GF-Shop.top
Ручка-сувенир
150 грн

Автор Тема: Рушниця CORE IMPACTOR FULL BLACK K.12/76  (Прочитано 12288 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Defender

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 184
  • Карма: +86/-1
    • Медали
Рушниця CORE IMPACTOR FULL BLACK K.12/76
« : Среда, 08 Ноябрь 2017, 17:50 »
Доброго вечора, розглядаю варіант покупки цієї рушниці, чи може хтось просвітити, порадити чи варто, чи ні? до сьогодні планувався купити Cobalt Semi se28, побувавши в крамниці почув, що часто Кобальти їдуть на регульованих подачі патрона кажуть є такий брачок... продавець порекомендував Core. отож ламаю голову ...
« Последнее редактирование: Среда, 08 Ноябрь 2017, 17:53 от Defender »


Оффлайн Balamut

  • Рекрут
  • Сообщений: 4
  • Карма: +0/-0
    • Медали
  • Зброя: НЕТ
  • Звідки: UA
Re: Рушниця CORE IMPACTOR FULL BLACK K.12/76
« Ответ #1 : Среда, 08 Ноябрь 2017, 23:37 »
Cobalt Semi se28,Гавно редкое.Забейте его в поисковике со словом отзывы.И поищите видео в Ютубе.На Райберте посмотрите в продаже есть хорошие варианты.Видел МР 153 7000гр.
« Последнее редактирование: Среда, 08 Ноябрь 2017, 23:42 от Balamut »

Оффлайн flint

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 124
  • Карма: +11/-0
    • Медали
Re: Рушниця CORE IMPACTOR FULL BLACK K.12/76
« Ответ #2 : Четверг, 09 Ноябрь 2017, 01:12 »
Вот обсуждение-отзыв человека приобретшего сие ружьё...
Пост языком оригинала.
Core він же Lazer Arms - турецькі рушниці дешевого сегменту виходячи з турецьких сайтів. З'явилися у продажі влітку цього року. Тримав у руках і "облизував" їх півавтомат.Пластик,як і у всіх недорогоих турків,доброї якості.Прицільні пристрої зручні.Реально лягла в руки.Механізм затвора працює набагато приємніше ніж МР153 - для порівняння.Поршень з одним кільцем.Як поведе себе з магнумом - невідомо.З коробки працювало нормально - дробові тахо,самокрут кулею - в тирі показав задовільний результат ("затиків" не було). Сверловка стволів,патронників,які я дивився,гарна,без відхилень.Деталі коробки,затвора виготовлені акуратно.
Що не сподобалося:
Місця пайки газовідводного кільця та прицільної планки,мушки проглядаються в середині ствола.Ззовні деталі,що припаяні мають шпари у приляганні до поверхні стволів,що, підозрюю,в експлуатації дасть додаткової мороки з чисткою.Стволи схоже,фарбовані.
Моя думка - як варіант дешевої палки-стрілялки,яку не шкода і "шоб було",гарний, якщо є з чого вибрати в магазині.
По даному девайсу знайшов сайт виробника.Виробник doruk silah.Доречі,ті Core,які я дивився,були від Francolin.

Мисливські рушниці...
LZR-G01

LZR-G03

LZR-G04

LZR-G05

LZR-G06

LZR-G09

LZR-G10


Тактичні рушниці...
LZR-G02

LZR-G07

LZR-G08


Оффлайн Defender

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 184
  • Карма: +86/-1
    • Медали
Re: Рушниця CORE IMPACTOR FULL BLACK K.12/76
« Ответ #3 : Пятница, 10 Ноябрь 2017, 17:49 »
В мене якраз ситуація, якщо раз, або два рази постріляю за  сезон... а так, просто хочеться мати, має бути не дорогим, та не на тисячі пострілів, а більше для "щоб було" :D

Оффлайн mp654

  • Сержант
  • *
  • Сообщений: 69
  • Карма: +37/-0
    • Медали
  • Зброя: Нет
Re: Рушниця CORE IMPACTOR FULL BLACK K.12/76
« Ответ #4 : Пятница, 10 Ноябрь 2017, 18:33 »
Нужно брать чтобы потом не жалеть об этом и не ходить вокруг него и искать изьяны.Вы ведь покупаете один раз и на всю жизнь (если пострелять 2 раза в год )Так пусть оно радует два раза в год .Купите лучше хорошее б.у чем новое гавно
Видел человек продает на Райберте за 8т вроде Хатсан в 20калибре очень охренен..ое.Если это было раньше я бы купил.В 20калибре это ружье легкое сбалансированое идеально подходит и для пострелух на воздухе и для охоты .Женщины стреляют из получают от стрельбы с него удовольствие и начинают понимать нас распиз...ев.
« Последнее редактирование: Пятница, 10 Ноябрь 2017, 18:39 от mp654 »

Оффлайн Defender

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 184
  • Карма: +86/-1
    • Медали
Re: Рушниця CORE IMPACTOR FULL BLACK K.12/76
« Ответ #5 : Пятница, 10 Ноябрь 2017, 19:30 »
хочу 12ку... ну я тримав в руках цю рушницю, нормальний турок колись була хатсановська воздушка, там теж був Ласточкін хвіст криво вифрезерований) я не думаю, що в танках може бути колосальна різниця в якості... а ця модель в нас з двома стволами йде, та дуже приємну ціну має...