GF-Shop.top
Брелок AWP
150 грн

Автор Тема: Какой нож выбрать для выживания  (Прочитано 29728 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Какой нож выбрать для выживания
« Ответ #60 : Пятница, 12 Январь 2018, 00:57 »
...Подходите со спины к тушке, нагружаете правым коленом р-н подреберья, левой рукой - за ушко крепко и - вскрываете горлышко...
Я так і думав... Я надіюсь таким мисливцем надіюсь ніколи не стану. Мене завжди дивувало, нафіга страждати такою ...? Нормальний ніж — удар у серце кабану, і все. Пічалька Ви, ваші методи полювання, і ваш колектив, походу також. Але суті то не змінює, ваші короткі ножички без гарди — то безтолковка у плані виживання, якщо тільки кращих під рукою немає, Я б такий не взяв коротше, якби вибір був. І із такими як Ви, Я б на полювання, по своїй волі не пішов би, і не взяв би із собою.
« Последнее редактирование: Пятница, 12 Январь 2018, 00:59 от Ф021 »


Оффлайн Nutty

  • Штаб-сержант
  • *
  • Сообщений: 348
  • Карма: +8/-0
    • Медали
  • Зброя: АКС-74 та гранат побільше))))
  • Звідки: Маріуполь
Re: Какой нож выбрать для выживания
« Ответ #61 : Понедельник, 22 Январь 2018, 15:09 »
ваші короткі ножички без гарди — то безтолковка у плані виживання, якщо тільки кращих під рукою немає
Опускаючи момент з фінами, саамами і якутами, котрі юзають в дикій природі свої невеликі безгардові ножики віками...
.......погугліть, якими ножами користуються і користувалися бушкрафтери (по суті - ті ж "виживальщики", але мирні і без зашкварів а-ля "захавати черв'яків, покришити всіх ворогів і вижити в ядерну зиму"),відомі інструктори з виживання, просто дослідники природи і любителі подорожей - Ларс Фельт, Рей Мірс, Хорас Кефарт і багато інших. Почитайте Вадима Денисова. Ніхто з них не використовує боуі чи шось подібне - невеликі прості ножі, без утиків чи з маленьким. Ніхто не добиває ножем кабанів/лосів/слонів
Особливо за Кефарта раджу почитати - той не просто займався "виживанням" в природі від нєфіг робить (чим люблять страждати нині)- він жив вивченням природи, полюванням, подорожами, написав багато книжок про своє життя в дикій природі
з.і. про Нессмука теж погугліть - дуже цікаво :010:

Оффлайн GoGa_77

  • Сержант
  • *
  • Сообщений: 85
  • Карма: +27/-0
    • Медали
Re: Какой нож выбрать для выживания
« Ответ #62 : Понедельник, 22 Январь 2018, 15:51 »
Лучший нож для выживания это пистолет :))

Оффлайн Nutty

  • Штаб-сержант
  • *
  • Сообщений: 348
  • Карма: +8/-0
    • Медали
  • Зброя: АКС-74 та гранат побільше))))
  • Звідки: Маріуполь
Re: Какой нож выбрать для выживания
« Ответ #63 : Понедельник, 22 Январь 2018, 16:06 »
То наріжте їм хлібу і сальця :D

Оффлайн gruna777

  • Штаб-сержант
  • *
  • Сообщений: 311
  • Карма: +26/-0
    • Медали
  • Зброя: Hatsan 125.
  • Звідки: Украина, Киев
Re: Какой нож выбрать для выживания
« Ответ #64 : Понедельник, 22 Январь 2018, 17:19 »
Мені здається, що ніж для виживання повинен бути не довший ніж 30 см і не коротший за 20см, з некрихкої сталі та із зручною рукояткою, і не дуже тонкий, не тонще 2.5 мм. У виживанні  головне рубати добре гілляки, та розбирати дичину.

Оффлайн Monolit

  • Модератор
  • Полковник
  • *****
  • Сообщений: 2803
  • Карма: +189/-2
  • Награждается пользователь, проявляющий заботу о популярности и развитии форума Награждается пользователь, регулярно размещающий уникальные обзоры оружия За помощь в наведении порядка на форуме Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области огнестрельного оружия. За неизменно вежливое общение с собеседниками Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области травматического оружия
    • Медали
  • Зброя: Ata Arms Venza 12к, Зауер С303(.300winmag), ПМ, Хатсан Ескорт 12к, АКМ, Savage 64 FV
  • Звідки: Карпати
Re: Какой нож выбрать для выживания
« Ответ #65 : Понедельник, 22 Январь 2018, 18:21 »
погугліть, якими ножами користуються і користувалися бушкрафтери ,відомі інструктори з виживання, просто дослідники природи і любителі подорожей - Ларс Фельт, Рей Мірс, Хорас Кефарт і багато інших.

Buck 119. Клип-пойнт (боуи). Это один из любимых ножей Леса Строуда (Les Stroud) — знаменитого инструктора по вопросам выживания. Также Buck 119 пользовался большой популярностью и у американских солдат во время Вьетнамской кампании. Они приходили с ним на службу и активно использовали как в процессе боевых действий, так и в качестве хозяйственно-бытового ножа... в джунглях Вьетнама.