GF-Shop.top
Тактическая ручка
300 грн

Автор Тема: Рекомендації від для точного пострілу з гвинтівки  (Прочитано 4583 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Makarov_9mm

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 164
  • Карма: +34/-0
    • Медали
  • Зброя: ПМР, Mossberg M500, Core LZR-P0001
  • Звідки: Киев, Украина
Для точного пострілу особливо важливими є два аспекти – дихання та відпрацювання спуска. Перший пов'язаний виключно з навичками стрільця, а другий залежить як від самого стрільця, так і від ТТХ гвинтівки.Дихання це м'язова діяльність, свідома вона чи ні. У процесі дихання або при його затримувані, створюються коливання, які порушують стабільність стрілецької стійки.Це не проблема в режимі «біжи-і-стріляй» (CQB), але критично для точної стрільби поза такого режиму. У снайперській школі ми вивчаємо «природну дихальну паузу».Ви дихаєте в звичайному режимі... Можна глибоко вдихнути один чи два рази, щоб повітря виходило без посиленого видихання. У момент, коли легені «порожні», ваша кров буде насичена киснем від 6 до 10 секунд, перш ніж знадобиться поновити дихання. В цей період часу, коли підтримується візуальний контроль прицільних пристосувань або прицільної сітки, ви починаєте натискати на спусковий гачок.Саме цей часовий відрізок вам потрібен. Коли прицільні пристосування наведені на мішень, задійте паузу «на видиху». Поєднавши все це, працюйте зі спуском у відведений період часу.Робота зі спуском починається з його характеристик.Деякі ударно-спускові механізми зовсім нікудишні. Наприклад базовий УСМ від М16 з відсікачем по три патрона. Він керований, але працювати з ним важко. На жаль, солдати і поліцейські, котрим видають таку зброю, мало що можуть зробити для його покращення. Але для цивільних, яких не влаштовує УСМ на їхній гвинтівці, є безліч варіантів вирішення цієї проблеми. Мене дивують люди, які використовують АК з нікчемним «спуском», і жодним чином з цим не борються.Відповідь проста – придбайте правильний УСМ для гвинтівки. Як завжди, одні погодяться, а інші вирішать заощадити. Тут усе, як і багато чого в житті, затинається на грошах.Якщо УСМ правильний, спуск відпрацьовується першою фалангою вказівного пальця, стрілецька стійка непохитна і використовується дихальна пауза, то ми продовжуємо.Натискайте на спусковий гачок плавно і рівномірно. Тут все повинно бути просто, проте багато хто натискає на спуск із надмірним, різким зусиллям. Результат – промах.Замість цього витискайте спуск плавно і рівномірно, не поспішайте. В певній точці вашого тиску на спуск буде достатньо і відбудеться постріл.Коли це станеться, ви маєте зберегти все те, що було до пострілу, а саме – стрілецьку стійку, контакт щоки з прикладом та інше, поки діє сила відбою.Не дозволяйте пострілу порушити вашу стрілецьку стійку або фокусування. Це називається «завершальний етап», який є частиною «контролю спуску», і він так само важливий, як і дихання.Навчіться цьому і ви здивуєтеся, наскільки точною може бути ваша гвинтівка. Якщо проігноруєте – і вже неважливо, скільки патронів було спалено на стрільбищі, адже ви так і не зрозуміли свою гвинтівку.

(Габріель Суарез)


Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Рекомендації від для точного пострілу з гвинтівки
« Ответ #1 : Воскресенье, 04 Февраль 2018, 14:31 »
Скажу на рахунок Трьохлінійки :), стріляю приблизно +/- "на око", спуск прекрасний там, натискаю швидким рухом. Задоволення море звичайно ^_^.
Взагалі, останнім часом, у мене на далекій дистанції, все розпливається, мабуть занадто довго сидів за компом та книгами, потрібно думати за зір... Але у відеогрі "Лонґ Ренж Шутінґ Симулятор" у мене виходить набагато краще ніж у реальності :).

Цікавить стрільба із положення "стоячи", калібром 7,62 мм на 54 мм, там є якісь "премудрості", чи так як у мене, все просто?