що вони обидва шматки добрив але у флобера хочаб куля металічна. Це його єдина незначна перевага фактична.

Звичайно із задоволенням і великою цікавістю виступлю спонсором цього чудового тесту.
Цікаво було б побачити два тести:
- перший м'ясо в щільному одязі: шкіряна куртка + середнього товщини світер. і наскільки зайде. доречі одяг можу пожертувати теж але мабуть простіше купити на  секонді найближчому.
- другий тест в лоб голові свинячій. на базарах м'ясних має бути. в магазинах не зустрічав.
Ну что? Тогда готов принят на тест деньги и вашу старую кожанку! 8)
С ув.!

Оффлайн махал_махалович

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 116
  • Карма: +24/-0
    • Медали
  • Зброя: 820g
  • Звідки: украина
теж готовий прийняти участь в тесті - тільки треба зачекати шашличного періоду щоб свинятина не пропадала; використаю лише ті набої, які в магазині продають; завернувши свинятину в плівку, і накривши кожанкою, можна гарантувати повну незайманість шашлику

Оффлайн VadymZ

  • Старший майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 571
  • Карма: +30/-0
    • Медали
  • Зброя: Фopт-12pм
  • Звідки: Україна
Цікаво було б побачити два тести:
- перший м'ясо в щільному одязі: шкіряна куртка + середнього товщини світер. і наскільки зайде. доречі одяг можу пожертувати теж але мабуть простіше купити на  секонді найближчому.
- другий тест в лоб голові свинячій. на базарах м'ясних має бути. в магазинах не зустрічав.

А що там цікавого. Шкіряна куртка+светр = гумова куля не зайде нікуди. Фуфайку пробиває і кудись заходе. Свинячу голову також не розколе.

Оффлайн dan

  • Капітан
  • *
  • Сообщений: 1171
  • Карма: +60/-1
    • Медали
  • Звідки: Украина.
Була історія з собакою, в агонії, яку збила машина на дорозі.
Зупинився, вирішив добити щоб не мучилася та прибрати з дороги.
ПМР  + сова 90 Дж  з 1 метра цілив в основу черепа.
Лише 8 гумова куля впокоїла бідолашну тваринку.
Це заставило думати. Читав що картеч пхають в холості набої.
Зважив відповідну картечину - біля 2 гр. такої ж ваги бувають і гумові кульки.
свинець незаконний, зробить дирку чуть більшу як флобер, з гумою ситуація інша.

"не всі йогурти однаково корисні" - у випадку з "травматичною зброєю" це правило ще більше актуальне.
Навіть однакові патрони на різних стволах покажуть різні результати.

ключові речі:
- діаметр та довжина трубки (наявність звужень/розширень/ зубів і тп),
- характеристики кульки: вага/діаметр (матеріал),
- кількість порошку в навісці та його марка,
- навіть зворотня пружина міняє характеристики шматка гуми, що вилітає зі ствола


В следующий раз попробуете  на сбитом пешеходе если будет в агонии поможите.Или Вы когда попадете в аварию может так же  попадется гуманист и Вам поможет .  Без уважения.

Оффлайн Иванов_Сергей

  • Майор
  • *
  • Сообщений: 1202
  • Карма: +90/-0
    • Медали
  • Звідки: Тайга
Кожаной куртки нет... Решили обернуть ребра джинсами!  Патроны будут с навеской 0.25 Д4 и шар 2.1! Пистолет ПМР, ствол 7мм.
С ув.!

Оффлайн Varg88

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 12
  • Карма: +9/-0
    • Медали
  • Зброя: Форт 12Р
  • Звідки: Україна
Кожаной куртки нет... Решили обернуть ребра джинсами!  Патроны будут с навеской 0.25 Д4 и шар 2.1! Пистолет ПМР, ствол 7мм.
С ув.!

ну що там з тестом?
цікаво глянути результати...

Оффлайн Иванов_Сергей

  • Майор
  • *
  • Сообщений: 1202
  • Карма: +90/-0
    • Медали
  • Звідки: Тайга
ну що там з тестом?
цікаво глянути результати...
http://www.gunforum.com.ua/index.php/topic,21299.0.html это ссылка на тест!
С ув. Сергей!

Оффлайн rox

  • Полковник
  • *
  • Сообщений: 2541
  • Карма: +106/-0
    • Медали
Цитировать
а не забыли ли Вы о том, что резиноплюй имеет в первую очередь останавливающий а не поражающий эффект
К большому сожалению эти два показателя в какой то мере связаны прямопропорционально между собой, и подать их отдельно как мухи от котлет практически не получается.

Оффлайн gosha2503

  • Рекрут
  • Сообщений: 4
  • Карма: +3/-1
    • Медали
  • Зброя: valtro 85mod. stalker914. ekol botan.
  • Звідки: Украина,Днепропетровск

Оффлайн тарик

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 15
  • Карма: +3/-0
    • Медали
  • Зброя: пмр. тоз 78
  • Звідки: украина днепропетровск
в заднюю свиную ногу ( бабашка кабанчика зарезала и на холодец угостила) из пмр стволик 6.3 патрон 130 дж с трех метров пуля зашла на 8 см пробив шкуру сало и застряла в мясе ударившись о кость