GF-Shop.top
Брелок М4
150 грн

Автор Тема: Посвідчення мисливця: Здача екзамену  (Прочитано 13415 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« : Суббота, 03 Март 2018, 19:47 »
Скоро буду намагатися успішно скласти відповідний тест. Дивився на питтання-відповіді в Глобальній мережі, й мене "терзают смутные сомнения" на рахунок моєї вдалої здачі цього екзамену, тому-що Я не звик користуватися "шпаргалками", й списувати взагалі. А там питання "мутні", знайшов декілька прикладів:

 — ЯКА З ОРГАНІЗАЦІЙ ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНИЙ КОНТРОЛЬ ЗА ВЕДЕННЯМ МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА?

Ну тут просто, Державне управління із ведення лісового господарства, чи як його там, Держліспгосп. Карамба.

 — ХТО ДАЄ ДОЗВІЛ НА ДОБУВАННЯ МИСЛИВСЬКИХ ТВАРИН, ЗАНЕСЕНИХ ДО ЧЕРВОНОЇ КНИГИ УКРАЇНИ?

А оце не написано у "Законі про мисливське...", по крайній мірі, Я не знайшов, а на це є окремий Закон: по ідеї Мінприроди дає ці дозволи.

 — СТРІЛЬБА НА НОМЕРАХ В БІК ЗАГОНУ ПРИ ОБЛАВНОМУ ПОЛЮВАННІ НА КОПИТНИХ ТВАРИН ПРИПИНЯЄТЬСЯ

Тут Я не знаю, одні пишуть 200 метрів, інші 300 метрів. Маючи на увазі, відстань нагоничів до лінії на якій стовбичать стрільці.


Коротше, мені потрібно:

1) Хоча б перелік документів/законів/ще чогось, де можна почитати про це все.

2) Календар мисливця, тобто малюночок коли там можна й на кого полювати, протягом року. Бо такі питання там задовбують.

3) Фотографії + назви мисливських тварин (тобто на кого дозволено полювання), а то там якась єнотоподібна собака, муфлон, огара, ..., Я його і в очі не бачив...

4) Календар шлюбних періодів мисливських тварин, та приблизні розміри 1-го приплоду (кількість особин). Таких питань також, до чірта.

5) Який термін перездачі? :)

Якісь інші, поради на рахунок цього, майбутнього тесту??? Думаю, це не тільки мені буде корисно, а й будь-кому, хто здаватиме цей клятий тест.


Оффлайн Аndru

  • Старший майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 518
  • Карма: +66/-0
    • Медали
  • Звідки: Киев
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #1 : Суббота, 03 Март 2018, 20:45 »
Не знаю как у Вас, а в Киеве сдается в виде теста (вопрос и три (или четыре) варианта ответа).
Вопросы из разных груп. Про животных самые нудные.

Оффлайн POMAH-Lviv

  • Головний Сержант
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 277
  • Карма: +3/-0
    • Медали
  • Звідки: Україна, м. Львів
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #2 : Воскресенье, 04 Март 2018, 08:30 »
Якщо ви користуєтесь інтернетом, то скачайте в андроїді через Плеймаркет програмку "Охотминимум Украина". Там є багато запитань з відповідями - може щось допоможе.

Оффлайн Monolit

  • Модератор
  • Полковник
  • *****
  • Сообщений: 2803
  • Карма: +189/-2
  • Награждается пользователь, проявляющий заботу о популярности и развитии форума Награждается пользователь, регулярно размещающий уникальные обзоры оружия За помощь в наведении порядка на форуме Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области огнестрельного оружия. За неизменно вежливое общение с собеседниками Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области травматического оружия
    • Медали
  • Зброя: Ata Arms Venza 12к, Зауер С303(.300winmag), ПМ, Хатсан Ескорт 12к, АКМ, Savage 64 FV
  • Звідки: Карпати

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #4 : Воскресенье, 04 Март 2018, 12:48 »
Не знаю как у Вас, а в Киеве сдается в виде теста (вопрос и три (или четыре) варианта ответа).
Вопросы из разных груп. Про животных самые нудные.
Без поняття, перший раз буду здавати.
Якщо ви користуєтесь інтернетом, то скачайте в андроїді через Плеймаркет програмку "Охотминимум Украина". Там є багато запитань з відповідями - може щось допоможе.
Ніа, у мене такої техніки немає, і грошей на таку техніку немає( Тільки звичайна, стара "мобіла", "цегла" :)
http://www.gunforum.com.ua/index.php/topic,3755.msg43582.html#msg43582
Подивлюся.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #5 : Вторник, 06 Март 2018, 18:11 »
Коротше сайт про онлайн-тест, у мене не працює, пише "потрібен плагін", а у мене плагіна немає, Я колись його пробував інсталювати — довелося Операційну Систему заново записувати...
А екзамен скоро *паніка*



This is a sculpture by Inuit artist Judas Ullulaq, Musée des Beaux-arts de Montréal

Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #6 : Вторник, 06 Март 2018, 20:43 »

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #7 : Вторник, 06 Март 2018, 21:05 »
Іспит с першого разу завалив. А мисливцем уже 20 років :025:
Та тому ресурсові із онлайн тестом, уже 1 000 років, багато чого змінилося.

Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #8 : Вторник, 06 Март 2018, 21:17 »
Змінились строки парувань, чи кількість приплоду тварин? :008:Тест наведений для поглиблення кругозору в світі тварин, а закони і користувачі мисливських угідь могли змінитися :019:

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #9 : Вторник, 06 Март 2018, 23:07 »
Змінились строки парувань, чи кількість приплоду тварин? :008:Тест наведений для поглиблення кругозору в світі тварин, а закони і користувачі мисливських угідь могли змінитися :019:
Там все не точно, навіть із шлюбними періодами, у Вікіпедії одне написано, у книгах друге а відповідь у тестах — третє. Недавно щось таке зустрів, у прикладах які завантажив із форуму УТМР. Єдине що особливо не змінилось, це заборони, типу не полювати із допомогою освітлювальних приладів, що сліплять тварин, пристроїв нічного бачення, тепловізорів, то-що... Також, є різні відповіді на питання типу: "Добув зайця з під чужого блохастика, кому заяц?". Ну і в такому дусі...

Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #10 : Среда, 07 Март 2018, 05:41 »
Ви мисливських собак будь ласка блохастиками не називайте. >:D Мисливські тварини в декого більш ухожені чим дехто приділяє уваги собі 8)

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #11 : Среда, 07 Март 2018, 20:03 »
Ви мисливських собак будь ласка блохастиками не називайте. >:D Мисливські тварини в декого більш ухожені чим дехто приділяє уваги собі 8)
Може воно й таке. Окі-докі смоукі, буду намагатися не називати, то просто клята звичка.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #12 : Среда, 14 Март 2018, 16:14 »
Буквально нещодавно успішно здав екзамен на посвідчення мисливця. Просто пощастило, питання легкі попались (але мені здається, їх було більше ніж 25...), до того ж екзаменатор не "валив", а навіть трішки допомагав, за що окрема дяка. Зайняв екзамен, менше ніж десять хвилин (Я в основному, швидко відповідав). Питання були часто сформульовані, зовсім не так як на тих зразках що викладені на сайтах, в Інтернеті, були й питання яких немає у переліку.

Готувався по наступних манускриптах (по старій, не добрій традиції — в основному, в останній день... :():

ЗАКОН УКРАЇНИ Про мисливське господарство та полювання

— Потрібно читати і читати... Благо, воно невеличке, набагато менше за Інструкцію під 622. Зверніть увагу на: Статтю 19, Стаття 4, Стаття 14, Стаття 17, Стаття 20.

Наказ № 622 від 1998

— Досить просто проглянути, разок, другий, пропускаючи те що стосується підприємств, тощо.

Наказ № 3 від 1993

— Просто знати, що такий наказ є, і хто видає дозволи

Методичний посібник з підготовки та здачі заліків для отримання громадянами дозволу на придбання гладкоствольної та нарізної зброї.

— Я здавав курси на бярданку у державному, тому мені таке видали. ОБЕРЕЖНО: багато інформації застаріло, зокрема про види покарань та терміни полювання, малюнки такі, що розібрати на них де там затвор а де там ствол, буває дуже важко, очі болять роздивлятися... Але загалом, дуже корисна книжечка!

Кодекс України про адміністративні правопорушення

— Стаття 85, в основному.

Кримінальний кодекс України

— Стаття 248, в основному.

Книга Мисливця, Олександр Піскунов

— Можна просто проглянути, але звернути увагу на "Номера дробу", "Мисливські собаки", "Спорядження патронів", то-що.


Вікіпедія: Мисливські Тварини

 — На Анг./Рос. мові також, беріть до уваги, тому-що на Укр. мові, хоча і написане те що потрібно, тобто як-раз тваринки та їх особливості саме в Україні, але, буває, м’яко кажучи не по темі. Там трапляється тьма нонсенсу про походження слова яким називають тварину (праслов’янське, праіндоєвропейське, бла-бла-бла) і два речення про саму тваринку >_<.

Тепер питання: У яке мисливське об’єднання вступити, ге?
« Последнее редактирование: Среда, 14 Март 2018, 16:20 от Ф021 »

Оффлайн Ohotnik

  • Лейтенант
  • *
  • Сообщений: 891
  • Карма: +51/-0
    • Медали
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #13 : Среда, 14 Март 2018, 19:25 »
Буквально нещодавно успішно здав екзамен на посвідчення мисливця...
Мої вітання  :027: У мій час треба було пройти випробувальний термін,походити в загонки,в'язати віники (для корму) і т.п. :),та мені обійшлося торбою могорича  :)

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #14 : Среда, 14 Март 2018, 21:30 »
Мої вітання  :027: У мій час треба було пройти випробувальний термін,походити в загонки,в'язати віники (для корму) і т.п. :),та мені обійшлося торбою могорича  :)
Дякую.

Коли це на мисливця, потрібно було то все здавати? О_о На Єгеря можливо?

І ще одне. Тільки ноу стеганка плз, якщо Ви мали на увазі, постеганити зі мною. Бо потім, будете ображатися чому Я не відповідаю, а Я просто не розуміюсь. І більше того, не цікавлюсь.

Оффлайн Ohotnik

  • Лейтенант
  • *
  • Сообщений: 891
  • Карма: +51/-0
    • Медали
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #15 : Среда, 14 Март 2018, 22:30 »
Дякую.

Коли це на мисливця, потрібно було то все здавати? О_о На Єгеря можливо?

І ще одне. Тільки ноу стеганка плз, якщо Ви мали на увазі, постеганити зі мною. Бо потім, будете ображатися чому Я не відповідаю, а Я просто не розуміюсь. І більше того, не цікавлюсь.
Вітання від душі,нічого зайвого...А оте о було в совітські часи,ну ще частина 90-х.

Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #16 : Четверг, 15 Март 2018, 08:08 »
При вступі в УТМР (Українске Товариство Мисливців та Рибалок) дійсно треба було проходити охот мінімум. Яке товариство вибрати Вам -дивіться самі.Все залежить хто є користувачем у Вашій місцині. Найдіть когось із місцевих мислівців зі стажем і в нього все розпитайте.
P.S. Вітаю із здачею екзамену.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #17 : Четверг, 15 Март 2018, 14:13 »
P.S. Вітаю із здачею екзамену.
Пасибі ^_^. Та думаю в УТМР (УООР), там начебто, більш нічого крім цієї організації немає. Я вже на подорожі, викинув скільки, що можна було половину ґвинтівки купити :/. Цікаво, скільки потрібно сплачувати, щоб вступити в оте "УТМР"?

Зате кожен раз, коли вибираюся в Область, дірявлю мішені у Тирі, допомагає, не знаю, розслабитися. ::) За що мені зброя подобається, так-це тим, що перед нею усі рівні, але з іншого боку, це є жахливо також... Останнього разу пуляв із "СВД", не таке красиве і зручне як моє, і коротше, але бахкає норм також (калібр той самий). До того ж, там автоматичне викидання гільз, що мене трішки бісить, бо Я не бачу куди гільза летить. :S
« Последнее редактирование: Четверг, 15 Март 2018, 14:19 от Ф021 »

Оффлайн rox

  • Полковник
  • *
  • Сообщений: 2541
  • Карма: +106/-0
    • Медали
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #18 : Четверг, 15 Март 2018, 14:38 »
Пасибі ^_^. Та думаю в УТМР (УООР), там начебто, більш нічого крім цієї організації немає. Я вже на подорожі, викинув скільки, що можна було половину ґвинтівки купити :/. Цікаво, скільки потрібно сплачувати, щоб вступити в оте "УТМР"?

Зате кожен раз, коли вибираюся в Область, дірявлю мішені у Тирі, допомагає, не знаю, розслабитися. ::) За що мені зброя подобається, так-це тим, що перед нею усі рівні, але з іншого боку, це є жахливо також... Останнього разу пуляв із "СВД", не таке красиве і зручне як моє, і коротше, але бахкає норм також (калібр той самий). До того ж, там автоматичне викидання гільз, що мене трішки бісить, бо Я не бачу куди гільза летить. :S
Моя особиста думка, щоб зовсім не нервувати себе треба було  б вам дульнозарядне купити
« Последнее редактирование: Четверг, 15 Март 2018, 14:41 от rox »

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #19 : Четверг, 15 Март 2018, 15:33 »
...вам дульнозарядне купити
:) Прикольна штука мабуть, але боюсь не дуже практична, хоча, як другу ружбайку, купив би). А поки-що, мені і моя Трьохлінійка норм)

Реально, якщо звик стріляти із ручним перезаряджанням, то автомат трішки збиває із пантелику, то після кожного пострілу, Я бачу гільзу, бачу дим, продуваю ствол, тощо.
А то бдищ! І нічого :) Ні гільзи, ні диму, фіг його, скільки патронів залишилось. — Незвично, коротше.

СВД не така зручна як Трьохлінійка, Я стріляв стоячи з Трьохлінійки і з СВД, то із СВД прикладати не так комфортно. Трьохлінійка для цього краще підходить, там приклав і відразу гепай. Зате у СВД є оптичний приціл, мені розмітка по красоті подобається



набагато дужче, ніж оці нові "міл-дот"


Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #20 : Четверг, 15 Март 2018, 20:01 »
У кожної сітки (як ві кажете-розмітки) своє призначення :048:

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #21 : Четверг, 15 Март 2018, 20:21 »
У кожної сітки (як ві кажете-розмітки) своє призначення :048:
Ну в отих що Я висвітлив, у попередньому повідомленні — одне і те саме: допомагати у стрільбі.

Я мав на увазі, саму красивість розмітки. Мені на вигляд, та що зображена нижче, не дуже.
Але зараз, для мисливців, продаються в основному тільки отакі нові штуки. Я був у мисливському магазини, купив там дещо, і бачив купу прицілів, у них у всіх, якщо Я не помиляюсь, були оті "крапелькові" розмітки а не "ялинки". І ціна у них була, більша ніж ціна моєї рушниці...
А взагалі, навіть якби Я міг — Я б не придбав собі "оптику" для полювання, бо вважаю то дурнею. Для людей, які там на полювання виїжджають із ціллю убити звірючку та принести додому м’ясо/трофей щоб похвалитися, — можливо. Але якщо тобі подобається тинятися по Природі, як мені наприклад — то воно і на біса не потрібно, бо по факту, мені не особливо цікаво, продірявлю Я ту лисицю, чи ні. — Але це моя особиста думка.

Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #22 : Четверг, 15 Март 2018, 20:28 »
Ну в отих що Я висвітлив, у попередньому повідомленні — одне і те саме: допомагати у стрільбі.


А Ви знаєте сітки які призначені мішати при стрільбі :o :025:

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #23 : Четверг, 15 Март 2018, 20:58 »
А Ви знаєте сітки які призначені мішати при стрільбі :o :025:
:) Ви написали що призначення у різних сіток, різне, Я подумав, що Ви мали на увазі ті, що Я показав у своєму повідомленні вище, відповідно Я зауважив — що у тих розміток, призначення одне й те саме.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #24 : Пятница, 16 Март 2018, 14:08 »
Після отримання посвідчення мисливця, проглянувши ще разок "Закон про мисливське..." (мене там цікавила одна штука, яку Я так і не знайшов), хрумаючи смашний, смажений арахіс, вирощений на власній грядці, звернув увагу на своє посвідчення.



Там написано на Укр. мові, і здається на Франц. мові. У мене закономірне питання: А чому саме Французька мова?
Світ же, начебто є в основному, мінімум двомовним, і друга мова це не Французька, а т. з. інтернаціональна — Англійська. До речі, зверху написано на Англійській — UKRAINE, дивно. :)

Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #25 : Пятница, 16 Март 2018, 15:36 »
А й справді дивно, ніколи не звертав уваги :028:. Можливо в когось є пояснення- в неті не знайшов :012:

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #26 : Пятница, 16 Март 2018, 16:41 »
А й справді дивно, ніколи не звертав уваги :028:. Можливо в когось є пояснення- в неті не знайшов :012:
Та Я просто запитав, взагалі, Я таким не дуже цікавлюсь. Маю на увазі, якби там було написано то не на Французькій, а на Вузликові мові Мая, це б особливо нічого не змінило)

 — Можете запитати на юахантері (мну тамички забанили), або на форумі УТМР (УООР).
« Последнее редактирование: Пятница, 16 Март 2018, 16:45 от Ф021 »

Оффлайн Деня

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 15
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Bull Terrier
  • Звідки: Ukraine
Re: Посвідчення мисливця: Здача екзамену
« Ответ #27 : Воскресенье, 13 Январь 2019, 18:24 »
Кто поможет получить удостоверение,за дополнительную плату?!
Пишите ,звоните
063 617 45 6шесть
О95 361 49 9два