GF-Shop.top
Брелок AWP
150 грн

Автор Тема: Найкращий канал на YouTube для ганофілів  (Прочитано 11799 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Rostik

  • Головний Сержант
  • *
  • Сообщений: 208
  • Карма: +8/-0
    • Медали
  • Зброя: Pfeffer KO FOG/JET
  • Звідки: Полісся
Найкращий канал на YouTube для ганофілів
« : Среда, 07 Март 2018, 01:29 »
Добрий вечір добрим людям :011:

Вже більше року підписаний на цей супер-пупер канал, хотів поділитися з вами :D
Канал називається "Разрушительное ранчо" (Demolition Ranch), існує як в оригіналі (для тих who speaks English), так і в класному рос. дубляжі від "Zёбра".
Раджу всім - це просто кайф - чувак у себе на городі стріляє по різним предметам (часом дуууже дорогим) із різних калібрів: від .22lr до .50BMG (навіть бронебійними). Арсенал у нього ого-го :051: Тестується все - лопати, шари для боулінгу, сейфи, бронежилети, дерев"яні бруски (нашим "кареро-зоракофілам" сподобається)))

Якщо любите дивитись, як одні речі на великій швидкості проникають в інші речі  :D - Вам сюди!

P.S. Я нічого за рекламу не отримую, просто ділюсь класним контентом :010:



Оффлайн виктор 7/62

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 18
  • Карма: +4/-0
    • Медали
  • Зброя: скс.тоз 78-4
  • Звідки: Украина.Полтава
Re: Найкращий канал на YouTube для ганофілів
« Ответ #1 : Среда, 07 Март 2018, 05:46 »
Класс,СПАСИБО за инфо.

Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
Re: Найкращий канал на YouTube для ганофілів
« Ответ #2 : Среда, 07 Март 2018, 05:57 »
Також підписаний на канал, дуже цікавій перевод,особливо чудово зебра переводить дружину Мета.  :010:

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Найкращий канал на YouTube для ганофілів
« Ответ #3 : Среда, 07 Март 2018, 20:45 »
Мені щось, не дуже сподобалось.

Оффлайн Олег Соломон

  • Полковник
  • *
  • Сообщений: 2626
  • Карма: +439/-0
  • Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области холодного оружия. Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области огнестрельного оружия. Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области травматического оружия
    • Медали
  • Зброя: Цв-н 9х21,GSG-5(22LR), FABARM П\А 12kal, Сайга МК-223 рэм, ПМ "Беркут" 9 РА , ХС 44-10(булпап) и т.д
  • Звідки: Украина, Днепр.
Re: Найкращий канал на YouTube для ганофілів
« Ответ #4 : Среда, 07 Март 2018, 20:56 »
Мені щось, не дуже сподобалось.
Це тому,що у вас немає такої зброї. А канал цікавий,є що подивитися. У реальному житті такого не назбираєшь. З пов.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Найкращий канал на YouTube для ганофілів
« Ответ #5 : Среда, 07 Март 2018, 22:10 »
Це тому,що у вас немає такої зброї. А канал цікавий,є що подивитися. У реальному житті такого не назбираєшь. З пов.
Це тому що мені просто не подобається дивитися на добре вгодованих, та щасливих янкі, які граються військовим металобрухтом, тим-більше із бородатими хрюкальниками... Чисто, естетично не подобається...

Так, у мене немає такої зброї. Але, поряд із тим "ранчо", є ще декілька структур, які займаються подібними тестами. Хоча там, по факту те саме, але на "ранчо", усе в основному (те що Я бачив) із короткої дистанції, до того ж сам випробувач, якийсь "стрьомний". Хоча, він принаймні не натягує на себе камуфляжку, як ідіот, "маскуючись" посеред Штатів, він страшних ворогів...
До речі, підмітив одну особливість! — Янкі здорові, для них бронепластини стандартних розмірів — занадто малі! Наприклад така пластинка, яка покриває ~ 90 % мого торсу, на стандартному янкі, покриває лише процентів ~ 60, що взагалі-то, не дуже, їм потрібні більші пластини...

Я поки-що не знайшов, канал по тестах військових іграшок, який-би хоч трішки мені сподобавсь.

Оффлайн Veniamin

  • Головний Сержант
  • *
  • Сообщений: 258
  • Карма: +49/-0
    • Медали
Re: Найкращий канал на YouTube для ганофілів
« Ответ #6 : Четверг, 08 Март 2018, 23:50 »
усе в основному (те що Я бачив) із короткої дистанції, до того ж сам випробувач, якийсь "стрьомний".
Раджу цей ролик про ГМ (мосiнка), там вiн стрiля i з вiдносно великих вiдстаней. З пов.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Найкращий канал на YouTube для ганофілів
« Ответ #7 : Пятница, 09 Март 2018, 10:29 »
Раджу цей ролик про ГМ (мосiнка), там вiн стрiля i з вiдносно великих вiдстаней. З пов.
1) Я б так не влучив. Але круто, бачити на що твоя зброя здатна :)

2) Трьохлінійка у нього, якась укорочена, у мене наче краща, із довшим стволом і звук ліпший буде :) Й шомпол у його зброї примотаний збоку, а у моєї — угвинчений під ствол.

3) Патрон там зовсім не великий і не важкий, куля насправді легенька. Наприклад той-же 8,6 мм чи 10,3 мм, буде набагато важчий і більший.

4) Згоден — Трьохлінійка прекрасний вибір, особливо по ціні (Я свою за 6к грн узяв). І таки-так, продірявить людину легко, як і сто років назад, це підтвердження клепки творців цієї штуки.

5) Із перекладом, цей канал набагато гірший. Дивлюся в основному без, хоча й розбираю ~ 1/3 слів тільки.

6) Ведучий — "стрьомний" клоун. :P

Оффлайн Шевченко

  • Штаб-сержант
  • *
  • Сообщений: 305
  • Карма: +27/-0
    • Медали
  • Зброя: гладкоствольное
  • Звідки: Бровары
Re: Найкращий канал на YouTube для ганофілів
« Ответ #8 : Пятница, 09 Март 2018, 11:26 »
2) Трьохлінійка у нього, якась укорочена, у мене наче краща, із довшим стволом і звук ліпший буде :) Й шомпол у його зброї примотаний збоку, а у моєї — угвинчений під ствол.
 
Потому, что  на видео винтовки Мосина нет.  :DТам карабин К-44.
С боку у него не шомпол, в штык- бесполезннейшая вещь на карабине, но зато продается хорошо.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Найкращий канал на YouTube для ганофілів
« Ответ #9 : Пятница, 09 Март 2018, 13:42 »
...Там карабин К-44. С боку у него не шомпол, в штык- бесполезннейшая вещь на карабине, но зато продается хорошо.
Я про це і подумав, що карабін, бо дивлюсь — щось не те. А взагалі, Я вантажу відео на якості "144р", й то довго чекати доки затягне все..., тому, через таку погану якість, мені інколи важко розібрати що там дійсно, на картинці зображено)

Оффлайн brobines

  • Головний Сержант
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 206
  • Карма: +3/-1
    • Медали
  • Зброя: Иж 27М
  • Звідки: Украина, Артёмовск
Re: Найкращий канал на YouTube для ганофілів
« Ответ #10 : Пятница, 09 Март 2018, 14:06 »
Лучший канал - у Влада Борисыча, наши, так сказать, люди в Голливуде

Оффлайн Rostik

  • Головний Сержант
  • *
  • Сообщений: 208
  • Карма: +8/-0
    • Медали
  • Зброя: Pfeffer KO FOG/JET
  • Звідки: Полісся
Re: Найкращий канал на YouTube для ганофілів
« Ответ #11 : Пятница, 09 Март 2018, 14:45 »
Лучший канал - у Влада Борисыча, наши, так сказать, люди в Голливуде
Ну, кожному - своє) як на мене, то вже краще Hickok45, він і стріляє класно. А на "Ранчо" більше гумору і розваг :011:

Оффлайн brobines

  • Головний Сержант
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 206
  • Карма: +3/-1
    • Медали
  • Зброя: Иж 27М
  • Звідки: Украина, Артёмовск
Re: Найкращий канал на YouTube для ганофілів
« Ответ #12 : Пятница, 09 Март 2018, 15:33 »
Ну, кожному - своє) як на мене, то вже краще Hickok45, він і стріляє класно. А на "Ранчо" більше гумору і розваг :011:
а русские каналы как-то актуальнее смотрятся, особенно в свете запрета на КС у нас, а там стреляют и владеют наши люди и небеса не рухнули.

Оффлайн RomanRain

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 12
  • Карма: +15/-1
    • Медали
Re: Найкращий канал на YouTube для ганофілів
« Ответ #13 : Четверг, 15 Март 2018, 22:21 »
давно подписан канал супер

Оффлайн Слободян_Миша

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 12
  • Карма: +1/-0
    • Медали
  • Зброя: Carrera RS 30
  • Звідки: Украйна Винница
Re: Найкращий канал на YouTube для ганофілів
« Ответ #14 : Пятница, 16 Март 2018, 13:25 »
И я давно смотрю этот канал))