GF-Shop.top
Весы ювелирные до 200г, точность 0,01г
250 грн

Автор Тема: Зaщитa oт coбaк — кpaткoe pукoвoдcтвo пo caмooбopoнe  (Прочитано 13309 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Зaщитa oт coбaк — кpaткoe pукoвoдcтвo пo caмooбopoнe
« Ответ #30 : Понедельник, 05 Март 2018, 00:06 »
Оскільки Я все життя, по факту, живу у селі, там де завше жила моя сім’я, дуже часто зустрічався із собаками, особливо у дитинстві, в основному це були бродячі блохастики.
Розповім про свій досвід:

Звичайні бродячі собаки

Представляють собою, звичайних блохастиків, які уже сотні тисяч років поряд із людиною.

Моє знайомство із блохастими переносниками гельмітів :D, почалосся із раннього дитинства, так-як Я, ну, скажімо так, ріс без особливого нагляду, та тинявся по смітниках й фермах, звалищах техніки, тощо... Й звичайно там було купа собак. Які мене, доволі часто кусали. Сам же Я, ненавидів тих дітей, які катували та убивали собак, навіть "воював" трішки із ними. З дитинства не подобається, коли мучать тварин. Хоча, коли Я був зовсім малий, за декілька років перед першим класом, Я думав що це класно, й одного разу туго зв’язав із друзями котові лапи, але Я швидко змінив свою позицію.

Методи та засоби захисту:

1) Не провокувати:

 — Собаки відчувають страх!
Ваш піт, прискорене серцебиття/дихання, тремтіння, тощо, собаки це відразу почують/побачать/понюхають, НЕ потрібно панікувати й "на адреналіні" щось коїти, особливо тікати — може погано закінчитися...

 — Не потрібно видавати ніяких звуків що схоже на гарчання, вишкіряння зубів, тощо. Тільки спробуйте, ото тоді Ви можете легко дізнатися, що собацюга то є навіть дуже дика тварина...

 — Бачите що зграя собак, збуджено бігає у шлюбний період, не пріться на їхню територію! Обійдіть. (вони "выделываются" один, перед одним, показуючи які вони альфа самці/самиці, а який кращий спосіб, показати "геройство", ніж відриваючи куски від одягу двоногого монстра ::) )

 — Собаки не люблять велосипедистів (особливо звук велосипеду, який вони чують за сотні метрів!)

Коли на мене налітає зграя собак, (більше штук 3-5), а Я на самокатці, Я в 90% випадків, повільно їду не змінюючи швидкість. Це важливо, прискоритесь — отут вам і зірочка може прийти) Або злажу із веліка якщо вже дістають, паразітоси.

 — Собаки не люблять, якщо хтось залишає щось пахуче на їхній території (наприклад, поштар — газету).

 — Запах диких тварин, або ще чогось, може також їх легко спровокувати

­ — Чим менший ваша "рама", чим більше шансів що собака проявить агресію у плані бажання прогнати вас із території. Не підпускайте дітей до собак! (особливо дітей, які дворняг бачать тільки у вікно машини...)

 — Собаки по одинці, набагато лякливіші ніж у зграї, те що може НЕ спровокувати одного блохастика, може наагрити на вас купу блохастиків.

2) Зброя для захисту:

 — Ваша "рама", чим Ви більші, тим менше бажання у блохастика буде на вас нападати, але це залежить від самого шаріка. Собаки які проживають тісно із людьми, типу у містах, навряд по одинці нападуть на здорову людину, яка не виявить ознак страху, вони "будуть рвати когті", або взагалі, не будуть реагувати.

 — Домінування, показуючи блохастику що Ви домінуєте. Але тут обережно! Собака-собаці різниця.
Наприклад йду Я із Центру села, до своєї хати, вночі, по лісо-садку, по стежці, місяць, зорі, їдучі комарі, плеєр, ляпота! А на зустріч преться здоровенний зубастер. Я беру в руки товстеньку, зручну гілку, такого добра в чагарниках повно, й просто йду на блохастика, не змінюючи темп. Результат: собак звалює із моєї дороги до бісової матері :)

 — Палиця це є геніальний захист від собак, без нього при нападі вам капець :) Міцна палиця, під ваш зріст. Розмахуєте нею швидко й спритно, атакуючи собаку. Кращий захист у цьому випадку — хороший напад! Головне, міцно тримайте палицю, бо зубастик може вирвати, не раз у мене таке бувало... То пічалька буде. Не хвилюйтесь, вам навряд вдасться нанести хоч один, успішний удар, у собак реакція, то Мохамед Алі відпочиває :) Із зграєю, трішки важче, але при удачі, відіб’єтесь, головне не заганяйте собак у кут і не проявляйте страху атакуючи, завше залишайте їм шлях для відступу, інакше Ви будете ДУЖЕ здивовані із того, що може вийти... :(

 — Каміння то є супер зброя! Також пройде, будь-що тверде, метальне. Але тут потрібні навички, якщо Ви ніколи не кидали каміння, буде важко... Якщо умієте влучно кидати, цілитися прямо у блохастика (якщо кидаєте по зграї, вибирайте найбільшого :)), жбурляєте камінь-за-каменем, при цьому можна повільно наступати й кричати! Так можна легко відігнати зграю собак! Але, раз-на-раз не приходиться...

 — Петарди допомагають. Але проблема у тому, що вони не завше у вас під рукою та і довго із ними возитися, зате норм ефект проти зграї :), кидаєте декілька штук, НА хід, (тобто у передбачувану позицію, де буде блохастик у момент, коли догорить запал...), а не прямо у собакіна. Правда не всі собаки бояться петард. Знову, раз-на-раз, не приходиться.

3) Оборона при укусі

 — При укусі в ногу, буде дуже боляче. Ікла у собачок, то дай боже, це знає будь-хто, хто хоч раз натягував губи й зазирав у ротяку, свого домашнього шаріка :) Після шоку, використайте свою злість, й нанесіть удар по собаці палкою, навряд Ви влучите, але вона точно відпустить вашу ногу, відскакуючи від удару.

 — При настрибуванні собаки на вас, надійтесь що у вас норм "рама", й Ви тримаєте рівновагу, інакше собака зіб’є вас із ніг, як снаряд, а це уже погана заявка, повірте... Прикривайте горло й лице. Укус в лице, крім того, що у багато разів болючіший за укус в ногу, ще й заллє вашою ж кров’ю, ваші ж очі + шок, буде пічалька...
Деякі собаки, наприклад суміш вовка і собака, дуже часто атакують в горло й лице. Мене колись, така собака здорово покусала, але Я був сам винен. Класна, до речі собака була, чорна така, здорова, прожила дуже довго.
Вона настрибнула на мене, із розгону, просто змітаючи мене із ніг, як удар здоровою дровинякою! Я встиг закрити горло, здається, а от лице не встиг... Результат: укус прямо в перенісся, всі очі залиті кров’ю, нічірта не бачу, ні себе, ні собаки :) Ну коротше, ледве відкараскався, пощастило що собацюг не мав наміру мене захавати :)


Службові собаки

Навчені, добре треновані блохастиги.

На фермі, де Я "тусувався", коли був малий, була службова, Німецька вівчарка. Я часто із нею грався: намагався від нею утекти, відбитися, але вона кожен раз мене доганяла, збивала із ніг, й гавкала, доки не прийде хазяїн. Причому вона не давала мені навіть ворухнутися, жорстко відповідаючи на будь-як мої спроби вирватися :)

 — Не допоможуть ніякі палиці, каміння, то-що. Доки Ви це все буде витягати/діставати, собака на повній швидкості, вріжеться у вас, зіб’є з ніг лапами, на яких до речі, є дуже навіть відчутні кігті...

 — Тікати там, де собака може пробігти, то є беззиску. Один, легенький, удар лапою (а на лапі, ой які кігтики...) по ваших ногах = Ви на повній швидкості, робите потрійне сальто, й приземляєтеся мордякою у землю, а зверху на вас, собака :)

 — Навряд вона вас загризе, але якщо будете відбиватися, або вона натренована хапати за руки у яких є всілякі предмети, дуже боляче покусає/подряпає.

 — Коротше, краще не ставати ціллю для тренованих собакіних.

Бійцівські породи

Досвіду не мав, й слава богу. У сусіда нещодавно, була бійцівська, здорова така, типу бульдог, шерсть коротка, морда масивна, але її збив автобус.

У мене була класна дворняга, невелика, чорна самиця. Мега-собака! Навіть умудрялась ловити якихось риб, на невеликому болотці, коли Я займався ранковою пробіжкою! Жаль, хтось отруїв битим склом, чи чимось таким :( Ще одна безглузда жертва, якогось нонсенсу... :(
Зараз у мене всього одна собака — невелика дворняга, самець, відпущений бігає уже років з 5, правда із нашийником. Я постійно говорю матері, що потрібно прив’язувати на день. Але вона не хоче. Хоча, за цей час, він нікого (тьху-тьху-тьху), ні разу, не вкусив. Не реагує на велосипедистів, дітей (які його ще підгодовують), тощо. Гавкає на машини/трактори, його декілька разів збивали, й раз хтось підстрелив, також часто покусаний приходить.  Все одно, мені не подобається що він бігає удень.


Оффлайн egor-kagor

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 139
  • Карма: +9/-0
    • Медали
  • Зброя: KO FOG 50ml
  • Звідки: Каменское
Re: Зaщитa oт coбaк — кpaткoe pукoвoдcтвo пo caмooбopoнe
« Ответ #31 : Понедельник, 05 Март 2018, 13:07 »
Купил жене брелок под еврокапсюль,и себе еще один заказал...Всегда с собой :010:

Оффлайн Che_gevara

  • Рекрут
  • Сообщений: 5
  • Карма: +0/-0
    • Медали
  • Зброя: Carrera RS-30
  • Звідки: Украина
Re: Зaщитa oт coбaк — кpaткoe pукoвoдcтвo пo caмooбopoнe
« Ответ #32 : Четверг, 23 Май 2019, 13:11 »
Опишу свой случай. Правда не с собаками, а с десятком быков. Оказался я в чистом поле- овраге, занимался своим делом, никого не трогал. А метрах в 150 паслись то ли коровы то ли хрен знает кто, зрение не очень :) Потом минут через десять подымаю глаза, и вижу-нескодбко быков стоят уже в десяти метрах от меня и смотрят на меня очень заинтересованно. Ну я вижу, что они видать захотели рога об меня почесать, потихоньку идут ко мне. Я достал ствол и поначалу стал орать на них и махать, одновременно уходя от них. А они все идут и идут, я ускорил шаг, они тоже. Вижу, что делать нечего, делаю выстрел в воздух. Быки остановились и смотрят. Я иду дальше, они тоже пошли за мной. Еще сделал два выстрела - они не сильно испугались, вернее совсем не испугались. Некоторые стали бежать ко мне. Тут совсем стало не смешно, транспорт далеко стоит. И тут вижу - пастух, несётся ко мне на всех парусах, орет на быков и поворачивает их назад. В мою сторону не сказал ни слова, может подумал, что я и его сейчас застрелю. Вобщем горло сухое, сердце сейчас выпрыгнет. Сказать, что было страшно, ничего не сказать. Не знаю, какой был бы эффект, если бы я прямо в них стрелял, а не в воздух. К тому же были три холостых и два травм. Вот такая история. Так что на такой случай нужно боевой носить с собой. Но и так я рад, что попал а эту ситуевину я попал не с пустыми руками.

Оффлайн Олег Соломон

  • Полковник
  • *
  • Сообщений: 2626
  • Карма: +439/-0
  • Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области холодного оружия. Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области огнестрельного оружия. Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области травматического оружия
    • Медали
  • Зброя: Цв-н 9х21,GSG-5(22LR), FABARM П\А 12kal, Сайга МК-223 рэм, ПМ "Беркут" 9 РА , ХС 44-10(булпап) и т.д
  • Звідки: Украина, Днепр.
Re: Зaщитa oт coбaк — кpaткoe pукoвoдcтвo пo caмooбopoнe
« Ответ #33 : Четверг, 23 Май 2019, 13:50 »
Недавно на квадроцикле доцю катал( ей 6 лет) и в районе отдаленных дач в лесу напала на нас стая собак. Размер в среднем под овчарку. Ну на квадроцикле уйти от них не проблема,но я представил что будет с тем же велосипедистом или если подросток попадется им на пути. Там в крайней даче собака на привязи-вот она и служит для остальных колокольчиком. На обратном пути достал свой травмат,доця одобрила :D и когда ехали назад ,то атака повторилась. Я резко остановился и выстрелил в метре в сторону от самой активной. Все нападение резко закончилось. Вчера там же проезжал-уже никто не нападал-у собак хорошая память на опасность. Так как я не стрелял специально в собаку, то можно сделать вывод, что даже обычного стартовика должно быть достаточно для подобных случаев. С ув.

Оффлайн Комрад

  • Старший Солдат
  • *
  • Сообщений: 45
  • Карма: +1/-0
    • Медали
  • Зброя: Резинострел-Сафари, Гладкоствол 12 кал.
  • Звідки: Украина
Re: Зaщитa oт coбaк — кpaткoe pукoвoдcтвo пo caмooбopoнe
« Ответ #34 : Четверг, 23 Май 2019, 14:42 »
Олег, Вы глубоко не правы. Нужно было организовать туда рейд с охотничьим гладкостволом и перестрелять. 
И не нужно  говорить о гуманизме.  представляете размеры массивов дач под Киевом? Представляете сколько сот тысяч там летом отдыхает? Представляете сколько они  заводят на лето собак. которых потом кидают. Егеря их в процессе рейдов и охот отстреливают. Тихо, без всяких актов и протоколов. Я общался с егерями, вдумайтесь в цифру - до 5000 в год. представьте, если бы они  этого не делали?  Через год 5000 = 40000, через два 300000, через три -2500000.  Через 10 лет в Киеве уже не жили бы люди.

Оффлайн Meister_Der

  • Рекрут
  • Сообщений: 7
  • Карма: +0/-0
    • Медали
Re: Зaщитa oт coбaк — кpaткoe pукoвoдcтвo пo caмooбopoнe
« Ответ #35 : Четверг, 23 Май 2019, 15:13 »
Олег, Вы глубоко не правы. Нужно было организовать туда рейд с охотничьим гладкостволом и перестрелять. 
И не нужно  говорить о гуманизме.  представляете размеры массивов дач под Киевом? Представляете сколько сот тысяч там летом отдыхает? Представляете сколько они  заводят на лето собак. которых потом кидают. Егеря их в процессе рейдов и охот отстреливают. Тихо, без всяких актов и протоколов. Я общался с егерями, вдумайтесь в цифру - до 5000 в год. представьте, если бы они  этого не делали?  Через год 5000 = 40000, через два 300000, через три -2500000.  Через 10 лет в Киеве уже не жили бы люди.
Тебя бы уебана тупорылого бы пристрелить , гондон.
aleck Запрещено: 1. Открытые оскорбления участников форума, отношения выяснять только в личной преписке.2. Использование мата, из песни слов не выкинешь, поэтому если используете нецензурные слова, заменяйте некоторые буквы этих слов символами, например %№@# итд. Бан 14 дней.

« Последнее редактирование: Четверг, 23 Май 2019, 23:22 от aleck »

Оффлайн Олег Соломон

  • Полковник
  • *
  • Сообщений: 2626
  • Карма: +439/-0
  • Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области холодного оружия. Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области огнестрельного оружия. Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области травматического оружия
    • Медали
  • Зброя: Цв-н 9х21,GSG-5(22LR), FABARM П\А 12kal, Сайга МК-223 рэм, ПМ "Беркут" 9 РА , ХС 44-10(булпап) и т.д
  • Звідки: Украина, Днепр.
Re: Зaщитa oт coбaк — кpaткoe pукoвoдcтвo пo caмooбopoнe
« Ответ #36 : Четверг, 23 Май 2019, 15:34 »
Олег, Вы глубоко не правы. Нужно было организовать туда рейд с охотничьим гладкостволом и перестрелять. 
И не нужно  говорить о гуманизме.  представляете размеры массивов дач под Киевом? Представляете сколько сот тысяч там летом отдыхает? Представляете сколько они  заводят на лето собак. которых потом кидают. Егеря их в процессе рейдов и охот отстреливают. Тихо, без всяких актов и протоколов. Я общался с егерями, вдумайтесь в цифру - до 5000 в год. представьте, если бы они  этого не делали?  Через год 5000 = 40000, через два 300000, через три -2500000.  Через 10 лет в Киеве уже не жили бы люди.
Ну тогда и тех,кто их разводит,приучает и потом бросает   на выживание или даже голодную смерть зимой нужно к ответу привлекать. Или бл*дь,выгнать такого "собаколюба" зимой в лес и пусть кору грызет-тогда поймет такой недочеловек как там собачкам зимой живется. Собака в таких условиях может волчьи повадки заиметь и тогда это будет у них  уже не защита территории,как было в моем случае,а охота на все,что живое. Жрать то им что-то нужно. Потому я  считаю,что стрелять в собаку -это должен быть крайний случай. Санотстрелы-это уже беда,порожденная тем же человеком. Мой пост о том,что достаточно примитивных средств чтобы остановить агрессию уличных псов. С ув.
Тебя бы уебана тупорылого бы пристрелить , гондон.
Камрад-постарайтесь пож. без оскорблений. На форуме это не приветствуется и является нарушением правил. С ув.
« Последнее редактирование: Четверг, 23 Май 2019, 15:36 от Олег Соломон »

Оффлайн Скат-1р

  • Сержант
  • *
  • Сообщений: 96
  • Карма: +140/-0
    • Медали
  • Зброя: КО Джет
  • Звідки: Украина.
Re: Зaщитa oт coбaк — кpaткoe pукoвoдcтвo пo caмooбopoнe
« Ответ #37 : Четверг, 23 Май 2019, 16:13 »
Я вижу тут почти одни живадеры собрались. Надо бояться людей а не несчастных животных они не виноваты что стали бездомными. У меня у самого стафорд (бойцовская) и дворняга.
Так  все зависит от человека как воспитаешь .  В Европе проблемы вообще с бездомным животным нет а у нас одни проблемы. Реальный выход это стерилизовать бездомных животных.

Оффлайн TAREKS7090

  • Штаб-сержант
  • *
  • Сообщений: 388
  • Карма: +22/-0
    • Медали
  • Зброя: Hatsan 80
  • Звідки: Украина
Re: Зaщитa oт coбaк — кpaткoe pукoвoдcтвo пo caмooбopoнe
« Ответ #38 : Четверг, 23 Май 2019, 16:49 »
Я вижу тут почти одни живадеры собрались. Надо бояться людей а не несчастных животных они не виноваты что стали бездомными. У меня у самого стафорд (бойцовская) и дворняга.
Так  все зависит от человека как воспитаешь .  В Европе проблемы вообще с бездомным животным нет а у нас одни проблемы. Реальный выход это стерилизовать бездомных животных.

Вот именно. Нет животных - нет проблем. Был в Словакии, удивило полное отсутствие бродячих животных.
А насчёт живодёров Вы не правы. Одичавшие псы в глухом лесу человеку угрозы не представляют. А вот в пределах обитания людей, они незваные гости. Вам же в квартире крысы не понравятся? Хотя они тоже вроде как животные и право имеют.

Оффлайн Bashir

  • Рекрут
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 5
  • Карма: +0/-0
    • Медали
  • Звідки: Украина, Киев
Re: Зaщитa oт coбaк — кpaткoe pукoвoдcтвo пo caмooбopoнe
« Ответ #39 : Понедельник, 09 Декабрь 2019, 18:09 »
У меня был случай конфликта с соседом, который наехал на меня в подъезде и с ним была бойцовская собака бультерьер к тому же он еще и кинолог)) в общем все было против меня. Пришлось уступить, так как отбиваться потом пришлось бы от двоих еще и в ограниченном пространстве. Вылавливать потом нужно таких хозяев и бить хорошо рыло, что я потом и сделал.  :052:

Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
Re: Зaщитa oт coбaк — кpaткoe pукoвoдcтвo пo caмooбopoнe
« Ответ #40 : Понедельник, 09 Декабрь 2019, 18:58 »
Ай, маладец. Отутюжыл кинолога.  Только не рассказал за что ж он на тебя наехал. Может в подьезде  курил. :D Подробности в студию. ;)

Оффлайн Bashir

  • Рекрут
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 5
  • Карма: +0/-0
    • Медали
  • Звідки: Украина, Киев
Re: Зaщитa oт coбaк — кpaткoe pукoвoдcтвo пo caмooбopoнe
« Ответ #41 : Понедельник, 09 Декабрь 2019, 19:23 »
Ай, маладец. Отутюжыл кинолога.  Только не рассказал за что ж он на тебя наехал. Может в подьезде  курил. :D Подробности в студию. ;)

Телевизор выкинул с окна :016: за то и наехал, да возможно я не совсем прав, но я смотрел, чтобы никого не было под окнами, просто давно мечтал это сделать  :D