GF-Shop.top
Тактическая ручка
300 грн

Автор Тема: Дозвіл на зброю, як подати скаргу на працівників Дозвільної Системи?  (Прочитано 13169 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Доброго часу доби всіх хто це читає!

Ситуація складалася, приблизно наступна: дозвіл на нарізну мисливську зброю, проживаю у селі на межі займаюсь сільським господарством, майже дрімота, в Армії не служив (не взяли, непридатний у мирний час), задумувалось просто шоб було, поки діставав документи, розповів знайомим то запросили ще і на полювання разом сходити, як дістану, по цій причині хочу на Посвідчення Мисливця колись здати, це як все гаразд буде.

Як збиралися і подавалися документи: Почалося, приблизно півроку назад, Медична Довідка (127/о) — приблизно 2 тижня, довжелезні черги (2,5 години під кабінетом Нарколога, це був рекорд...), всі аналізи (кров із пальця, кров із вени, аналіз сечі, тощо), ще й далеко їздити самокаткою до Рай. Лікарні. Довідка про Несудимість — Далеко їхати до Сервісного Центру МВС, але зробилося днів за 15, при моїй мінімальній участі, що порадувало. Довідка із Сіль. Ради про стан сім’я та Характеристика — ну із цим, слава богу, все окей, не п’ю (навіть пива), не курю, не вживаю інших нарк. речовин, не шляюсь, не схильний до агресії, і так далі, і тому подібне, тут навіть якби захотіли, то по факту ні до чого причепитися.
Довідка про проходження курсу поводження зі зброєю — проходив у Державному... 1,5 місяця, це зайняло, на самі поїздки приблизно 1 тис. грн. вилетіла... Здав екзамен, десь із п’ятого, чи четвертого разу. Самі курси сподобались, але деякі, скажімо так, офіцери тамички не сприймалися мною... Зокрема пам’ятаю як там люди "па знакомству" здавали на нарізне із 1-го — 2-го разу, а то і взагалі, цілими пачками, і такі що, ну скажімо так, підозрілої зовнішності і до того-ж половина не могли курок від спускового гачка відрізнити... Раз головний однієї такої "пачки" вирішив "расчітатса" із одним екзаменатором, прямо на місці, на що той пошепки сказав "що зара хтось підслухає і писець...", коротше, що там за "кантінгєнт", мені швидко стало зрозуміло. За весь час здачі екзаменів Я ні разу не підвищив на екзаменаторів голос, чи вступив із ними у суперечку, хоча вони на мене горлали не раз.

Ситуація у районному Відділі Дозвільної Служи МВС — Катався 1,5 тижня, по 15 км в одну сторону, щоб просто застати Уповноваженого на роб. місці, на мої тел. дзвінки він не відповідав або просто збивав дзвінок. Застав на місці, приніс весь пакет документів +фотки всі, написав клопотання, він забрав у мене оригінал Довідки про проходження..., мій ІІНПП й Довідку про Несудимість, про яку Я йому сказав, що оскільки довго проходив курси, то у цієї довідки зосталось тільки 2 тижня термін дії... Сказав що прийдуть, перевірять, напишуть рапорт, ніхто не приходив... Знову ж таки, на дзвінки відповідав 1 раз із 10, і то 5 секунд розмова "Я занятий". Зустрів його через місяць, випадково, у відділку, питаю: "Як там справи із дозволом, там-же термін дії довідок...?", відповідь: "Беріть довідки заново".

Поїхав, замовив Довідку Про Несудимість ще разок, забрав через 15-20 днів десь, взяв заново Характеристики і Про Стан Сім’я, на всякий, бо у них також по-моєму 1 місяць термін дії. Після цього всього, тільки десь із 4-го разу застав Уповноваженого на роботі, віддав нові довідки...

Далі та сама історія, із близько 70 разів, які Я йому дзвонив, додзвонився тільки разів 15, сказав що в Області "завернули" мої документи, і натякав чи тим Обласним, чи то хабар потрібно дати, чи щось таке, чи то на ще якусь фігню, не важливо. Тепер Уповноважений узяв відпустку на 1 місяць (як мені сказали у Відділку Поліції), але з його слів "3й раз по довідки їхати не доведеться, почекайте". Скоро добігає кінця термін дії другої Довідки про Несудимість...

Ось у такому дусі, пройшло більше 6-ти місяців, із моменту коли Я почав займатися збором документів...

Висновок: З одного боку, Я можу зрозуміти Уповноваженого, Я б також, мабуть відразу дозвіл на зброю такому як Я не видав би. З іншого боку, Я не маю шкідливих звичок, і як уже зазначалося, не схильний до агресії, і скоріше отримаю по пиці і розплачусь, чим ударю у відповідь... У мене у сім’ї навіть сварок майже немає (ну, правда інколи на мене горланять, але Я на то уваги не звертаю хД). Тобто перед Уповноваженим стоїть складний вибір, але все-ж таки, бувши на його місці, і розглянувши багато факторів, Я гадаю що собі дозвіл би виписав.
ПОРЯД ІЗ ТИМ, Я на власні очі бачив як отримують дозволи інші люди (у тому числі і у Районній, і в Обласній, на Нарізне і Гладкоствольне) ну ДУЖЕ швидко, ціна десь від 2,5 тисяч гриванів, тупо платиш, і ні довідок не потрібно, ні в чергах не стоїш, нічого... Тому людина, яка чесно здавала всі кляті аналізи, психологів й іспити, все таки, у більшості випадків буде надійнішим зброєвласником ніж оті, "ребяткі", які там "єкстєрнами" все здавали, і ручаюсь у кабінеті психолога вони навряд були взагалі... Тому:

1) Моє перше довготривале зіткнення із Вельмишановними Співробітниками ОВС, на жаль, закінчилось як Я і гадав невдало, — вони нічим не кращі від інших кантінгєнтів які Я зустрічав перед цим, упродовж свого життя (ідеологічні різні різновиди, бандючки, релігійні, тощо), ба навіть, у деяких конкретних випадках — ще гірші...

2) Грошей на бєрданку уже майже не зосталось, ті що виплатили за підписання договорів на оренду землі, пішли матері (вона уже давно старенька, пенсіонер) на лікування.

3) Потрібен план "Б", на випадок проблеми із дозволом уже у третій раз, і закінчення терміну дії довідок уже вдруге, а у деяких навіть втретє.

Суть питання: На випадок коли Я змушений буду почати втілення у життя плану "Б", як і куди правильно писати Скарги на відповідних працівників, відповідних служб? Чи не краще буде, на гроші що зосталися, найняти Адвоката?
Поки-що почитав ось це: Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів — Інфографіка[/url], тобто спочатку, у випадку скарг, потрібно на Начальника Відділку? Що краще додати до Скарги, які ксерокопії, які документи, тощо. Підкажіть будь-ласка, хто розуміється/стикався.

Спасибо/Спасибі/Дякую за відповіді! Ф021.

П.С. Спочатку спробував знайти відповіді на форумі де мисливці, там порадили дзвонити в якусь "Громадську Раду при МВС". Та й забанили мене там (що дуже очікувано було) за критику різного роду ідеологій у темі про "Ситуацію в Україні".
« Последнее редактирование: Вторник, 07 Ноябрь 2017, 20:27 от Monolit »


Оффлайн АртемPKS

  • Рекрут
  • Сообщений: 1
  • Карма: +3/-1
    • Медали
  • Звідки: Центавр A (NGC 5128 , PKS 1322-427)
Вам писать нужно , в область к какой относитесь , а лучше туда поехать , но перед тем записать разговор с этим разрешителем , а там или в прокуратуру или в область и чем больше кипиша поднимите тем быстрее получите разрешение , я по своей ситуации знаю . так же как и Вы получал на гладкое , но получил (было лет 10 назад это ) , а вот на нарезняк просил тогда наш покемон- разрешитель -600уй. я поехал в область и сделал за 1000грн.

Оффлайн Аndru

  • Старший майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 518
  • Карма: +66/-0
    • Медали
  • Звідки: Киев
Короче говоря, по закону о обращениях граждан, после/в течении 30 дней после подачи заявления Вам должны дать ответ. Если отказ в выдаче резрешения на покупку, то тоже письменно, потому что его можно оспаривать.
А разрешителю нужно сказать что Вам нужен письменный отказ в выдаче разрешения, если он опять скажет что не дали.
Дальше можете написать заявление на имя начальника обдастного управленя полиции, опишите ситуацию, в конце напишите, что по скольку Вы собираетесь обжаловать действия сотрудников разрешительной системы в прокуратуре, то Вам нужено письменное подтвержение в отказе выдачи разрешения на покупку нарезного оружия.
Заявление надо зарегистрировать и получить входящий номер.
Если не одумаются, то пишите уже в прокуратуру, там будут рады.
« Последнее редактирование: Вторник, 07 Ноябрь 2017, 20:15 от Аndru »

Оффлайн Monolit

  • Модератор
  • Полковник
  • *****
  • Сообщений: 2803
  • Карма: +189/-2
  • Награждается пользователь, проявляющий заботу о популярности и развитии форума Награждается пользователь, регулярно размещающий уникальные обзоры оружия За помощь в наведении порядка на форуме Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области огнестрельного оружия. За неизменно вежливое общение с собеседниками Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области травматического оружия
    • Медали
  • Зброя: Ata Arms Venza 12к, Зауер С303(.300winmag), ПМ, Хатсан Ескорт 12к, АКМ, Savage 64 FV
  • Звідки: Карпати
В прокуратуру!

СКАРГА
на грубе порушення чинного законодавства працівниками
відділу дозвільної системи
ГУ МВС України в м.Херсоні ( Києві, Львові чи де Ви подавали документи)


   Працівниками відділу дозвільної системи у Управління громадської безпеки ГУ МВС України в м.Києві (м.Київ, Солом’янський район, вул.Єреванська, 18-"А") грубо порушуються норми чинного законодавства, що незаконно і безпідставно обмежує права та свободи громадян, передбачені Конституцією та Законами України.
   Згідно з вимогами ст.12 Закону України "Про прокуратуру", розгляд скарг про порушення прав громадян віднесено до компетенції прокурора.
   Відповідно до п.13 ст.10 Закону України "Про міліцію" одним із основних обов'язків міліції є видача відповідно до законодавства дозволу на придбання, зберігання, носіння і перевезення зброї.
   У відповідності до ст.1 Закону України "Про звернення громадян", громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів.
   Так, мною 4 жовтня 2008 року в порядку ч.1 п.12.2 Інструкції "Про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначених патронів, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів" (далі – Інструкції), що затверджена Наказом МВС України від 21.08.1998 № 622, до відділу дозвільної системи Управління громадської безпеки ГУ МВС України в м.Києві  і було подано письмове клопотання, а також подано всі необхідні документи для одержання дозволу на право придбання двох одиниць мисливської нарізної вогнепальної зброї згідно з переліком, що встановлений п.12.2 Інструкції. Працівники дозвільної системи прийняли документи без жодних зауважень.
   Згідно з п.1.6 Інструкції, "уся діяльність органів внутрішніх справ щодо здійснення дозвільної системи ґрунтується на суворому дотриманні законності. Посадові особи, які виконують ці функції, організовують свою роботу відповідно до законодавства, нормативних актів МВС України, а також згідно з цією Інструкцією".
   Згідно з ст.4 Закону України "Про звернення громадян" у випадку коли порушено права і законні інтереси чи свободи громадянина, я маю право оскаржувати бездіяльність органів державної влади.   
   Згідно з ст.15 зазначеного Закону України, органи державної влади, місцевого самоврядування та їх посадові особи, керівники та посадові особи підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об’єднань громадян, до повноважень яких належить розгляд заяв (клопотань), зобов’язані об’єктивно і вчасно розглядати їх, перевіряти викладені в них факти, приймати рішення відповідно до чинного законодавства і забезпечувати їх виконання, повідомляти громадян про наслідки розгляду заяв (клопотань).
   Згідно з ч.1 ст.20 зазначеного Закону України, звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення,  - невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання.   
   Проте Закон України "Про звернення громадян" працівниками ВДС УГБ ГУМВС України у м.Києві було грубо порушено.
   В порушення вимог Закону, у встановлений термін моє клопотання не розглянуто та належне рішення не прийнято. Внаслідок бездіяльності працівників ВДС УГБ ГУМВС України у м.Києві порушено вимоги ч.1 ст.20 Закону України "Про звернення громадян" в частині терміну надання мені відповідного дозволу на придбання двох одиниць мисливської нарізної вогнепальної зброї – з 4 жовтня 2008 року до дня подання цієї скарги пройшов максимальний допустимий термін розгляду мого клопотання.
   Працівники відділу дозвільної системи Управління громадської безпеки ГУ МВС України в м. Києві ні за домашньою адресою, ні по телефону, вказаному в заяві, до сьогоднішнього дня для отримання дозволу на придбання зброї мене не викликали. Так звані "аргументи", якими прикривають працівники ВДС УГБ ГУМВС України у м.Києві свою бездіяльність, як, незадовільна робота пошти, якою пересилаються документи, відсутність керівника, який ці дозволи підписує, відсутність рапорту дільничного інспектора не може бути підставою для порушення вимог чинного законодавства моїх прав та інтересів громадянина, що охороняються Законами України.
   Станом на 4 листопада 2008 року, дозвіл на право придбання двох одиниць нарізної вогнепальної зброї мені не видано.
   П.2 ст.4 Закону України "Про прокуратуру" встановлено, що діяльність органів прокуратури спрямована на всемірне утвердження верховенства закону, зміцнення правопорядку і має своїм завданням захист від неправомірних посягань гарантованих Конституцією, іншими законами України та міжнародними правовими актами соціально-економічних, політичних, особистих прав і свобод людини та громадянина. Згідно з ст.19-20 Закону України "Про прокуратуру"в порядку прокурорського нагляду повинно бути вжито відповідних заходів по усуненню порушень закону.
   Тому вважаю, що відділ дозвільної системи Управління громадської безпеки ГУ МВС України в м. Києві необхідно зобов’язати негайно вжити заходів для поновлення моїх законних прав, видати мені негайно відповідний дозвіл на придбання зброї - для поновлення моїх законних прав, що порушені працівниками відділу дозвільної системи Управління громадської безпеки ГУ МВС України в м. Києві.
   На підставі вищенаведеного, керуючись ст.ст.1, 15, 20 Закону України "Про звернення громадян", ст.ст. 4, 12, 19-20, 23 Закону України "Про прокуратуру",



ПРОШУ:



   1. В порядку п.5 ч.2 ст.19 та ст.23 Закону України "Про прокуратуру" внести подання до ГУМВС України у м.Києві з вимогою про усунення порушень закону, яким, зокрема, зобов’язати відділ дозвільної системи ГУМВС України у м.Києві негайно видати Іванову Івану Івановичу дозвіл на придбання двох одиниць нарізної мисливської вогнепальної зброї.
   2. Вказаним поданням зобов’язати відділ дозвільної системи Управління громадської безпеки ГУ МВС України в м. Києві вжити заходів для усунення причин та умов, що сприяли порушенню закону, та притягнення винних у порушенні осіб до відповідальності.
   3. За недостатній контроль за підлеглими та незадовільну роботу по організації видачі дозволів на зброю, з боку начальника відділу дозвільної системи Управління громадської безпеки ГУ МВС України в м.Києві, вжити до нього заходи дисциплінарної відповідальності.
   4. Про вжиті заходи та прийняте рішення письмово повідомити мене у передбачений чинним законодавством термін.







   Дата                               Підпис

Оффлайн brobines

  • Головний Сержант
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 206
  • Карма: +3/-1
    • Медали
  • Зброя: Иж 27М
  • Звідки: Украина, Артёмовск
без бутылки не понять что тут написано.... какие-то анализы сечи по 2,5 часа и довидки из сельрады, какие-то уповноваженые.... Что за бред, кто объяснит? Может и вправду не надо давать разрешение на оружие таким людям безграмотным?

Оффлайн АртемPKS

  • Рекрут
  • Сообщений: 1
  • Карма: +3/-1
    • Медали
  • Звідки: Центавр A (NGC 5128 , PKS 1322-427)
без бутылки не понять что тут написано.... какие-то анализы сечи по 2,5 часа и довидки из сельрады, какие-то уповноваженые.... Что за бред, кто объяснит? Может и вправду не надо давать разрешение на оружие таким людям безграмотным?

это такая ситуация в селах , а там такие же люди живут . и то что человек написал это и вправду требуют разрешители которые сидят в глубинке . и не в грамотности дело , наши прадеды тоже академии не заканчивали , а воевали и охотились используя оружие проффессиональнее вас и нас . так что если вам что то не понятно то не нужно осуждать других за это  :008:

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Вам писать нужно , в область к какой относитесь , а лучше туда поехать , но перед тем записать разговор с этим разрешителем , а там или в прокуратуру или в область и чем больше кипиша поднимите тем быстрее получите разрешение , я по своей ситуации знаю . так же как и Вы получал на гладкое , но получил (было лет 10 назад это ) , а вот на нарезняк просил тогда наш покемон- разрешитель -600уй. я поехал в область и сделал за 1000грн.
Я сумніваюсь що у мене вийде "домовитись" із отими із Області, ну хабар Я їм по своїй волі точно не буду пропонувати. І наскільки Я зрозумів, скаржитися потрібно до вищого по рангу, тобто якщо скаржитися на Район — то в Область, якщо на Область в у Столицю. І який сенс є їхати в оту Область, Я бачив тих хто дозволи виписує, Я ж у Державному здавав... Я сумніваюсь що у мене, із моїм характером вийде знайти із тим контингентом "спільну мову", якщо за 1,5 місяці поїздок не вийшло, то тепер не вийде й поготів. Але Я подумаю, мені зараз важко кудись кататися, як ці останні півроку, матір після лікарні, а тут господарство.
Короче говоря, по закону о обращениях граждан, после/в течении 30 дней после подачи заявления Вам должны дать ответ. Если отказ в выдаче резрешения на покупку, то тоже письменно, потому что его можно оспаривать.
А разрешителю нужно сказать что Вам нужен письменный отказ в выдаче разрешения, если он опять скажет что не дали.
Дальше можете написать заявление на имя начальника обдастного управленя полиции, опишите ситуацию, в конце напишите, что по скольку Вы собираетесь обжаловать действия сотрудников разрешительной системы в прокуратуре, то Вам нужено письменное подтвержение в отказе выдачи разрешения на покупку нарезного оружия.
Заявление надо зарегистрировать и получить входящий номер.
Если не одумаются, то пишите уже в прокуратуру, там будут рады.
Наскільки Я зрозумів потрібно коїти наступне, у випадку плану "Б":

1) Вимагати письмове рішення.
——— Що робити якщо районний Уповноважений не видасть такого?
——— Що робити якщо районний Уповноважений видасть рішення по відмові у дозволі, яке прийнято більше 30 днів назад, наскільки Я зрозумів по УМДПЛ — це термін оскарження письмових рішень відповідних органів для громадян? Тобто, чи можна отримати те рішення під розписку із датою отримання? Якщо Уповноважений не видасть, писати скаргу на нього?

2) Далі Скарга на ім’я обласного начальника Поліції
——— Скаржитися на дії Обласної Дозвільної Служби, чи Районної, чи обох?

3) Якщо не допоможе, писати у Прокуратуру
——— В Районну, Обласну, чи Столичну?

4) Скільки коштуватимуть послуги Адвоката у даному сценарії? Чи обов’язково потрібні вони?

Оффлайн konkur3

  • Капітан
  • *
  • Сообщений: 1129
  • Карма: +18/-0
    • Медали
  • Зброя: кирпичи
  • Звідки: Украина
без бутылки не понять что тут написано.... какие-то анализы сечи по 2,5 часа и довидки из сельрады, какие-то уповноваженые.... Что за бред, кто объяснит? Может и вправду не надо давать разрешение на оружие таким людям безграмотным?
Причем здесь безграмотность человек пишет про ментовской беспредел :025:

Оффлайн brobines

  • Головний Сержант
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 206
  • Карма: +3/-1
    • Медали
  • Зброя: Иж 27М
  • Звідки: Украина, Артёмовск
Причем здесь безграмотность человек пишет про ментовской беспредел :025:
а вот такие вот люди и способствуют ментовскому беспределу кланяясь у порога разрешителю и носясь за ним со всякими справками о несудимостях и довидками из сельсовета.... Знаете что от меня услышал мой разрешительной когда потребовал у меня справку о несудимостях? он был послан на х..й. Именно так как я сказал - на х...й. И даже удивился ибо за всю его мусарскую практику это наверное был первый раз.  А они это должны слышать почаще.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
В прокуратуру!

СКАРГА
на грубе порушення чинного законодавства працівниками...
Я це зустрічав на якому "зброя.інфо" ресурсі, візьму на замітку, тільки от чи не змінилися із того часу Закони, Я маю на увазі на цьому, мисливському форумі, мені сказали що Прокуратура більше розглядом скарг не займається взагалі, а писати потрібно на вищого по ранзі і в Суд, чи якось так.
без бутылки не понять что тут написано.... какие-то анализы сечи по 2,5 часа и довидки из сельрады, какие-то уповноваженые.... Что за бред, кто объяснит? Может и вправду не надо давать разрешение на оружие таким людям безграмотным?
Ну якщо ви тамички шукаєте Стеганографію, то Я її не використовую, і мене взагалі починають задовбувати оці "стеганщики", куди не плюнь, всюди стеганять... А ідеологічні, то взагалі, поки поясниш їм що у моїх постах немає, вибачте, отих сраних сакральних, мегасильних і важливих каракуль й таємничих символів із прихованим змістом, то рак на горі свисне. Я не вірю у все це, і Стеганографії не використовую бо не вмію, та й якщо чесно, не дуже і хочу навчатися, після того що на форумах побачив...

Пардон якщо дарма так, своїм сарказмом відповів Вам, просто уже дійсно дістали, на кожному форумі одні інжєнєри/лінгвісти-тєхнарі-стеганщики-ідео-сакральшики, і тому подібний контингент, у мене вже рефлекс...

Оффлайн АртемPKS

  • Рекрут
  • Сообщений: 1
  • Карма: +3/-1
    • Медали
  • Звідки: Центавр A (NGC 5128 , PKS 1322-427)
а вот такие вот люди и способствуют ментовскому беспределу кланяясь у порога разрешителю и носясь за ним со всякими справками о несудимостях и довидками из сельсовета.... Знаете что от меня услышал мой разрешительной когда потребовал у меня справку о несудимостях? он был послан на х..й. Именно так как я сказал - на х...й. И даже удивился ибо за всю его мусарскую практику это наверное был первый раз.  А они это должны слышать почаще.

то что вы за свою жизнь научились ментов посылать и гордится этим -это хорошо , но люди разные и характеры разные и по разному воспитаны , я допустим посылать начинаю в крайних случаях , а до того стараюсь вежливо объяснять человеку суть проблемы ( меня так учили ) потому что я хочу чтоб со мной общались так же вежливо , а будь я ментом и чтоб вы меня послали , то я сделал бы все возможное и  невозможное чтоб вы стреляли только с рогатки !

Оффлайн brobines

  • Головний Сержант
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 206
  • Карма: +3/-1
    • Медали
  • Зброя: Иж 27М
  • Звідки: Украина, Артёмовск
то что вы за свою жизнь научились ментов посылать и гордится этим -это хорошо , но люди разные и характеры разные и по разному воспитаны , я допустим посылать начинаю в крайних случаях , а до того стараюсь вежливо объяснять человеку суть проблемы ( меня так учили ) потому что я хочу чтоб со мной общались так же вежливо , а будь я ментом и чтоб вы меня послали , то я сделал бы все возможное и  невозможное чтоб вы стреляли только с рогатки !
ну вопросов нет - вот вам пример вежливости... 1,5 месяца мытарств и куча слитого бабла.... Мусора вежливость воспринимают за слабость.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
а вот такие вот люди и способствуют ментовскому беспределу кланяясь у порога разрешителю и носясь за ним со всякими справками о несудимостях и довидками из сельсовета.... Знаете что от меня услышал мой разрешительной когда потребовал у меня справку о несудимостях? он был послан на х..й. Именно так как я сказал - на х...й. И даже удивился ибо за всю его мусарскую практику это наверное был первый раз.  А они это должны слышать почаще.
На жаль, чи на щастя, Я так не умію. У мене свій стиль розмови, але повірте, на нього люди проявляють агресію дуже часто, мій життєвий досвід тому підтвердження, особливо ідеологічні люди, майже будь-яких різновидів, по цій простій причині, Я вибрав намагання не використовувати свій сарказм у повсякденному житті. Ну, можливо Я рохля і взагалі, не можу постояти за себе, називайте як хочете, говорю ж, Я не конфліктний. Просто, Я ж не можу відразу починати втілювати у життя план "Б", можливо той Уповноважений із Районної Дозвільної хороша людина, можливо у нього сім’я яку потрібно годувати, а Я на нього Скарги і догани тоді йому видадуть, Я не знаю, тому перед тим як прийняти рішення, які не можна буде відкликати, Я повинен розглянути різні версії, спробувати, як говорять по-людські, по-чесному, зрозуміти що там за контингент, як говорять.
Хоча, можливо Ви і праві, Я навіть соромився, як до Уповноваженого перший раз прийшов, думав блін, це ж мені дозвіл на Нарізну, подумають "оце ще, приперся, придумалось йому", а тоді подивився як там по "блату" отримують ті дозволи... І зрозумів, що дарма Я хвилювався.


У будь-якому разі, 6 місяців доволі довгий термін, і в дощ, і в сніг, Я катався оті 30 км на самокатці, й 1,5-ра місяці, кожен тиждень вставав ні світ ні зоря, щоб в оту Область доїхати маршруткою... І якщо за цей час ті Вельмишановні із Дозвільної не змінили свого вибору, поводитися як звичайні бандючки, то й у мене вибору не залишається...
Хтось повинен буде за це відповісти.

Це як Держава, вона не будується на солов’їних, "пєснях-плясках" та красивих костюмах, вона будується виборі, на рішеннях, і на відповідальності за зроблений вибір, і прийняті рішення, інакше Система прогниває, і не працює, хоча у випадку Республіки Україна, вона ніфіга не працює і так, як Я зрозумів, принаймні у даному конкретному випадку Дозвільної Системи ХД — чисто моя думка, і мій чорний гумор хД...

Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
На мою думку- ходити Вам з вашим характером по тих дозвільних ще з півроку. І не факт що той дозвіл Вам видадуть. Будьте настирнішим і буде вам щастя

Оффлайн brobines

  • Головний Сержант
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 206
  • Карма: +3/-1
    • Медали
  • Зброя: Иж 27М
  • Звідки: Украина, Артёмовск
Просто нужно прежде всего морально подготовиться, чётко осознавать ситуацию и понимать кто есть кто - а это очень просто:
1. Мент разрешительной - это обслуживающий персонал
2. Мент из разрешительной - паразит, живущий за наши налоги.
3. Мент из разрешительной - преступник, выполняющий требования противозаконной и антиконституционной инструкции.
От этих трёх пунктов и нужно отталкиваться при общении с этим контингентом. Кроме того, разрешение на оружие это право, а не привилегии, а учитывая то что страна В состоянии войны - это даже не право, а обязанность.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
На мою думку- ходити Вам з вашим характером по тих дозвільних ще з півроку. І не факт що той дозвіл Вам видадуть. Будьте настирнішим і буде вам щастя
Вибачте, але Я мабуть погано пояснив, мало написав ХД, або Ви не дочитали, суть плану "Б" не в отриманні дозволу, а у відповідальності винних. До того-ж, як Я зазначив, у мене майже не зосталося грошей на бєрданку, за цю 6-ти місячну тяганину ті гроші уже "пішли" на різне, якщо чесно, думав буде швидше із дозволом, до того ж, м’яко кажучи Я не Рокфєллєр...

Це одна із причин, що коли мені знову той Уповноважений відповість своє стандартне, що "Шось не получилось, візміть 3-й раз довідки, а там будемо шось думати. Давайте, я спішу, отпуск ще на місяць...", то грець із ним, із тим дозволом, навіть якщо Я його ніколи не отримаю, але Скарги писати Я буду...

Оффлайн Шевченко

  • Штаб-сержант
  • *
  • Сообщений: 305
  • Карма: +27/-0
    • Медали
  • Зброя: гладкоствольное
  • Звідки: Бровары
Хотел дать совет по сути поставленного вопроса, потом прочитал всё и решил, что, не зная человека (ТС), не стоит .
Во- первых, соглашусь с тем, что не следует давать разрешения всем подряд. Слишком часто на охоте встречаются неадекватные или алкаши.
Во -вторых, я категорически против выдачи разрешения на нарезноле не охотникам. Судя по написанному, ТС не сдавал экзамены охотминимума и на удостоверение охотника и не проходил курсы обращения с оружием. От куда тогда этот бред – справка о несудимости (уже сотню раз разжевали на охотничьих форумах, что её не нужно предоставлять), характеристика,  справка с сельсовета и прочее??? Есть приказ 622 с исчерпывающим перечнем предоставляемых документов. Где Вы там эти справки понаходили?
« Последнее редактирование: Вторник, 07 Ноябрь 2017, 21:47 от Шевченко »

Оффлайн Аndru

  • Старший майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 518
  • Карма: +66/-0
    • Медали
  • Звідки: Киев
Во первых, Вам нужно таки определится с фин. возможностями покупки оружия. Если нет денег на нарезняк, возможно стоит подумать о гладком. Когда будет гладкое, получить разрешение на нарезняк проще. А то полуяается что если дозвил дадут, то покупать уже на за что.
Разводить кровную вражду с разрешителем тоже не выход (Вы ему нервы чуть попортите, а он Вам каждые три года будет).
Так что поиймите решение, на какое оружие есть деньги, дождитесь героя Вашей истории из отпуска и поговорите с ним. Сразуичестно сказав что денег на взятку нет (и никаких оснований платить ее тоже нет).
Или мы обсуждаем чисто способы попортить кровь разрешителю.

Просьба к камрадам пишите по теме, это все таки не раздел калобалистика. 

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Кроме того, разрешение на оружие это право, а не привилегии, а учитывая то что страна В состоянии войны - это даже не право, а обязанность.
Якщо Ви про Україну, то Локальний Конфлікт ще і низької інтенсивності, це навряд-чи можна назвати "В состоянии войны". Хоча, можливо Ви у дечому і вірно твердите...
Все одно, не доганяю, до чого тут зброя для цивільних — ето право, воно і було правом завжди, і до 2014го, і після, наскільки Я розумію Закони, просто часто-густо, у Системі замість працівників відповідних, звичайні бандючки, як Я на своєму досвіді переконався, тому і привілей а не право...

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Хотел дать совет по сути поставленного вопроса, потом прочитал всё и решил, что, не зная человека (ТС), не стоит .
Во- первых, соглашусь с тем, что не следует давать разрешения всем подряд. Слишком часто на охоте встречаются неадекватные или алкаши.
Во -вторых, я категорически против выдачи разрешения на нарезноле не охотникам. Судя по написанному, ТС не сдавал экзамены охотминимума и на удостоверение охотника и не проходил курсы обращения с оружием. От куда тогда этот бред – справка о несудимости (уже сотню раз разжевали на охотничьих форумах, что её не нужно предоставлять), характеристика,  справка с сельсовета и прочее??? Есть приказ 622 с исчерпывающим перечнем предоставляемых документов. Где Вы там эти справки понаходили?
1) Як раз на Нарізну, домовлялися пачками цілими, а тоді той "главний", хто ту пачку привів, "розщітался", як Я зрозумів. Ще один раз, сказали що видадуть "по знайомству", це при мені було. А на Гладкоствол — взагалі, при мені люди робили "дистанційно", тупо заплатили гроші, і сиділи вдома, а тоді прийшли за Дозволом... По цій простій причині, роблю висновок — Видають всім підряд! І мені, до речі, натякали на хабар, як Я зрозумів... Тому із усією повагою, як говорять...

2) Ви мало що зрозуміли, із усією повагою...
——— На Мисливця Я буду здавати після дозволу на Придбання, якщо все буде гаразд, що навряд...
——— Не проходив курси по мат. частині і вогневій підготовці, це Ви, вибачте, приколюєтеся? Я ж написав, десь 5 раз здавав екзамени... 5 раз слухав лекцію, прочитав Інструкцію (до наказу 622), прочитав "Про Мисливське Господарство", учив будову Пістолету Макарова, і навіть клятого Калашнікова, коли готувався до екзаменів... І мені не 1-2 питання задавали, як іншим, а штук 20...
Ну звичайно, Я не "расчітивался" із екзаменатором, і головним Інспектором, після здачі, то факт, без взяток здавав, куди там мені, до отих, які на МКМ здавали пачками...

3) Мені сказав Уповноважений по Районній Дозвільний — обов’язкова Довідка про Несудимість (Осудність), обов’язкові Характеристика і Довідка про Стан Сім’ї, Я сперечатися не став, блін думаю, дійсно, потрібно ж перевірити, можливо Я там судимий-рецидивіст, або у мене насильство в сім’ї, ще сказав, що приїдуть, перевірять, що у мене коїться, так і не приїхали за 6 місяців, ні разу.

4) Інструкцію яку закріплює Наказ 622 "Про зброю...", Я читав не раз, але не зубрив, здається там є Довідка про Несудимість, у переліку, хоча, можливо здалося.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Во первых, Вам нужно таки определится с фин. возможностями покупки оружия. Если нет денег на нарезняк, возможно стоит подумать о гладком. Когда будет гладкое, получить разрешение на нарезняк проще. А то полуяается что если дозвил дадут, то покупать уже на за что.
Разводить кровную вражду с разрешителем тоже не выход (Вы ему нервы чуть попортите, а он Вам каждые три года будет).
Так что поиймите решение, на какое оружие есть деньги, дождитесь героя Вашей истории из отпуска и поговорите с ним. Сразуичестно сказав что денег на взятку нет (и никаких оснований платить ее тоже нет).
Или мы обсуждаем чисто способы попортить кровь разрешителю.

Просьба к камрадам пишите по теме, это все таки не раздел калобалистика.
1) Я бачив як "проще" отримують на той "нарізняк" дозволи, хто, і як... Можливо Я б і внял вашому повідомленню, місяців так 4 назад, але коли Я познайомився, трішки ближче із людьми у Дозвільній, ну як Вам сказати... Ну буду Я на Нарізне, і це буде справедливо. Нарізне, і гладкоствольне, у ціні не сильно відрізняється, принаймні один дядько мені говорив, що нарізне за 5 тисяч можна дістати.

2) Коли той, відповідний герой прийде із його "відпустки", звичайно ж, Я не сумніваюсь, офіційної і заслуженої... У мене 3й раз закінчиться термін дії довідок.

3) Ви все перекручуєте, яка, вибачте, в сраку, "кровна вражда", Я проти того районного героя, нічого не маю... Повторюсь, за шість місяців, Я багато чого натерпівся, клята Карибська Криза швидше розв’язалась! І жодного поганого слова, навіть, у принципі думки, у бік Дозвільної не скоїв. Я чесно пройшов всі іспити, всі комісії, і всі перевірки які мені були низпослані. Якщо, за цей час, у Дозвільній не припинять поводитися як, вибачте, жалкіє бандючки, годувати мене небилицями, і натякати на хабарі, у мене НЕ залишиться вибору.

Хтось повинен за це відповісти. Мені однаково хто це буде, якщо той кантінгєнт із яким "расчітиваються" за дозволи в Області — добре, не вийде, значить буде відповідати Районний герой, Я, вибачте, не із сраного відділу Внутрішніх Розслідувань, Я не знаю хто там винний, хто ні, хто "бере", а хто кого "криє"! І не в моїй компетенції, шукати таких. Крапка. Точка.

Саме для такого плану "Б", Я і створив цю тему, мені просто потрібна юридична допомога, як кажуть, що, куди, і як писати щоб завдати максимум адміністративної шкоди відповідним із Дозвільної.
aleck Запрещено: 6. Размещение одним автором в одной теме двух или более сообщений подряд с периодичностью менее трех часов. Если нужно что-то добавить к уже сказанному, пользуйтесь "правкой" сообщения. Предупреждение.
« Последнее редактирование: Вторник, 07 Ноябрь 2017, 23:31 от aleck »

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Переглянув Інструкцію до 622, дійсно немає ніяких там Характеристик, Про Несудимість, ну блін, це тупизна як на мене, якби Я був на місці працівника Дозвільні, то було дуже добре якби такі документи у мене були на руках відразу, добре там Характеристика її можуть написати за хабар, але про Стан сім’ї і Про Несудимість (Осудність), багато чого можуть підказати про людину, і можна вже тоді від чогось відштовхуватися, як із нею себе спробувати поводити.

П.С. Пардон за мультипост, кнопка "Изменить" пропадає через деякий час, а повідомлення бувають довгі, не встигаю. Буду намагатися уникати мультипосту.
« Последнее редактирование: Вторник, 07 Ноябрь 2017, 23:42 от Ф021 »

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Напишу тут, бо не хочу створювати нову тему.
Коротше наближається час, коли мені доведеться робити вибір, по якому плану діяти, по плану "А", і продовжувати, як і останні півроку кататися за 3-9 земель в отой відділок, щоб просто почути "його немає на роботі" тощо. Слава богам, матір виписали із лікарні, хоч вона давно пенсіонер, але господарство без неї пипець як не легко мені тягнути своїм сколіозіком, і Я таки можу трішки покататися на Район, і то це поки ще не замерзла дорога, тоді самокаткою не поїдеш, і буде тяжко добиратися.
Чи вже починати діяти по плану "Б", по принципу, горі огнєм той дозвіл, просто Дозвільна Система має відповісти за те, що у ній працюють абичниє бандючки, які просто знущалися зі звичайного селянина, тому що він їм кляту взятку не захотів давати.
Скажімо так, інші плани розглядати не будемо, поки-що... Думав сьогодні попередити Районного Дозвільника, що все таки пів року це достатній термін, і у мене вже просто не залишається вибору, дзвонив три рази — не додзвонився, він просто не відповідає коли бачить мій номер. Дзвонити зі іншого номеру, не хочу, Я у таке не граюсь. Звичайно, попередження зіграє йому на руку, і він просто підготується до скарг, і такого всього, але Я теж не можу діяти доки не впевнюся у виборі який зробить та людина.

Підкажіть будь-ласка юридичні аспекти:

1) Прийшов Я у Відділок, говорять — Дозвільника немає на місці, як юридично правильно оформити Скаргу на те, що працівника не має на робочому місці?

2) Як перевірити коли Дозвільник подав мої документи у Обласну Дозв. Систему, і чи подавав він їх взагалі?

3) Що робити, якщо він мені покаже рішення, яке він навмисне приховував більше 30 днів, щоб Я не зміг подати оскарження? Чи це рішення видається під розписку із датою?

4) Спочатку йти самому, чи краще відразу шукати Адвоката?

Хелп!
На мою думку- ходити Вам з вашим характером по тих дозвільних ще з півроку. І не факт що той дозвіл Вам видадуть. Будьте настирнішим і буде вам щастя
Ну пів року катань туди-сюди, і в спеку, і в дощ, і в сніг, навіть коли мати в лікарні лежала, а господарство було без господаря доки Я у від'їзді, обіцяв прийти у той день, зробити ксерокопію, приїжджаю — немає на роботі, дзвоню, не відповідає... Оббивання порогів кабінетів, більше 80-ти дзвінків Районному Уповноваженому Дозвільнику, на які він відповів тільки 10-20%, і сам ні разу не передзвонив, 4-5 раз перескладання Екзамену по "Вогневій.." в Області до якої 1-на поїздка виходить гривнів 150, ну як Вам сказати, ну це настирно чи ні по вашому?
Чи настирно, — це по вашому, тикати отому кантінгенту взятки на кожному кроці? Так що таке настирно, вельмишановний Valera+@? Як ще звичайний громадянин можу бути настирливіший?
« Последнее редактирование: Среда, 08 Ноябрь 2017, 18:16 от Ф021 »

Оффлайн Monolit

  • Модератор
  • Полковник
  • *****
  • Сообщений: 2803
  • Карма: +189/-2
  • Награждается пользователь, проявляющий заботу о популярности и развитии форума Награждается пользователь, регулярно размещающий уникальные обзоры оружия За помощь в наведении порядка на форуме Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области огнестрельного оружия. За неизменно вежливое общение с собеседниками Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области травматического оружия
    • Медали
  • Зброя: Ata Arms Venza 12к, Зауер С303(.300winmag), ПМ, Хатсан Ескорт 12к, АКМ, Savage 64 FV
  • Звідки: Карпати
А який регіон? (місто\область).   На гладкоствольну писали?   Дату в заяві вказували?  (Часто працівники дозвільної просять не писати дату в заяві)

Ви, доречі, можете самі забравши в районного документи, в обласну подати. Сам так робив  - за 40 хвилин отримав  дозволи на покупку двох карабінів.
« Последнее редактирование: Среда, 08 Ноябрь 2017, 18:18 от Monolit »

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
А який регіон? (місто\область).   На гладкоствольну писали?   Дату в заяві вказували?  (Часто працівники дозвільної просять не писати дату в заяві)
Ну, місто-область-регіон, Я б не хотів всему свету-интернету висвітлювати. Я писав заяву на Нарізну Мисливську Зброю, і довідку про Несудимість брав по графі "Зброя, вибухові речовини...", хоча та довідка і не потрібна по факту. Дату писав точно.

Та доведеться таки відвозити самому, це походу точно, якщо Районний Дозвільник, збрехав, і нічого не відвозив, але він повинен буде відповісти за це. Дозвільник до речі говорив, що не тільки оті Характеристики і Довідки потрібні, а ще і рапорт, який вони після перевірки на місці проживання майбутнього власника складають.
« Последнее редактирование: Среда, 08 Ноябрь 2017, 18:23 от Ф021 »

Оффлайн Шевченко

  • Штаб-сержант
  • *
  • Сообщений: 305
  • Карма: +27/-0
    • Медали
  • Зброя: гладкоствольное
  • Звідки: Бровары
Ну, місто-область-регіон, Я б не хотів всему свету-интернету висвітлювати. 
Извините, но так не делается. Что за секретность. Я тоже хотел поставить этот вопрос - район, город, фамилия разрешителя? Что за анонимность? Может Вы сейчас сидите в своем кресле во Владивостоке и тролите тут....

Оффлайн Monolit

  • Модератор
  • Полковник
  • *****
  • Сообщений: 2803
  • Карма: +189/-2
  • Награждается пользователь, проявляющий заботу о популярности и развитии форума Награждается пользователь, регулярно размещающий уникальные обзоры оружия За помощь в наведении порядка на форуме Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области огнестрельного оружия. За неизменно вежливое общение с собеседниками Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области травматического оружия
    • Медали
  • Зброя: Ata Arms Venza 12к, Зауер С303(.300winmag), ПМ, Хатсан Ескорт 12к, АКМ, Savage 64 FV
  • Звідки: Карпати
Ну, місто-область-регіон, Я б не хотів всему свету-интернету висвітлювати.
Ой-йо-йой. Область страшно назвати... Конспірація. З таким страхом точно пів року оформляти будете, якщо без взятки.


Цитировать
Дозвільник до речі говорив, що не тільки оті Характеристики і Довідки потрібні, а ще і рапорт, який вони після перевірки на місці проживання майбутнього власника складають.

Рапорт потрібно. Раніше це називалося: "завдання ДІМ" (дільничого інспектора міліції). Це дивляться на наявність сейфу, з сусідами можуть поговорити, з жінкою  -бо може Ви грубіян-п"яниця, і сусіду розстрілом пригрозили та й пішли оформляти карабіна.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Извините, но так не делается. Что за секретность. Я тоже хотел поставить этот вопрос - район, город, фамилия разрешителя? Что за анонимность? Может Вы сейчас сидите в своем кресле во Владивостоке и тролите тут....
Ой-йо-йой. Область страшно назвати... Конспірація. З таким страхом точно пів року оформляти будете, якщо без взятки. Рапорт потрібно. Раніше це називалося: "завдання ДІМ" (дільничого інспектора міліції). Це дивляться на наявність сейфу, з сусідами можуть поговорити, з жінкою  -бо може Ви грубіян-п"яниця, і сусіду розстрілом пригрозили та й пішли оформляти карабіна.
Якщо чесно, Я не конспіруюсь, по факту — звичайний селянин. Але не називаю всему свету-интернету свої координати, тому-що у мене свого роду складний характер, загострене відчуття справедливості, яке вмикається тоді, коли краще б не вмикалося. Я ставлю забагато запитань, й звик сумніватися в усьому, навіть у тому, що Я сумніваюсь... І взагалі, у своєму житті стикався із різними ідеологіями (комунізм, націоналізм +різновиди, релігія +християнство), і якщо чесно ці ідеології мені дивні, незрозумілі, і видаються просто казочками для дорослих... На свою біду, Я на автопілоті звик це заявляти, відповідно люди які підпали під дії цих ідеологій реагують на це неоднозначно...
Кого тролити? Левых, правих, релігійних? Тутечки є такі? Якщо є, звичайно вони або ігноруватимуть мене, або спробують подискутувати, скажуть що їх ідеї то 100% й суперсікрєтна правда, і тоді увімкнеться мій сарказм та сумніви, і вони скажуть що Я троль, бо ж як можна сумніватися у їхній 100% правді! Тільки тролі сумніваються! :/


Дозвільник місяців 4 тому, говорив при дільничому, що прийдеш перевіриш, — ніхто не приходив, і документи він возив так (якщо він їх взагалі возив), а не 6 місяців мені брехав, звичайно Я допускаю такі варіанти, але реальних доказів у мене немає, тому і не розглядав план "Б" довгий час, але пів року, вибачте, це уже достатній термін...

Оффлайн konkur3

  • Капітан
  • *
  • Сообщений: 1129
  • Карма: +18/-0
    • Медали
  • Зброя: кирпичи
  • Звідки: Украина
Зря Вы конспирируйтесь тут есть люди которые реально Вам могли бы помочь.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Зря Вы конспирируйтесь тут есть люди которые реально Вам могли бы помочь
Та ладн, у принципі план дій більш-менш зрозумілий, дякуючи також і вашому форуму.

Піти до Дозвільника —

Передзвонити Дозвільнику, домовитися про зустріч (він говорив що 1 день в тиждень буду приймати людей...). Якщо Він є на робочому місці, попередити що усі можливі терміни для прийняття рішень добігають свого логічного завершення, й у мене залишається обмежений вибір, точніше — чекати ще, і бігати за ним, без будь-яких гарантій. Чи почати втілювати у життя план "Б", тобто викинути останні кошти на Адвоката і Скарги, і тому подібне.
Далі все залежить від того, що надасть мені Дозвільник, від термінів які він назве, якщо взагалі, якась така реакція буде спостерігатися.

Якщо додзвонитися/зустрітися не вийде, доведеться якось коротко викласти це повідомлення черговому, і попросити його передати відповідній людині. Після цього, почати втілювати у життя план "Б".

Якось так.