GF-Shop.top
Брелок АК
150 грн

Автор Тема: На форумі ще один кидало dk2513  (Прочитано 13432 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Саня

  • Головний Сержант
  • *
  • Сообщений: 209
  • Карма: +78/-8
  • Награждается покупатель, неоднократно зарекомендовавший себя как надежный. Награждается продавец, неоднократно зарекомендовавший себя как надежный.
    • Медали
На форумі ще один кидало dk2513
« : Суббота, 08 Апрель 2017, 17:30 »
Загалом створив я свою тему:
http://www.gunforum.com.ua/index.php/topic,27369.msg261533.html#msg261533

у надії обмінятися із кимось на ММГ і тут камрад  dk2513 запропонував свій уже востановлений  девай ,але із доплатою у 3000грн
http://www.gunforum.com.ua/index.php/topic,18507.msg192647.html#msg192647

я відмовився мовляв тим ,що не готовий зараз робити доплати і написав що якби у него був не востановлений ММГ то б домовилися , після чого камрад написав ,що має і такий та готовий до него докинути ще навіть ЗІП ,я попросив фото і він кинув знову ссилку :
http://www.gunforum.com.ua/index.php/topic,20972.msg214184.html#msg214184

Такий девайс мені підходив і я написав що згодний на обмін ,дав свої реквазити і в замін отримав реквізити цего :022: ,після відправки я попросив номер накладної посилки яка мала їхати до мене і тут заминка ,  :022: не заходив на форум і я спробував набрати ,але звійсно зв,язок був відсутній ,після чого я написав ,що нехай дає ТТН або ж я роблю поверненя , :022: відписав що з першого разу посилку не вийшло відправити ,але воно пішла і дав мені ТТН . Загалом і мені і йому посилки мали прийти у один день (я свою навмисно відправив вечором щоб їхала довше бо мав якесь передчутя :-X). Отримавши ТТН я зразу перевірив у додатку і ще здивувався чого вага 3 кг і коли я прийшов на НовуПошту мені винесли коробку габаритами з мікрохвильовку ,я там і на місці не відходячи почав розпаковувати і у середини була куча м,ятого паперу та пакетів і на низу півлітрова бутилка із водою  :016: . Я зразу підійшов до оператора ,написав заяву на повернення свого товару який я відправив тай усе .

Звійсно у першу чергу сам винин що наступив на ці граблі і повірив  :025:
Загалом камради будьте уважні ,не повторяйте мою помилку !

Додаю скріни переписки:






« Последнее редактирование: Суббота, 08 Апрель 2017, 17:37 от Саня »


Оффлайн Витмакс

  • Молодший Сержант
  • *
  • Сообщений: 51
  • Карма: +1/-0
    • Медали
  • Звідки: Украина
Re: На форумі ще один кидало dk2513
« Ответ #1 : Суббота, 08 Апрель 2017, 18:16 »
Я зразу підійшов до оператора ,написав заяву на повернення свого товару який я відправив тай усе .
Саня, так успел отозвать свою посылку?

Оффлайн Саня

  • Головний Сержант
  • *
  • Сообщений: 209
  • Карма: +78/-8
  • Награждается покупатель, неоднократно зарекомендовавший себя как надежный. Награждается продавец, неоднократно зарекомендовавший себя как надежный.
    • Медали
Re: На форумі ще один кидало dk2513
« Ответ #2 : Суббота, 08 Апрель 2017, 18:27 »
Саня, так успел отозвать свою посылку?
Так так відізвати встиг на щастя   :019:

Оффлайн Максим

  • Сержант
  • *
  • Сообщений: 85
  • Карма: +17/-0
    • Медали
Re: На форумі ще один кидало dk2513
« Ответ #3 : Суббота, 08 Апрель 2017, 22:43 »
Что то мне подсказывает,dk2513 будет заверять, что посылку подменили.Или Саня его кинул.Ну а,что остаётся в это случае.

Оффлайн Саня

  • Головний Сержант
  • *
  • Сообщений: 209
  • Карма: +78/-8
  • Награждается покупатель, неоднократно зарекомендовавший себя как надежный. Награждается продавец, неоднократно зарекомендовавший себя как надежный.
    • Медали
Re: На форумі ще один кидало dk2513
« Ответ #4 : Суббота, 08 Апрель 2017, 23:01 »
Что то мне подсказывает,dk2513 будет заверять, что посылку подменили.Или Саня его кинул.Ну а,что остаётся в это случае.
Да я ж тільки те і роблю ще із 2013го року на форумі що кидаю людей ,а 100% позетивних відгуків у всіх продажах та купівлях то так   :047:
Жалію лише що не сфотографував ту посилу  та її вміст (нажаль тоді голова була забита тим щоб поскоріше відізвати посилку поки її не забрали)
« Последнее редактирование: Суббота, 08 Апрель 2017, 23:03 от Саня »

Оффлайн Kuvalda-914

  • Головний Сержант
  • *
  • Сообщений: 222
  • Карма: +57/-0
    • Медали
  • Звідки: Ukraine
Re: На форумі ще один кидало dk2513
« Ответ #5 : Воскресенье, 09 Апрель 2017, 19:38 »
Думаю-здесь и по ответу все видно-если бы действительно отправил, то не ограничился бы банальными мелкими фразами и смайликами. Самое обидное, что теряется доверие к людям. Но есть 1 плюс-на 1 кидалу меньше, точнее логин

Оффлайн aleck

  • Модератор
  • Майор
  • *****
  • Сообщений: 1681
  • Карма: +104/-0
  • За помощь в наведении порядка на форуме
    • Медали
  • Зброя: KO JET
  • Звідки: Київ
Re: На форумі ще один кидало dk2513
« Ответ #6 : Воскресенье, 09 Апрель 2017, 23:22 »
Комментарий модератора Я так понимаю, что если бы ответчику было что возразить, то он бы уже давно это сделал! Ну а посему, очередная мразь отправляется в вечный бан за мошенничество! На этом тему считаю закрытой.