GF-Shop.top
Брелок AWP
150 грн

Автор Тема: Конфлікт у САР починає приймати риси звичайної "вечірки"  (Прочитано 11589 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село


Smoke rises after the Assad Regime carried out air strikes in Eastern Ghouta, Syria on 7 February 2018, Ammar Sab/Anadolu Agency — February 8, 2018 at 8:45 pm | Published in: International Organisations, Middle East, News, Syria, UN

Назва: Сирійська Арабська Республіка

Популяція: ~ 20 млн, люди.

Розвиток: Низький рівень урбанізації та комунікації, високий рівень бідності та безробіття, низький рівень культури, різного класу протистояння серед субкультур, поширений радикалізм. Інші дестабілізуючі фактори. Основа економіки — експорт сировини, зокрема петролеуму.

Енергетика: Атомна Енергетика офіційно відсутня, Теплоелектростанції, Гідроелектростанції, загальний розвиток — низький.

Ландшафт: Диференційований, помірної складності (рівнини, узбережжя, пустелі, гірська місцевість).

Тип конфлікту: Військовий конфлікт низької інтенсивності, із локальними, короткочасними загостреннями. Велика присутність різного роду закордонних армій, зокрема із складу Наддержав. Основне постачання зброї та припасів — ззовні.

Знищені люди: ~ 0,5 млн, ~ 3 % від загальної популяції (занижено як на мене), для отримання приблизної кі-ті поранених, множимо це на фактор ~ 5

Біженці: ~ 5 млн, ~ 25 % від загальної популяції

Пошкодження (інфраструктури, комунікацій, ...): Загалом помірні, локально — критичні, що не підлягають відновленню. Пошкодження комунікацій — легкі.

Засоби: Різноманітна зброя та військові машини.

Зброя масового ураження (WMD, ОМП): Широке застосування відсутнє, поодинокі приклади застосування Хім. зброї.

Чи не вперше, після останнього, широкомасштабного конфлікту (т. з. 2-ї Світової Війни), війна набирає свої звичні обриси, зокрема повертається стандартна стратегія: Wages of War (WoW), тобто нанесення ударів, що спрямовані на пошкодження інфраструктури та популяції людей, таким чином накладаючи на противника вищезгадані wages of war (не знаю як по Укр. мові). Ідеальна ціль, у даному плані — урбанізоване суспільство із розгалуженим та розвиненим виробництвом, але як показує практика, сільське (rural) суспільство також дуже вразливе. Яскравий приклад, нещодавні удари по Дамаському регіоні у САР:



In this photo released on Tuesday Feb. 20, 2018 which provided by the Syrian Civil Defense group known as the White Helmets, shows members of the Syrian Civil Defense run to help survivors from a street that attacked by airstrikes and shelling of the Syrian government forces, in Ghouta, suburb of Damascus, Syria. — Damascus Airstrikes, Shelling Kill Dozens In Eastern Ghouta, 02202018



У Сирії десятки людей загинули від авіаударів у Східній Гуті — BBC Україна, 20 лютого 2018

Діти у даному плані, виступають прекрасною мішенню, їх приблизна популяція ~ 10 - 20 % від основної (по ідеї), але зважаючи на той факт, що діти потребують додаткового догляду, а також, морально-етичні фактори, wages of war працює прекрасно, для забезпечення 1-ї дитини, потрібно десь ~ 0,1 - 0,5 дорослого, тобто майже як для забезпечення поранених.

Подекуди, руйнування досягнули критичної позначки, тобто простіше все знести і побудувати заново. Концентрація урбанізованої популяції людей, в САР знаходиться в основному в Дамаску (~ 3kk), Алеппо (~ 1kk) та Хомсі (~ 700k), все інше ~ 300 тисяч а далі типу малі містечка та поселення міського типу (пмт, пгт). — Враховуючи втрати, та покалічені долі, боюсь навіть уявити наслідки від "Ефекту Метелика", у даному плані... Загалом, затримка розвитку держави є катастрофічною у випадку САР, це точно.

Що мене цікавить?

 — Загальна картина, та густина руйнувать у САР (інфографіка)

 — Приблизна ціна відновлення 1-го міського кварталу, кількість людських ресурсів, та час який для цього потрібний (за ідеальних умов, для у САР наприклад, все приблизно і середньостатистично)

 — Середня ціна (еквівалент у фінансах) нанесення 1-го авіаудару, тобто ціна самої "бімби", пального, то-що.

 — Середньостатистична густина ударів, що забезпечує руйнування житлового масиву на рівні більше ~ 60%

 — Середня кількість знищених людей, та поранених на 1 квартал при такій густоті авіаударів.

Загалом, як на мене, командувачі РС, запускаючи таку стратегію у САР, отримують тимчасову перевагу (декілька років), але у довготривалу плані, це може викликати катастрофу і повний провал, як це часто бувало у історії людства. Вони ведуть РС у черговий "капкан", із якого буде ой як не просто вибратися...

Дані отримані з:

 — Syria, Wikipedia

 — Syrian Civil War

 — Geography of Syria

 — Міста Сирії
« Последнее редактирование: Четверг, 22 Февраль 2018, 06:47 от Ф021 »


Оффлайн mangust

  • Штаб-сержант
  • *
  • Сообщений: 321
  • Карма: +19/-0
    • Медали
  • Звідки: Украина, Днепр
А Вы с какой целью этими данными интересуетесь?

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
А Вы с какой целью этими данными интересуетесь?
А це у мене із народження, мабуть, Я завше цікавлюсь різними речами, та розглядаю ситуацію під різними кутами, ставлячи все під сумнів. Незважаючи на мій низький рівень знань у даній сфері, та Інтелекту загалом, ці звички + Інтуїція, бува допомагають вгадати розвиток подій.

По-друге, мені просто "впадло" самому то все рахувати, бо справ капець, ще й потрібно їхати у кляту Область що у чірта на рогах, тріхо колоти дрова, й все таке, а Я лежу на ліжку, як "нагла скотиняка", і мені нічого не хочеться робити. :028: А тут побачив нові руйнування в САР, по ящику... І "серце заболіло" за людей, от і виплеснув на форумі.

По-трете, мені просто смішно, що на форумі про зброю, таким не цікавляться, це мабуть не вписується у тутешні, звичайні уявлення про військові дії... Добре що хоч на "Райберті" не додумався запитати, ой, добре... не буду з’їжджати у сарказм. Крім вищезгаданих питань,  Додаю ще одне:

 — Чому при конфлікті в САР не використовують масово запалювальну зброю проти урбанізованого сектору? Клімат там жаркий, вологість не дуже, й все таке. Відповідно урбано-поселення повинні прекрасно горіти... :( (Заборонено Міжнр. Конвенціями???)

П. С. Я взагалі-то пацифіст...
« Последнее редактирование: Четверг, 22 Февраль 2018, 09:40 от Ф021 »

Оффлайн mangust

  • Штаб-сержант
  • *
  • Сообщений: 321
  • Карма: +19/-0
    • Медали
  • Звідки: Украина, Днепр
П. С. Я взагалі-то пацифіст...
Ага, я так и понял... Мы тут все пацифисты, у кого не спроси - все за мир и дружбу, а тяга к оружию и войнушке, то рудиментарные наслоения развития цивилизации.  :D

Если Вам самому "в падлу" искать ответы на Ваши вопросы, то людям в них не заинтересованным, и подавно.
Происходящее в САР, подаётся в наших СМИ так же, как она подаётся в СМИ США и многих странах Европы. При этом, эти данные, как показывает реальность, часто, либо очень однобоки, либо вообще не соответствуют действительности. Зажигалки в этом конфликте, применялись. Но в виду их опасности для мирняка, ими работают очень избирательно, т.к. в Н.П., как правило, вместе с "бородатыми", проживают их семьи, которые всегда можно выдать за "мирняк", да и те, кто просто не ушёл из зоны Б.Д. так же подвержены случайному поражению в случае их применения. Хотя часто муссируемая тема о запрете международными конвенциями, не беспокоит по настоящему ни США, ни РФ, т.к. и те и другие, не подписывали эти международные соглашения. Кроме прочего, как я вижу ситуацию, в таких условиях ведения Б.Д., когда нет массовых крупных наступлений, действий армейскими корпусами и т.д. смысл применения таких Б.П., сокращается понятием целесообразности, да и ТОСы и УР 71, никто не отменял.
Что же касается общей ситуации в САР в последнее время, то скажу, что перед выборами в РФ, там пробуют пойти на обострение и недавние события с шумом вокруг амерской бомбёжки "Вагнера", (которая оказалась фейком в плане количества погибших бойцов из РФ), тому подтверждение.  Параллельно идут и медиавбросы в информ.среду. Ну и конечно же, всякие "преступления режима и их союзников" будут всё активней проталкиваться в СМИ, поддерживающих коалицию. Для правильного понимания того, что там сейчас происходит, нужно отсортировывать и фильтровать информацию, которую, по возможности, следует брать из разных источников.
Сирия падёт! Её исход, описан ещё почти 1500лет до этого события в Коране. Есть предсказания всяких ясновидящих и людей "с необычными возможностями", которые едины в своём мнении и видении будущих событий. Что бы там не происходило сейчас, судьба страны, предрешена и это, только вопрос времени. Слишком много жаждущих и алчных стран, как соседних, так и заокеанских, ищут там, чем поживиться. Да и географическое расположение страны, очень выгодно. О людях, как и всегда, никто не думает. Бабло рулит. Мамона - бог тех, кто заварил эту кровавую кашу там, как и тех, кто варит её у нас.

Оффлайн Biolan

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 25
  • Карма: +30/-1
    • Медали
  • Звідки: Украина, Днепр
которая оказалась фейком в плане количества погибших бойцов из РФ.

То есть применяли AC-130, B-52, Raptor и при этом потери русских меньше заявленных 300-500 ихтамнетов? Как вы себе это представляете? Американцы дураки, выходит? Вы представляете себе бухгалтерию этой бойни, во сколько обошлось применение этих средств?

Даже Жирик проболтался что 300 российских военных погибло, российские паблики наемников в соцсетях подтверждают эту информацию, даже пророссийские блогеры типа Стрелкова и Эль-Мюрида, а их никак не обвинишь в любви к Америке.


Оффлайн mangust

  • Штаб-сержант
  • *
  • Сообщений: 321
  • Карма: +19/-0
    • Медали
  • Звідки: Украина, Днепр
То есть применяли AC-130, B-52, Raptor и при этом потери русских меньше заявленных 300-500 ихтамнетов? Как вы себе это представляете? Американцы дураки, выходит? Вы представляете себе бухгалтерию этой бойни, во сколько обошлось применение этих средств?

Даже Жирик проболтался что 300 российских военных погибло, российские паблики наемников в соцсетях подтверждают эту информацию, даже пророссийские блогеры типа Стрелкова и Эль-Мюрида, а их никак не обвинишь в любви к Америке.
Нет! По моему, дураки это те, кто во все эти бредни слепо верит. Для примера, посмотрите на данные по авиаударам РФ по позициям ИГИЛ. А их интенсивность и разрушительная мощь, уж никак не менее того, что представлено американцами. В подтверждение этого, может говорить и скорость продвижения, в операциях против ИГИЛ, войск Асада, поддерживаемых с воздуха ВКС РФ. Если там и наберётся сопоставимое количество утилизированных бородатых, именно от ударов авиации, то это в каких то исключительных случаях, типа попадания в гущу скопления боевиков, которые даже не пытались разбежаться по пустыне. По последней информации от туда, есть порядка 10-14 человек погибших (правда не ясно, в один день, или в течении нескольких дней и конкретное место их гибели) и порядка 20-30 раненых русскоговорящих, которые использовались для атаки на нефтеразработки, за возвращение которых, их начальству, был предложен % от добычи нефти. При этом, речь не идёт о людях Вагнера, или ВС РФ. Там и без них хватает "подрядчиков", для "пострелять". Т.е. в целом, ситуация далека от той, которую раздувают в СМИ, к тому же, русскоговорящих, на просторах бывшего СССР, вполне достаточно, и совсем не обязательно, что бы это были русские. Могут быть и наши и Средняя Азия и Кавказ и Прибалтика.
Про паблики и соцсети, я уже высказывался тут. Это очень удобные и, для плебса, довольно эффективные инструменты создания фейков и другого мусора, забивающего этому плебсу головы и засирающего ему мозги. 
Про Стрелкова и ЭльМюрида -это либеральные (проамериканские) представители с гражданством РФ, такие же как некий Руслан Левиев (Руслан Карпук), уроженец Уренгоя с украинскими корнями, который сидя в своей съёмной хате в Москве, строчит всякую х.ню на оплату содержащим его либералам и амерам. Заявляя, о том, что его данные = 100% истина. Но собирает он эту "истину", как и Вы - глядя в интернет на паблики, соцсети, аккаунты и прочую хрень для даунов. Он никогда и никуда не ездил и не имеет понятия о том, о чём пишет в своих "экспертных" оценках. Стрелков, обиделся за то, что его отовсюду погнали, после его бегства из ЛДНР. Вот и ссыт теперь кипятком - всё пропало! Всем пи..да! Жирик, не военный, хотя, лично я, считаю, что к его словам, стоит прислушиваться, если не сказать большего. Например он ешё в 2010году, предсказал всё, что мы сейчас имеем в стране, причём, чуть ли не в деталях. Так же, его слова о применении газа при штурме Норд Оста, оказались пророческими. В общем, его слова, имеют вес, НО!!! Откуда он получил информацию о тех числах и вообще о том ,что там произошло и как, я не знаю. Какой мотив его выступления по этому поводу, мне так же не известно, но я знаю, что он метит занять кресло Путина в этот раз. Так что не исключаю, что это мог быть такой специальный ход -а чем ты как презик, ответишь амерам,  на этот чувствительный удар?   
В целом, для Вас, я могу предложить тот же рецепт, что и камраду Ф021 - ищите другую информацию, смотрите на то, о чём говорят в других источниках, сопоставляйте, анализируйте и выясняйте - кому выгодно.

Оффлайн Biolan

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 25
  • Карма: +30/-1
    • Медали
  • Звідки: Украина, Днепр

данные по авиаударам РФ по позициям ИГИЛ.

В подтверждение этого, может говорить и скорость продвижения, в операциях против ИГИЛ, войск Асада, поддерживаемых с воздуха ВКС РФ.

Про Стрелкова и ЭльМюрида -это либеральные (проамериканские) представители с гражданством РФ

Жирик, не военный, хотя, лично я, считаю, что к его словам, стоит прислушиваться. но я знаю, что он метит занять кресло Путина в этот раз.



Вопросов больше не имею, ваш уровень владения информацией и ее интерпретации ясен. Смысла дискутировать с вами не вижу.

Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
По-друге, мені просто "впадло" самому то все рахувати, бо справ капець, ще й потрібно їхати у кляту Область що у чірта на рогах, тріхо колоти дрова, й все таке, а Я лежу на ліжку, як "нагла скотиняка", і мені нічого не хочеться робити. :028: А тут побачив нові руйнування в САР, по ящику... І "серце заболіло" за людей, от і виплеснув на форумі.

Шановний Ф021 мені здаеться що ви просто лінивий лежень( бо справ капець,а Я лежу на ліжку) з якимось саркастично-маразматичним настроем. А ви не пробували так: встав,нарубав дров, зробив інші справи, з'їздив в область, а вже тоді і про стан у світі. У нас форум зброярський ,а не політичний. Одна справа обговорювати зброю , а інша її доцільність використання на мирному населені та дітях. І як ви пишете
— Чисто моя думка —, з повагою

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Ага, я так и понял... Мы тут все пацифисты, у кого не спроси - все за мир и дружбу, а тяга к оружию и войнушке, то рудиментарные наслоения развития цивилизации.  :D
Я реально пацифіст, Я реально не бачу нічого кращого за Демократію, Свободу Слова, то-що, але Я звичайно припускаю існування структур, які можуть ефективно реагувати на ситуацію й не завжди керуватися загальноприйнятими нормами... На подібності Токіо-3 у дуже старому і дещо педофілістичному японському мультику "Євангеліон".
Если Вам самому "в падлу" искать ответы на Ваши вопросы, то людям в них не заинтересованным, и подавно.
Як можна цікавитися зброєю й не бути зацікавленим, у тому яка зброя та час, потрібні для знищення мегаполісу типу Дамаск, при умові повного домінування у повітряному просторі, скільки це буде коштувати, відношення ціна_зброї/ціна_відновлення_цілі, то-що?
Происходящее в САР, подаётся в наших СМИ так же, как она подаётся в СМИ США и многих странах Европы. При этом, эти данные, как показывает реальность, часто, либо очень однобоки, либо вообще не соответствуют действительности. Зажигалки в этом конфликте, применялись. Но в виду их опасности для мирняка, ими работают очень избирательно, т.к. в Н.П., как правило, вместе с "бородатыми", проживают их семьи, которые всегда можно выдать за "мирняк", да и те, кто просто не ушёл из зоны Б.Д. так же подвержены случайному поражению в случае их применения. Хотя часто муссируемая тема о запрете международными конвенциями, не беспокоит по настоящему ни США, ни РФ, т.к. и те и другие, не подписывали эти международные соглашения. Кроме прочего, как я вижу ситуацию, в таких условиях ведения Б.Д., когда нет массовых крупных наступлений, действий армейскими корпусами и т.д. смысл применения таких Б.П., сокращается понятием целесообразности, да и ТОСы и УР 71, никто не отменял.
1) Я мізками не кую що то за "ТОСи", та "УРи".

2) Пофіг що написано у ЗМІ — наносяться удари по урбан-поселенням людей, є там війська, немає, то також не важливо, то факт? Факт. Тут не потрібно бути аналітиком, щоб зрозуміти що це означає Армагедон локального масштабу... :( І тут не потрібно бути аналітиком, щоб уявити ступінь пошкодження цивільного населення, тобто це було прекрасно ясно заздалегідь :(
Після т. з. Другої Світової, президентів норм. "вечірок" було не так багато, зокрема можна виділити Війну в Кореї, В’єтнам, дотично Афганістан. Конфлікт у САР можна сміливо заносити у цей список, після подій під Дамаском, на жаль :(

3) Змушений зауважити, що не використання запалювальної, та іншої зброї, спеціально розробленої зброї для знищення урбанізованих поселень, може означати що "вечірка" ще не зовсім норм., хоча на це також може впливати мета яку хочуть досягти цими ударами.
Что же касается общей ситуации в САР в последнее время, то скажу, что перед выборами в РФ, там пробуют пойти на обострение и недавние события с шумом вокруг амерской бомбёжки "Вагнера", (которая оказалась фейком в плане количества погибших бойцов из РФ), тому подтверждение.  Параллельно идут и медиавбросы в информ.среду. Ну и конечно же, всякие "преступления режима и их союзников" будут всё активней проталкиваться в СМИ, поддерживающих коалицию. Для правильного понимания того, что там сейчас происходит, нужно отсортировывать и фильтровать информацию, которую, по возможности, следует брать из разных источников.
1) Ті хто організовував операцію у районі де діяли війська СШ, не міг не враховувати їхніх можливих кроків. Тому та операція, могла бути просто провокацією щоб перевірити реакцію СШ та мати "законний" привід на використання сили в інших районах, могла бути "розвідкою боєм", могла бути відволікальним маневром, але дуже навряд, то могло бути провалом армії РФ... Хоча все можливо.

2) Ви знаєте що таке "капкан"? — Це, в основному, замаскований пристрій для довгого утримання та/або нанесення пошкоджень, туди ДУЖЕ легко влізти й ДУЖЕ важко вибратися неушкодженим. Так от, РФ влізло у два "капкани": Україна, САР. Два капкани, це дуже погано, можна і не "вивезти"... Недооцінка СШ — смертельна помилка. Ще більше смертельна, залишатися вірним гнилим традиціям часів становлення СРСР, та людям що їх пропагують, це дорога в нікуди, у безодню... — Чисто моя думка.

3) Ага, фільтрування мені б не завадило, й не тільки інфи яка у мене влітає, під моїм двором, на горбі знаходиться гноярка із ферми, тому вода постійно із якимось білим порошком, що осідає на дні після кип’ятіння та відстоювання, то Я думаю, чому Я схожий на мед. довідник по хрон. болячках...
Сирия падёт! Её исход, описан ещё почти 1500лет до этого события в Коране. Есть предсказания всяких ясновидящих и людей "с необычными возможностями", которые едины в своём мнении и видении будущих событий. Что бы там не происходило сейчас, судьба страны, предрешена и это, только вопрос времени. Слишком много жаждущих и алчных стран, как соседних, так и заокеанских, ищут там, чем поживиться. Да и географическое расположение страны, очень выгодно. О людях, как и всегда, никто не думает. Бабло рулит. Мамона - бог тех, кто заварил эту кровавую кашу там, как и тех, кто варит её у нас.
Я не полюбляю, вдаватися вгадувати майбутнє там по якихось писаннях, написаних ще коли "Айфон" нікому навіть й не снився. Тим більше, Я сильно сумніваюсь, що люди які "замутили вечірку" в САР, вірять хоч у щось, тим більше у якісь там папірці, чи богів... :019:
Вопросов больше не имею, ваш уровень владения информацией и ее интерпретации ясен. Смысла дискутировать с вами не вижу.
А дарма, у дискусіях якщо й не народжується Істина, то буває десь там знаходиться, або губиться, ну то таке... Все просто й 100% вірно, тільки у святих писаннях, де незиблємиє правила визначають хто поганий, а хто хороший, кого вбивати, кого хвалити і яке майбутнє неодмінно настане, бла-бла-бла, тільки от як показала багато-тисячолітня практика, сприймати їх буквально — то не дуже ефективно у плані розвитку...

А питання та сумніви, то взагалі — рушій пізнання! У цьому й весь інтерес людей, вся "фішка", як у тій пісні із мультику про Майстра Йо та його друзів: "Сделать свой выбор должен ты сам!"
якимось саркастично-маразматичним настроем...
1) Еге, Я такий.

2) НІ не пробував, уже коли під 30-ть, то навряд і змінюся, лінива скотина із загостреним відчуттям справедливості, яка тільки й уміє що ставите все під сумнів, та сваритися із людьми.

3) Я не розумію, Ви не читали того що Я написав? Можу конкретніше, по конкретній зброї:



 — Скільки таких штук потрібно що розвалити житловий квартал, серед.-стат. міста із населенням > 1kk, та густиною населення ~ 1 000 людей на 1 кв. кілометр, при скиданні із літака? З приблизним урахуванням точності. Рівень руйнувань ~ 60%, це приблизно так:



Syrian men work to reconstruct a damaged building in the northern Syrian city of Raqqa, on January 16, 2018, after a huge military operation against ISIS by Kurdish fighters and U.S. warplanes. DELIL SOULEIMAN/AFP/Getty Images

 — Яка тип (масу одної бімби) краще для цього використовувати, яку вибухівку (типу-Амонал, типу-Тротил, ще-щось???) та яка ціна (приблизна) буде для одної такої штуки?

 — Серед.-стат. кількість убитих/поранених.

 — Ціна/час (людино-днів) відбудови такого кварталу за ідеальних умов?

 — Так-далі.

Це все питання по зброї та її використанню, до речі.
« Последнее редактирование: Четверг, 22 Февраль 2018, 17:55 от Ф021 »

Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
Ууууууууууу :025: :025: :025: :025: :025:
Я все :016:, більше не можу :012:

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
...а інша її доцільність використання на мирному населенні...
Ну уявіть, що у тих кварталах — піхота... На жаль, деяка зброя спеціально створюється щоб використовувати у стратегії Wages of War, не факт, що вона буде колись використана, але все одно... Саме по ефективності такої зброї, у мене вищезгадані запитання.

Оффлайн Ctrl

  • Штаб-сержант
  • *
  • Сообщений: 357
  • Карма: +21/-0
    • Медали
  • Зброя: Флобер
  • Звідки: Украина
Ууууууууууу :025: :025: :025: :025: :025:
Я все :016:, більше не можу :012:
Держись друг, прорвемся :016:

Оффлайн dan

  • Капітан
  • *
  • Сообщений: 1171
  • Карма: +60/-1
    • Медали
  • Звідки: Украина.
Ну уявіть, що у тих кварталах — піхота... На жаль, деяка зброя спеціально створюється щоб використовувати у стратегії Wages of War, не факт, що вона буде колись використана, але все одно... Саме по ефективності такої зброї, у мене вищезгадані запитання.
Хотите нанести бомбовый удар  по генделикам  в соседнем селе?? или по хате председателя который в тихаря торгует земельными участками??
« Последнее редактирование: Четверг, 22 Февраль 2018, 20:31 от dan »

Оффлайн mangust

  • Штаб-сержант
  • *
  • Сообщений: 321
  • Карма: +19/-0
    • Медали
  • Звідки: Украина, Днепр
Ууууууууууу :025: :025: :025: :025: :025:
Я все :016:, більше не можу :012:
Блиннн! Похоже, у нас начались "потери". Что теперь главврачу рассказывать, как объяснять??? :016: :-\
Хотите нанести бомбовый удар  по генделикам  в соседнем селе?? или по хате председателя который в тихаря торгует земельными участками??
Ууу - бля!  Неожиданно! И как же я сразу этого не понял :008: :008:???
А ведь не спроста такие вопросы тут появились! Точно, скоро, что то такое, в новостях услышим или увидим... :D

Оффлайн Veniamin

  • Головний Сержант
  • *
  • Сообщений: 258
  • Карма: +49/-0
    • Медали
А потом партия "Я" появится. С ув

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Хотите нанести бомбовый удар по генделикам в соседнем селе?? или по хате председателя который в тихаря торгует земельными участками??
Ха. Ха. Ха. Я думаю ті хто займається розробкою такого роду озброєнь, давним-давно все порахували, промоделювали й що саме головне — неодноразово перевірили на практиці... :(

До речі так, Я не дуже у "ладах" (а з ким Я взагалі в "ладах"!? >_<) із головою села та землевпорядником, посварились через одну фігню, яку вони мені доводили як правдиву волаючи як несамовиті, а Я заперечував — у кінці-кінців, виявилось що ваш покірний слуга таки повністю мав рацію. І до речі так, вони "крутять" із землею, приватизували половину лук на якусь фірму :(. Також, мої знайомі за "бабло" у них паї діставали, а мені 12 соток під садок (Я полюбляю садити дерева всілякі, навіть там дуби і всю таку фігню), біля грядки, віддати щось особливо не підтримали, коли Я запитав, "німа землі". :019: Ото таке.
А ведь не спроста такие вопросы тут появились! Точно, скоро, что то такое, в новостях услышим или увидим... :D
Це просто цікавість. Приблизно змоделювати то все, не так важко, тим більше із сучасними, комп’ютерними методами, та навіть без них! "На вскидку". Мені просто зара ні бажання не вистачає, ні часу, Я саме Науку повторюю, шкільний курс, так тяжко "йде", сто разів пожалів що нехтував Універом (хоч стипендію чесно отримував), хоча, у моєму випадку, могло все бути набагато гірше...
А потом партия "Я" появится. С ув
Я думаю, Літом, якщо все гаразд буде — заснувати нове громадське об’єднання :P, але назва у нього не така буде, уже вигадав) Залишилась статут, основні положення, й крута емблема.
« Последнее редактирование: Пятница, 23 Февраль 2018, 06:47 от Ф021 »

Оффлайн Veniamin

  • Головний Сержант
  • *
  • Сообщений: 258
  • Карма: +49/-0
    • Медали
Я думаю, Літом, якщо все гаразд буде — заснувати нове громадське об’єднання :P, але назва у нього не така буде, уже вигадав) Залишилась статут, основні положення, й крута емблема.
С таким идейным вдохновителем это будет не об'єднання, а просто "мама дорогая", я ВАМ уже начинаю по доброму завидовать). Единственное, ВЫ писали, что конфликтны, с людьми не очень ладите-как об'єднання организовывать будете? Придётся отступить от своих принципов, камрад, пересмотреть отношение к СЕБЕ и к людям)). С ув.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
С таким идейным вдохновителем это будет не об'єднання, а просто "мама дорогая", я ВАМ уже начинаю по доброму завидовать). Единственное, ВЫ писали, что конфликтны, с людьми не очень ладите-как об'єднання организовывать будете? Придётся отступить от своих принципов, камрад, пересмотреть отношение к СЕБЕ и к людям)). С ув.
Та ніхто туди не вступить >_<, тут хоча б другого знайти, бо там мінімум 2 людини потрібно щоб заснувати, а також протокол засідання на якому прийнято рішення бла-бла-бла + назва + статут + емблема (зі всіма розмірами) + пару кіло-гривнів + тощо. Але чим Я гірший? Зара в Україні, хто-що тільки не вигадує, й які тільки ідеї не просуваються... Започаткую й собі громадське об’єднання, якщо все гаразд буде, просто "для душі", та й усе.
« Последнее редактирование: Пятница, 23 Февраль 2018, 08:37 от Ф021 »

Оффлайн rox

  • Полковник
  • *
  • Сообщений: 2541
  • Карма: +106/-0
    • Медали
Цитировать
Я думаю, Літом, якщо все гаразд буде — заснувати нове громадське об’єднання :P, але назва у нього не така буде, уже вигадав) Залишилась статут, основні положення, й крута емблема.
А потом купите себе костюмчик с отливом и в депутаты.

Оффлайн Ctrl

  • Штаб-сержант
  • *
  • Сообщений: 357
  • Карма: +21/-0
    • Медали
  • Зброя: Флобер
  • Звідки: Украина
...Я думаю, Літом, якщо все гаразд буде — заснувати нове громадське об’єднання :P, але назва у нього не така буде, уже вигадав) Залишилась статут, основні положення, й крута емблема.
И кто если не секрет будет генеральный спонсор, Кремль 8) или пентаГон :004:

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
А потом купите себе костюмчик с отливом и в депутаты.
Нащо Ви мені такої гіркої долі бажаєте...? З моїм "хлебалом" та характером, тільки у депутати і пхатись! Але "шутку-юмора" сприйняв. Зара повно громадських об’єднань, хтось намагається реанімувати давно потрухлі ідеї, хтось вигадує нові, хтось все це змішує, а хтось взагалі, "рубає бабло". Я планую це об’єднання, як просто для душі, "А шо? Чому б і ні?", не очікую ні на які перспективи.
И кто если не секрет будет генеральный спонсор, Кремль 8) или пентаГон :004:
Обидва разом, а постачання ресурсами буде йти не на пряму, звичайно ж, а через корпорацію "Дві пенсії & Паї"...

Оффлайн dnepr7

  • Полковник
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 2826
  • Карма: +170/-8
  • Награждается пользователь, регулярно размещающий уникальные обзоры оружия Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области огнестрельного оружия. За неизменно вежливое общение с собеседниками Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области травматического оружия
    • Медали
  • Зброя: Hatsan Escort 12к
  • Звідки: Украина
В этом конфликте в Сирии РФ испытывает новое оружие дорабатывает его или отвергает, летчики и прочие получаю опыт. Меня события в САР мало интересуют. Меня беспокоит только то чтобы такой вот конфликт как там не произошел в Украине - потому что то что там происходит - я смотрел как выглядят города в Сирии после обстрелов и городских боев - это гаплык полный - одни руины.

Оффлайн Veniamin

  • Головний Сержант
  • *
  • Сообщений: 258
  • Карма: +49/-0
    • Медали
Нащо Ви мені такої гіркої долі бажаєте...? З моїм "хлебалом" та характером, тільки у депутати і пхатись! Але "шутку-юмора" сприйняв. Зара повно громадських об’єднань, хтось намагається реанімувати давно потрухлі ідеї, хтось вигадує нові, хтось все це змішує, а хтось взагалі, "рубає бабло". Я планую це об’єднання, як просто для душі, "А шо? Чому б і ні?", не очікую ні на які перспективи.Обидва разом, а постачання ресурсами буде йти не на пряму, звичайно ж, а через корпорацію "Дві пенсії & Паї"...
Думаю першим кроком треба купити в барахолці прес-карту. Пишуть, що з нею можна без наслідків "пхати носа" туди, де простим людям можуть дати по ньому, по носі :039: . З цією ксівою думаю буде набагато легше і швидше втілити задумане. З пов.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
В этом конфликте в Сирии РФ испытывает новое оружие дорабатывает его или отвергает, летчики и прочие получаю опыт. Меня события в САР мало интересуют. Меня беспокоит только то чтобы такой вот конфликт как там не произошел в Украине - потому что то что там происходит - я смотрел как выглядят города в Сирии после обстрелов и городских боев - это гаплык полный - одни руины.
1) Тільки РФ, але ж зброю можна тестувати по різному...

2) Досвід — це двогостра сокира, повірте, досвід скидання бомбочок на житлові квартали, то не дуже досвід, навіть при всій дистанційності сучасної війни. Як для пілотів Союзу, так і для їх "колєг" із Дяді Сема. У майбутньому, це може спровокувати різнобічний "Ефект Метелика" (приклад: війна у В’єтнамі). Хоча, судячи по ящику, у зону конфлікту САР, перекидають порівняно нові винищувачі — Росія перекидає до Сирії винищувачі п'ятого покоління Су-57 - ТСН, 22022018

3) А Я, як-раз хвилююся за людей в САР, і мені "тошно" та нудно на душі, через те, що там запалили...

4) Ні не думаю, що в Україні почнеться щось типу конфлікту в САР, по тій причині, що у "рульових" в особливості РФ, та ін., мізки ще не повністю відсохли, принаймні ваш покірний слуга, на це дуже надіється. Але це не означає, що потрібно громити галереї, та волати "Смерть Росії", на кожному кроці, драконячи 200-ті мільйонне населення, та таким чином, повністю розв’язуючи руки пропаганді, відповідній, яка із швидкістю світла, рознесе то по всьому світові... До добра це точно не доведе!

5) Ні, не думаю що руйнування в САР настільки катастрофічні, але до цього поступово все рухається... У будь-якому разі, ця Держава майже повністю зупинена у плані розвитку, і навряд буде відновлена у найближчі років 50, занадто сильні "рани". Ті ж Держави, що коять там таке, будуть і далі розвивати Космічні Програми і в цьому урок! :(

6) Мене цікавить наприклад: знімок урбаністичної цілі до авіанальоту, знімок після. Кількість використаних бомб, кількість жертв, поранених, то-що. Все приблизно звичайно, знайти б десь такі дані. Але, на жаль, таких даних "вагон" тільки у тих, хто наносить відповідні удари...
Думаю першим кроком треба купити в барахолці прес-карту. Пишуть, що з нею можна без наслідків "пхати носа" туди, де простим людям можуть дати по ньому, по носі :039: . З цією ксівою думаю буде набагато легше і швидше втілити задумане. З пов.
Я не знаю, Я ще ніколи не реєстрував громадське об’єднання, але не розумію, нащо там та прес-карта, є навіть фірми, які за пару тисяч грн, реєструють ГО. Політичну партію, тільки за десятки тисяч умовних одиниць, там просто 10к підписів потрібно, в різних районах.

А Я думаю, може спробувати самому ГО заснувати? Без отих фірм всіляких, Я ж не поспішаю нікуди.
« Последнее редактирование: Пятница, 23 Февраль 2018, 12:28 от Ф021 »

Оффлайн Veniamin

  • Головний Сержант
  • *
  • Сообщений: 258
  • Карма: +49/-0
    • Медали
Так я ж до того й веду, що самому потрібно. Але ж ВИ вже якось писали про бюрократичну тяганину в районі, тому й подумав-якщо "ввімкнути" скандального журналіста і тикати всім бейджиком, можливо ГО зареєструється скоріше і без зайвого клопоту. З пов.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Так я ж до того й веду, що самому потрібно. Але ж ВИ вже якось писали про бюрократичну тяганину в районі, тому й подумав-якщо "ввімкнути" скандального журналіста і тикати всім бейджиком, можливо ГО зареєструється скоріше і без зайвого клопоту. З пов.
У мене погано виходить говорити неправду, особливо у реальному житті, вмикається перманентна усмішка (хоча вона у мене рідко вимикається :D), це одна із причин, чому Я перестав брехати майже на 90% ще у якомусь класі Школи.
А скандальний журналіст — то взагалі, писець, Я й у своєму звичному амплуа, у якому Я перебуваю завше, "агрю" людей пачками, як показала практика і це навіть, зважаючи на те, що у живій розмові Я не вмію так виражати свої думки, як через форум наприклад, бо людина Я емоційна й не обдумую своїх слів, "те що у голові, те й на язиці", так мені моя бабця, давно говорила..., в основному. Вдавати скандаліста — це останнє що мені потрібно, скандали і так до мене липнуть самі-по-собі.

З мого досвіду: документи на дозвіл на придбання мисливської нарізної — із таким "скрипом", приватизація — із таким "скрипом" та скандалами, і то ще не завершилось... Подивимось, що воно буде із громадським об’єднанням :).
« Последнее редактирование: Пятница, 23 Февраль 2018, 14:30 от Ф021 »

Оффлайн dnepr7

  • Полковник
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 2826
  • Карма: +170/-8
  • Награждается пользователь, регулярно размещающий уникальные обзоры оружия Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области огнестрельного оружия. За неизменно вежливое общение с собеседниками Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области травматического оружия
    • Медали
  • Зброя: Hatsan Escort 12к
  • Звідки: Украина
бо людина Я емоційна й не обдумую своїх слів, "те що у голові, те й на язиці", так мені моя бабця, давно говорила...

Излишняя эмоциональность и не обдумывание своих слов - это качества, которые таки можно простить ЖЕНЩИНЕ. Для мужчины это недостойное поведение, за которое в жизни просто бьют.

Оффлайн mangust

  • Штаб-сержант
  • *
  • Сообщений: 321
  • Карма: +19/-0
    • Медали
  • Звідки: Украина, Днепр
Излишняя эмоциональность и не обдумывание своих слов - это качества, которые таки можно простить ЖЕНЩИНЕ. Для мужчины это недостойное поведение, за которое в жизни просто бьют.

Осторожно камрад! Не забывайте про депутатскую неприкосновенность (мало ли как там жизнь сложится).

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Излишняя эмоциональность и не обдумывание своих слов - это качества, которые таки можно простить ЖЕНЩИНЕ. Для мужчины это недостойное поведение, за которое в жизни просто бьют.
Згадуючи історію людства, та форми "достойної поведінки", які протягом цієї історії спостерігались і спостерігаються (благо ідіологи воскрешають, деякі, давно прогнилі культи...). Ну як вам сказати, виходить що мій випадок не є таким уже й страшним :). Ех, ще одне — у плані виразу своїх думок, Я є повний фемініст (емансипіст, чи як воно там назив.), й скоріше звертаю увагу на самі виражені думки, ніж на гендер того, хто їх виражає, як показала практика, протилежний підхід не є ефективний у плані пошуку істини (згадайте хоча б "Арійський Іслам", який прийшов на зміну "Персидському", тобто "ліберальнішому" в Арабському Світі, в 11-му ст. в. Р. Х., та руйнівний результат, який воно принесло для розвитку! Сирія є живий приклад)...
Звичайно, такий світогляд, часто-густо "агрить" людей, особливо відповідних субкультур, релігійної, закінченої та 100% вірної структури. :(