GF-Shop.top
Брелок М4
150 грн

Автор Тема: Весняне полювання на гуся 2018  (Прочитано 11222 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Archi223

  • Рекрут
  • Сообщений: 4
  • Карма: +0/-0
    • Медали
  • Звідки: Украина,Яготин
Весняне полювання на гуся 2018
« : Понедельник, 26 Март 2018, 00:20 »
Шановні колеги,кожен рік ми з сумом спостерігаєм за весняним прольотом гусей.І кожен раз чуєм від колег із-за кордону веселі історії про це полювання.А найгірше те,що чипляє всіх законослухняних мисливців ,це браконьєрські постріли ввечері.Так от,хочу запропонувати хоча б написати петицію до президента з проханням відкрити двохтижневе весняне полювання.З умовою про одноденні відстрільні картки і введеням дуже великих штрафів за перестріл і добування всіх інших видів дичини.Я думаю,що не важко подати цю петицію,а тим більше,її підписати,просто потрібно щоб заповнювала її юридично грамотна людина.Я думаю що,хто стукає,тому відкривають...А що в думаєте ви з цього приводу?


Оффлайн Archi223

  • Рекрут
  • Сообщений: 4
  • Карма: +0/-0
    • Медали
  • Звідки: Украина,Яготин
Re: Весняне полювання на гуся 2018
« Ответ #1 : Понедельник, 26 Март 2018, 00:23 »
Якщо пропозиція зацікавила,то прошу максимальну розсилку по всіх доступних форумах і ресурсах...

Оффлайн Шевченко

  • Штаб-сержант
  • *
  • Сообщений: 305
  • Карма: +27/-0
    • Медали
  • Зброя: гладкоствольное
  • Звідки: Бровары
Re: Весняне полювання на гуся 2018
« Ответ #2 : Понедельник, 26 Март 2018, 02:19 »
Могу подсказать что нужно писать в  Петиции.
  Нужно потребовать  у Президента  выступить с законодательной инициативой о расторжении  договоров Украины с Евросоюзом  об ассоциации , безвизе и др.
Только так можно выйти с  Бернской конвенции  об охране дикой фауны и флоры.... на основани которой Украина взяла на себя обязательство закрыть весеннюю охоту.
Вперед.

Оффлайн Александр5322

  • Рекрут
  • Сообщений: 6
  • Карма: +0/-1
    • Медали
  • Зброя: Киев
  • Звідки: Киев
Re: Весняне полювання на гуся 2018
« Ответ #3 : Четверг, 29 Март 2018, 18:20 »
Могу подсказать что нужно писать в  Петиции.
  Нужно потребовать  у Президента  выступить с законодательной инициативой о расторжении  договоров Украины с Евросоюзом  об ассоциации , безвизе и др.
Только так можно выйти с  Бернской конвенции  об охране дикой фауны и флоры.... на основани которой Украина взяла на себя обязательство закрыть весеннюю охоту.
Вперед.
Я тоже ЗА весенюю охоту. Но по вашим словам "долой безвиз! Давай весенюю охоту!" Звучит както неправильно))

Оффлайн Dendy_boy

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 12
  • Карма: +0/-0
    • Медали
  • Зброя: гладкоствол Fabarm XLR-5, подводное SporaSub One Air, пневматика Cricket дед и прадед
  • Звідки: Украина
Re: Весняне полювання на гуся 2018
« Ответ #4 : Воскресенье, 22 Апрель 2018, 16:35 »
видел отстрелки по 50грн/ день от гослеса
Толку то, гуся то не было. Пролетало 3-5 дней высоко и далеко пару ключей. Но то не гусь. Полетал за ними коптером и всё.
Коридор их нынче не тот!

Оффлайн Namtip

  • Рекрут
  • Сообщений: 2
  • Карма: +0/-0
    • Медали
  • Зброя: fifa555
Re: Весняне полювання на гуся 2018
« Ответ #5 : Пятница, 14 Июнь 2019, 05:59 »
Это тема, которую я ищу.