GF-Shop.top
Ручка-сувенир
150 грн

Автор Тема: Дозвіл на зброю, як подати скаргу на працівників Дозвільної Системи?  (Прочитано 13171 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Семен

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 26
  • Карма: +0/-0
    • Медали
  • Зброя: МР371, Вальтер850, ТОЗ54, Винчестер1300.
  • Звідки: Украина
В суд на него подайте, не тоталитарный чай совок)!денех ток готовь на суд) реально в раенах мусора аху :022: сегодня товарищ жаловался шо нет зеленок в раене , а стоит  она у них 5! пять! тыщь грн, в Харькове  за 2  сделают  без беготни за справками  с анализами. Другой вопрос Вам надо разрешение на приобретение или прынципиально с разрешителем покачаться?( Сейф закрепили ?


Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
В суд на него подайте, не тоталитарный чай совок)!денех ток готовь на суд) реально в раенах мусора аху :022: сегодня товарищ жаловался шо нет зеленок в раене , а стоит  она у них 5! пять! тыщь грн, в Харькове  за 2  сделают  без беготни за справками  с анализами. Другой вопрос Вам надо разрешение на приобретение или прынципиально с разрешителем покачаться?( Сейф закрепили ?
Упіймав таки Дозвільника, виділив мені Він секунд із 20 свого дорогоцінного часу, але не вступаючи у суперечку, Я у принципі знайшов спосіб як донести до нього "тіраду" що підготовив, там був якийсь підозрілий переселенець, і Я йому розповів свою історію, поки Дозвільник "збивав бабло" із людей що перереєстрацію прийшли, розмовляв досить гучно, на весь коридор, надіюсь Дозвільник там почув хоч половину у своєму кабінетику.
Надіюсь питання буде вирішено, так, чи інакше.

Я стикався із різним контингентом упродовж свого життя, крім вельмишановних із ОВС, до тих пір поки не розпочав діставати документи на дозвіл... Пам’ятаю навіть із бандючком (людиною що перебувала у місцях позбавлення волі, по своїй провині, і зовсім не змінила своїх звичок, а навпаки...) одним спілкувався, протягом короткого часу, ну так, звичайно, Я для нього був як інопланетянин, а мені його "панятія" — то просто звичайно субкультурка, чергова, ні-біса не доходить та й не цікава.
Ну ці із ОВС, навіть того бандючка перевершили... Мій знайомий робив на гладкоствол — 3 рази бачив Дозвільника, 1-й коли йому "бабло" приніс, другий коли забирав дозвіл "На придбання...", 3-й коли на "Носіння та зберігання...", які там нафік комісії, психіатри чи наркологи!? Які навік "Вогневі підготовки"!? І Я на власні очі бачив, як домовлялися за нарізну — 3, чи 4 чоловіка на МКМ, + 1 головний типу, "кореш" тих Обласних, мало не у коридорі "бабло" віддав за "весь пакет послуг"...
А Я 6 місяців катаюсь туди-сюди...

Ууу, дєржітє меня сємєро! Ні, у моєму випадку одного вистачить хД, чорний гумор...
« Последнее редактирование: Четверг, 09 Ноябрь 2017, 18:24 от Ф021 »

Оффлайн brobines

  • Головний Сержант
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 206
  • Карма: +3/-1
    • Медали
  • Зброя: Иж 27М
  • Звідки: Украина, Артёмовск
много бессмысленного текста... что значит - разрешительной вам выделил столько-то своего времени? это вы выделяет ему своё время. У них есть график и рабочие часы, прямо возле дверей написано, и если В это время вам никто не открывает либо отказывают В приёме - метайте гром и молнии, вызывайте по 102 группу, звоните на гарячую линию и стучите В двери ногами под запись видео. иначе никак.

Оффлайн Олег Соломон

  • Полковник
  • *
  • Сообщений: 2626
  • Карма: +439/-0
  • Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области холодного оружия. Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области огнестрельного оружия. Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области травматического оружия
    • Медали
  • Зброя: Цв-н 9х21,GSG-5(22LR), FABARM П\А 12kal, Сайга МК-223 рэм, ПМ "Беркут" 9 РА , ХС 44-10(булпап) и т.д
  • Звідки: Украина, Днепр.
много бессмысленного текста... что значит - разрешительной вам выделил столько-то своего времени? это вы выделяет ему своё время. У них есть график и рабочие часы, прямо возле дверей написано, и если В это время вам никто не открывает либо отказывают В приёме - метайте гром и молнии, вызывайте по 102 группу, звоните на гарячую линию и стучите В двери ногами под запись видео. иначе никак.
Мне чего-то кажется-если бы мы каким-то образом смогли услышать разрешителя,то нам бы открылись очень интересные моменты этого события. Не в обиду ТС ,но я почему-то будучи разрешителем и за деньги не спешил бы выдавать вам разрешение на нарезное оружие. Вам у же много уважаемых форумчан разжевали что делать и как, Монолит дал исчерпывающую информацию с ссылкой на законодательство и все мало, пошли планы А-Б-В и т.д. Вы заявляете,что не уверены даже в себе. Для чего сразу нарезное оружие-тоже не понятно. Кроме оружия нужно немало еще денежек и на патроны. Вы не охотник,как я понимаю, обычно гладкоствола хватает за глаза,да и дешевле намного.Даже область,откуда вы-секрет! По десять раз задаются одинаковые вопросы. Сори,старался высказаться как можно тактично,хотя хотелось бы по другому. И еще-у меня 5 единиц зарегестрированного оружия и сколько не был в разрешительной ни разу не видел,чтобы разрешители вот так в открытую при всех брали деньги,может еще и на весь рай отдел заявляли о сумме взяток! :047: А тут постоянно и пачками!!! Ох, что-то тут не чисто! :032: С ув
« Последнее редактирование: Четверг, 09 Ноябрь 2017, 19:41 от Олег Соломон »

Оффлайн brobines

  • Головний Сержант
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 206
  • Карма: +3/-1
    • Медали
  • Зброя: Иж 27М
  • Звідки: Украина, Артёмовск
да, именно так. Кто имеет цель иметь оружие - тот его имеет. Любыми способами.

Оффлайн O.Phesun

  • Старший Солдат
  • *
  • Сообщений: 47
  • Карма: +3/-1
    • Медали
  • Зброя: Нож
  • Звідки: Украина, Киев
Мда, так лихо завернуть сюжет и держать аудиторию, как автор темы,  первоклассное чувство юмора надо мать. Читал с интересом большим...особенно про сколиозик))))

Оффлайн konkur3

  • Капітан
  • *
  • Сообщений: 1129
  • Карма: +18/-0
    • Медали
  • Зброя: кирпичи
  • Звідки: Украина
Да как то тут  все запутано

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
много бессмысленного текста... что значит - разрешительной вам выделил столько-то своего времени? это вы выделяет ему своё время. У них есть график и рабочие часы, прямо возле дверей написано, и если В это время вам никто не открывает либо отказывают В приёме - метайте гром и молнии, вызывайте по 102 группу, звоните на гарячую линию и стучите В двери ногами под запись видео. иначе никак.
У мого Дозвільника німа ніяких "рабочих часов", Він у відпустці, а коли він працював і не був у відпустці, то його на роб. місці було застати важче ніж коли Він у відпустці... Він у коридорі 20 секунд мені виділив, та й по всьому, і отак пів року приблизно... Кожний раз.

Дзвонити-стукати, то уже план "Б" + у мене нічим знімати відео :( — тобто гори оно все огнем, но кто-то должен за это ответить! Поки-що не вмикаю цей план, сьогодні обіцяв подзвонити, за ті 3 секунди що він розмовляв зі мною по телефону, після мого третього дзвінка, і досі не дзвонить...
Мне чего-то кажется-если бы мы каким-то образом смогли услышать разрешителя,то нам бы открылись очень интересные моменты этого события. Не в обиду ТС ,но я почему-то будучи разрешителем и за деньги не спешил бы выдавать вам разрешение на нарезное оружие. Вам у же много уважаемых форумчан разжевали что делать и как, Монолит дал исчерпывающую информацию с ссылкой на законодательство и все мало, пошли планы А-Б-В и т.д. Вы заявляете,что не уверены даже в себе. Для чего сразу нарезное оружие-тоже не понятно. Кроме оружия нужно немало еще денежек и на патроны. Вы не охотник,как я понимаю, обычно гладкоствола хватает за глаза,да и дешевле намного.Даже область,откуда вы-секрет! По десять раз задаются одинаковые вопросы. Сори,старался высказаться как можно тактично,хотя хотелось бы по другому. И еще-у меня 5 единиц зарегестрированного оружия и сколько не был в разрешительной ни разу не видел,чтобы разрешители вот так в открытую при всех брали деньги,может еще и на весь рай отдел заявляли о сумме взяток! :047: А тут постоянно и пачками!!! Ох, что-то тут не чисто! :032: С ув
Ага, тільки якби прийшов ваш "кореш", і привів 4 тіла, скажімо так, підозрілої зовнішності, які курок від спускового гачка відрізнити не можуть а дозвіл їм потрібний всім на МКМ... То Ви швиденько все підписали... А людині яка пройшла все чесно, і пів року моталась по всіх кабінетах, де можна і не можна, то зась...
Тим вельмишановним Я не сподобався відразу, бо Я дивився їм у їх кляті очі і не реагував на їхні спроби розхитати мене психологічно, а тупо усміхався своєю стандартною ідіотською усмішкою, і так продовжувалось 1,5 місяці доки Я катався в Область!
До речі. коли той "кореш" почав тикати гроші, то вельмишановний із ОВС прошепотів щось типу "ти шо! зара хтось підслухає і ..." а далі він назвав чи то статтю, чи щось таке... Коротше, ті всі отримали дозволи а гроші "кореш" віддав "заработаное" походу пізніше.

Область Республіки Україна в якій Я проживаю не секрет, але і не інформація яку б Я хотів на весь Інтернет оприлюднювати.
« Последнее редактирование: Пятница, 10 Ноябрь 2017, 18:33 от Ф021 »

Оффлайн Олег Соломон

  • Полковник
  • *
  • Сообщений: 2626
  • Карма: +439/-0
  • Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области холодного оружия. Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области огнестрельного оружия. Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области травматического оружия
    • Медали
  • Зброя: Цв-н 9х21,GSG-5(22LR), FABARM П\А 12kal, Сайга МК-223 рэм, ПМ "Беркут" 9 РА , ХС 44-10(булпап) и т.д
  • Звідки: Украина, Днепр.
У мого Дозвільника німа ніяких "рабочих часов", Він у відпустці, а коли він працював і не був у відпустці, то його на роб. місці було застати важче ніж коли Він у відпустці... Він у коридорі 20 секунд мені виділив, та й по всьому, і отак пів року приблизно... Кожний раз.

Дзвонити-стукати, то уже план "Б" + у мене нічим знімати відео :( — тобто гори оно все огнем, но кто-то должен за это ответить! Поки-що не вмикаю цей план, сьогодні обіцяв подзвонити, за ті 3 секунди що він розмовляв зі мною по телефону, після мого третього дзвінка, і досі не дзвонить...Ага, тільки якби прийшов ваш "кореш", і привів 4 тіла, скажімо так, підозрілої зовнішності, які курок від спускового гачка відрізнити не можуть а дозвіл їм потрібний всім на МКМ... То Ви швиденько все підписали... А людині яка пройшла все чесно, і пів року моталась по всіх кабінетах, де можна і не можна, то зась...
Тим вельмишановним Я не сподобався відразу, бо Я дивився їм у їх кляті очі і не реагував на їхні спроби розхитати мене психологічно, а тупо усміхався своєю стандартною ідіотською усмішкою, і так продовжувалось 1,5 місяці доки Я катався в Область!
До речі. коли той "кореш" почав тикати гроші, то вельмишановний із ОВС прошепотів щось типу "ти шо! зара хтось підслухає і ..." а далі він назвав чи то статтю, чи щось таке... Коротше, ті всі отримали дозволи а гроші "кореш" віддав "заработаное" походу пізніше.

Область Республіки Україна в якій Я проживаю не секрет, але і не інформація яку б Я хотів на весь Інтернет оприлюднювати.
Оформляйте гладкоствол! :019: Заодно оформите свой старый, иржавый ножичек! :019: А то вдруг найдут его у Вас-новые начнутся проблемы. :-X И не смотрите им в глаза-там совести или стыда Вы не увидите. :032: Хоть попробуйте сначала сделать то,что Вам посоветовали умные люди на форуме. :019: С ув.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Вельмишановний офіцер що працює у Дозвільній Району, обіцяв сьогодні передзвонити але не подзвонив — та сама історія як і протягом останніх 6-ти місяців, ті самі рішення, той самий вибір, нічого не поробиш.

Оформляйте гладкоствол! :019: Заодно оформите свой старый, иржавый ножичек! :019: А то вдруг найдут его у Вас-новые начнутся проблемы. :-X И не смотрите им в глаза-там совести или стыда Вы не увидите. :032: Хоть попробуйте сначала сделать то,что Вам посоветовали умные люди на форуме. :019: С ув.
Ви мені пропонуєте після 6-ти місяців поневірянь йти із поклоном до тих вельмишановних за дозволом на Гладкоствол? Хто мені поверне сили, час та ресурси які потратив? Дуже просто змінити пару слів у документі, із "Нарізного" на "Гладкоствольне", тільки дуже важко змінити минуле, і повернути втрачене...
Я таким людям в очі дивлюся не шукаючи там совість, Я туди дивлюся бо хочу побачити у них своє власне відображення, а не їхню копію...
Розумні люди, протягом 20-го сторіччя, наприклад, радили багато речей не умним людям, далеко не всі поради виявилися вдалими...
« Последнее редактирование: Пятница, 10 Ноябрь 2017, 21:19 от Ф021 »

Оффлайн voronov777

  • Старший Солдат
  • *
  • Сообщений: 38
  • Карма: +21/-0
    • Медали
  • Зброя: Кулаки
  • Звідки: Украина
Я не понимаю где логика,вы готовы потратить кучу денег на поездки,адвокатов,суд,я уже молчу о унижениях перед разрешителем,но договориться с ним вы не готовы  :D,у вас обостренное чувство социальной справедливости ,обычно люди которые хотят себе оформить разрешение приносят, хотя бы сало и самогон в вашем случае ,таких как вы у него за день сами знаете сколько,и по закону нарезное если вы не охотник и даже нету гладкого вообще не положено ,так что бегать с таким настроем вы будете еще пол года жалобы писать,написал как есть если что извиняйте
« Последнее редактирование: Суббота, 11 Ноябрь 2017, 23:12 от voronov777 »

Оффлайн Аndru

  • Старший майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 518
  • Карма: +66/-0
    • Медали
  • Звідки: Киев
И давно это если не охотник и нет гладкого - нарезное не положено? (Я то понимаю откуда ноги растут, но хочется услышать ответ)

Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
Я не понимаю где логика,вы готовы потратить кучу денег на поездки,адвокатов,суд,я уже молчу о унижениях перед разрешителем,но договориться с ним вы не готовы  :D,у вас обостренное чувство социальной справедливости ,обычно люди которые хотят себе оформить разрешение приносят, хотя бы сало и самогон в вашем случае ,таких как вы у него за день сами знаете сколько,и по закону нарезное если вы не охотник и даже нету гладкого вообще не положено ,так что бегать с таким настроем вы будете еще пол года жалобы писать,написал как есть если что извиняйте
По какому закону????? :o
Вы в подписи к акаунту написали что с Украины. У нас нарезняк можно с 25 лет, а в Росии нужен стаж. :002:

Оффлайн voronov777

  • Старший Солдат
  • *
  • Сообщений: 38
  • Карма: +21/-0
    • Медали
  • Зброя: Кулаки
  • Звідки: Украина
По какому закону????? :o
Вы в подписи к акаунту написали что с Украины. У нас нарезняк можно с 25 лет, а в Росии нужен стаж. :002:
Вам виднее  какие законы в России :D

Оффлайн Аndru

  • Старший майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 518
  • Карма: +66/-0
    • Медали
  • Звідки: Киев
Вам виднее  какие законы в России :D
Смайлики это конечно хорошо, но Вы в теме написали что по закону ТС нарезное не положено. Аргументируйте.

Оффлайн stasp41

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 10
  • Карма: +1/-0
    • Медали
ТС, могу скинуть в личку заяву-образец в прокуратуру. Сам с похожей ситуацией сталкивался.

Оффлайн brobines

  • Головний Сержант
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 206
  • Карма: +3/-1
    • Медали
  • Зброя: Иж 27М
  • Звідки: Украина, Артёмовск
ТС, могу скинуть в личку заяву-образец в прокуратуру. Сам с похожей ситуацией сталкивался.
а гарячей линией мвд никто не пользовался? может имеет смысл туда сначала позвонить и выложить суть претензии, прямо В присутствии разрешителю....

Оффлайн Бешеный Пес Баскервилей

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 11
  • Карма: +5/-3
    • Медали
  • Зброя: Jet-ko
  • Звідки: Киевская Область, Боярка
а гарячей линией мвд никто не пользовался? может имеет смысл туда сначала позвонить и выложить суть претензии, прямо В присутствии разрешителю....
там сразу и подскажут куда и что делать  :010:

Оффлайн brobines

  • Головний Сержант
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 206
  • Карма: +3/-1
    • Медали
  • Зброя: Иж 27М
  • Звідки: Украина, Артёмовск
Прилша перерегистрация - требуют справку... будь она неладна, при чем я первый В городе из 3 с лишним тысяч владельцев кто её не принёс... разрешитель принял документ, но сказал что решать будет область, а ему самому интересно даже, продлят или нет... я даже под его диктовку написал заявление что отказываюсь предоставить справку В связи с тем что она не требуется инструкцией...  вот такие вот дела...

Оффлайн stasp41

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 10
  • Карма: +1/-0
    • Медали
а гарячей линией мвд никто не пользовался? может имеет смысл туда сначала позвонить и выложить суть претензии, прямо В присутствии разрешителю....
Я звонил (не в присутствии разрушителя) и даже там мне пытались доказать, что я должен предоставлять справку, а не они!

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
ТС, могу скинуть в личку заяву-образец в прокуратуру. Сам с похожей ситуацией сталкивался.
Пасибі, але по-перше, надіюсь це не згодиться :), по-друге, краще такі речі "по полочках" пояснювати і викладати публічно, як видно дана ситуація розповсюджена.
« Последнее редактирование: Воскресенье, 07 Январь 2018, 23:27 от Ф021 »

Оффлайн gruna777

  • Штаб-сержант
  • *
  • Сообщений: 311
  • Карма: +26/-0
    • Медали
  • Зброя: Hatsan 125.
  • Звідки: Украина, Киев
если сильно захотеть то можно в космос полететь.... и пофиг какими судьбами... Вам більше хочеться скоріше мати дозвіл та зброю, чи собі та іншим нерви робити? По перше треба поставити для себе приорітети і в бой! Знайти того хто робить дозвіл у вашого Боса за 10 хвилин, обо знайти того хто поставить раком вашого боса. Більш варіантів у Вашому випадку не бачу.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
если сильно захотеть то можно в космос полететь.... и пофиг какими судьбами... Вам більше хочеться скоріше мати дозвіл та зброю, чи собі та іншим нерви робити? По перше треба поставити для себе приорітети і в бой! Знайти того хто робить дозвіл у вашого Боса за 10 хвилин, обо знайти того хто поставить раком вашого боса. Більш варіантів у Вашому випадку не бачу.
Ну, то був як план Б. У даному випадку, Я був на боці справедливості, і все робив чесно, більше того, витримав усі моральні кпини, тощо. Я вибрав третій варіант, і можна сказати — свого роду переміг, правда скоріше пощастило ніж моя заслуга. Думаю із дозволом тепер буде все ок :) Як у пісні В. Висоцького:

"Конец простой: пришел тягач, И там был трос, и там был врач"

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
За одно і відсвяткував отримання "Дозволу на носіння та зберігання мисливської нарізної", пачка соку + пластівці, напівфабрикати норм тема, якщо не зловживати. :)



Шматень мого подвір’я.

Сьогодні пів-дня, як "довбаний нанос", своїм сколіозиком відкидав сніг, а воно все одно перемело :D, дорогу замело, ніхто не чистить й не буде, глушина... Мені подобається така погода, головне здоров’я щоб було, тони снігу вергати ^_^.
Взагалі, Я навіть сумував за такими Зимами, постійно то багно, то мороз без снігу, дістає.