GF-Shop.top
Весы кантер электронные до 50кг
250 грн

Автор Тема: Дешевий, надійний дробовичок? О_о Прицінююсь.  (Прочитано 15391 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Шевченко

  • Штаб-сержант
  • *
  • Сообщений: 305
  • Карма: +27/-0
    • Медали
  • Зброя: гладкоствольное
  • Звідки: Бровары
Re: Дешевий, надійний дробовичок? О_о Прицінююсь.
« Ответ #90 : Вторник, 15 Январь 2019, 08:11 »
  ТОЗ-БМ, 
Почему Вы думаете, что это ТОЗ-БМ?   По плохим фото я вижу явные признаки ТОЗ-Б.
Вы уверенны, что это 16й калибр? Внешне выглядит как 20й.
Я на    охотах много ТОЗов видел.

Це ружжо,як Ви кажете, робили майже 80 років назад і воно було призначене для відстрілу патронів на основі димних порохів.
Тоз -БМ и ТОЗ-Б делали именно под бездымный порох. Так что все нормальтно. Главное не купить патрон магнум.
Зараз випускають патрони з піроксиліновими порохами ,які набагато швидче горять та видають дуже величезний тиск. 
Давление не на столько больше. Просто оно по разному распределяется. В бездымном   скачек давления в патроннике, а в дымном плавно нарастает к концу ствола. По этому у ружей под дымный порох тонкий патронник и толстый срез ствола, а у ружей под бездымный - наоборот.


Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
Re: Дешевий, надійний дробовичок? О_о Прицінююсь.
« Ответ #91 : Вторник, 15 Январь 2019, 09:20 »
Шановний Шевчеко "Яка поважна у Вас фамілія" Я стараюсь ТС вберегти від необдуманих дій ,а Ви мені начинаете буквар підсовувати


Я його скурив ще в 1 класі :D

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Дешевий, надійний дробовичок? О_о Прицінююсь.
« Ответ #92 : Вторник, 15 Январь 2019, 11:42 »
Почему Вы думаете, что это ТОЗ-БМ?
Я ж написав що у мене ТОЗ-Б у попередньому пості, ну може бути якась солянка, але написано що ТОЗ-БМ до 54-го не випускали здається, а моє старіше. Сказали 16-й калбір коли купляв. Поміряв товщину патроннику — пів сантиметру, внутрішній діаметр патроннику десь 19 мм, а кінця стволів, лівого 16 мм а правого під 17 мм, у моєї нової ружбайки.
Я стараюсь ТС вберегти від необдуманих дій
Від яких?
« Последнее редактирование: Вторник, 15 Январь 2019, 11:54 от Ф021 »

Оффлайн Заратустра

  • Молодший лейтенант
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 781
  • Карма: +34/-11
    • Медали
  • Зброя: Отсутствует.
  • Звідки: Украина
Re: Дешевий, надійний дробовичок? О_о Прицінююсь.
« Ответ #93 : Вторник, 15 Январь 2019, 17:30 »
Сказали 16-й калбір коли купляв.
Как,сколько и какой наркоты нужно употребить чтобы писать подобное????Ну то.что я бы не доверил автору даже вилку это одно-как доверить даже ложку человеку который не может в дозвиле на СВОЮ зброю посмотреть ее калибр это уже другое....
Феерично,Карл!!!Занести на вечно в анналы всего на свете!

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Дешевий, надійний дробовичок? О_о Прицінююсь.
« Ответ #94 : Вторник, 15 Январь 2019, 17:54 »
Как,сколько и какой наркоты нужно употребить чтобы писать подобное????Ну то.что я бы не доверил автору даже вилку это одно-как доверить даже ложку человеку который не может в дозвиле на СВОЮ зброю посмотреть ее калибр это уже другое....
Феерично,Карл!!!Занести на вечно в анналы всего на свете!
Що? Може у вас там відразу дозвіл дають (на носіння та зберігання), а я в основному десь місяць чекаю, там мені і не до спіху, все одно я вже не думав іти на полювання під закінчення зимового сезону. Плюс я на око не можу сказати який калібр у гладкоствольного, ну по діаметрах каналу стволу то можу, а так в шаріках на око ні. Приблизно від 17 мм при патроннику до 15 мм при дульному зрізі, через дульне звуження звичайно ж.
« Последнее редактирование: Вторник, 15 Январь 2019, 17:59 от Ф021 »

Оффлайн Сильвестр Столовы

  • Солдат
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 28
  • Карма: +1/-0
    • Медали
  • Звідки: Gdynia, Rzeczpospolita Polska
Re: Дешевий, надійний дробовичок? О_о Прицінююсь.
« Ответ #95 : Вторник, 15 Январь 2019, 17:58 »
Я ж написав що у мене ТОЗ-Б у попередньому пості, ну може бути якась солянка, але написано що ТОЗ-БМ до 54-го не випускали здається, а моє старіше. Сказали 16-й калбір коли купляв. Поміряв товщину патроннику — пів сантиметру, внутрішній діаметр патроннику десь 19 мм, а кінця стволів, лівого 16 мм а правого під 17 мм, у моєї нової ружбайки.Від яких?
Якщо чесно це дійсно комічно прозвучало) Ви придбали рушницю і на всі 100% не впевнені який калібр....12, 16....а може 20) Дійсно трошки схоже на хохму) Без образ)

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Дешевий, надійний дробовичок? О_о Прицінююсь.
« Ответ #96 : Вторник, 15 Январь 2019, 18:06 »
Якщо чесно це дійсно комічно прозвучало) Ви придбали рушницю і на всі 100% не впевнені який калібр....12, 16....а може 20) Дійсно трошки схоже на хохму) Без образ)
Ні, ну я ж говорю, на око не визначаю, я те гладкоствольне другий раз в житті тримав коли купляв. Сказали 16-й, на вигляд здоровий калібр, я й у заяві 16-й писав по-моєму.

Така реакція, тому-що зараз в людей безктолкові конспірології в головах, особливо якщо брати чисто тих, хто багато сидить за компом, поначитувалися фігні всілякої та понаслухувалися геніїв первинних із простими поясненнями світу навколо як на мене, куди воно все це йде, до чого? Ладно... Не будем сыпать соль мне на раны :(
« Последнее редактирование: Вторник, 15 Январь 2019, 18:13 от Ф021 »

Оффлайн Olega5

  • Старший майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 586
  • Карма: +23/-0
    • Медали
  • Зброя: Имеется
  • Звідки: Украина
Re: Дешевий, надійний дробовичок? О_о Прицінююсь.
« Ответ #97 : Вторник, 15 Январь 2019, 18:31 »
Судя по диаметру ствола, то на 16-й таки похоже

Оффлайн Заратустра

  • Молодший лейтенант
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 781
  • Карма: +34/-11
    • Медали
  • Зброя: Отсутствует.
  • Звідки: Украина
Re: Дешевий, надійний дробовичок? О_о Прицінююсь.
« Ответ #98 : Вторник, 15 Январь 2019, 18:41 »
Не хотел я открывать эту тайну.Но настроение сегодня хорошее-приступим.
Первое-рулетка/линейка/штангель.Это предметы для измерения размеров/диаметров в метрической системе в нашем полушарии.
Второе-совершенно секретная таблица

Диаметр канала ствола одна из основных величин, определяющих мощность огнестрельного оружия.
Таблица диаметров каналов гладких стволов охотничьих ружей.
Калибр   12   16   20   28   32
Диаметр канала, мм   18,20 — 18,7   17,00 — 17,25   15,70 — 15,95   14,00 — 14,25   12,50 — 12,75
Для гладкоствольных охотничьих ружей калибры измеряются так: число калибра означает целое количество сферических пуль, которые можно отлить из 1 английского фунта свинца (453,59 г). Пули при этом должны быть сферические, одинаковые по массе и диаметру, который равен внутреннему диаметру ствола в средней его части. Чем меньше диаметр ствола, тем большее количество пуль получается из фунта свинца. Таким образом двадцатый калибр меньше десятого, а шестнадцатый меньше двенадцатого.
Как пользоваться таблицей и рулеткой совместно я не скажу-это уже вторая тайна....

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Дешевий, надійний дробовичок? О_о Прицінююсь.
« Ответ #99 : Вторник, 15 Январь 2019, 23:15 »
Ну тоді у мене по ідеї 16-й, як і говорили мені при купівлі, а при дульному зрізі менше бо чок на одному із стволів стоїть.

Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
Re: Дешевий, надійний дробовичок? О_о Прицінююсь.
« Ответ #100 : Среда, 16 Январь 2019, 06:26 »
Відкрию Вам велику таємницю. Відкриваєте свою ружбайку і дивитесь там де виділено- калібр та розмір патронника. :-X

« Последнее редактирование: Среда, 16 Январь 2019, 06:30 от Valera+@ »

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Дешевий, надійний дробовичок? О_о Прицінююсь.
« Ответ #101 : Среда, 16 Январь 2019, 13:12 »
Ага, знайшов, пасибі, 16 на 70 у мене, просто чорне, окислине чи засмальцоване, не побачив про калібр як розбирав. Потрібно десь патронів знайти, там у охотдні можна вийти десь під грядку, так просто жахнути... Перевірити чи воно хоч працює. Там ще написано "700АТМ" — чи це сімсот атмосфер?
« Последнее редактирование: Среда, 16 Январь 2019, 13:25 от Ф021 »

Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
Re: Дешевий, надійний дробовичок? О_о Прицінююсь.
« Ответ #102 : Среда, 16 Январь 2019, 15:09 »
 :025:Так це 700 атмосфер. це тиск яким випробовували данне ружжо. І про що я Вас і попереджав- щоб не сунули патрони невідомих виробників(Я  про Брат Коля- в нього бабахає голосно чи кум Петя- він влучае завжди ") Ви повинні знати :019:скільки у Вас в патроні пороху і дробі. І тоді Ви буде з цілими руками, зрячими очима та цілою головою :032:
Я від усієї душі намагаюсь Вам допомогти. А Ви як мала дитина :-\
Да. я б падарував би Вам 2 патрони, але при пересилі вони вийдуть золотими.
Хоча якщо що - стукайте в лічку
« Последнее редактирование: Среда, 16 Январь 2019, 15:24 от Valera+@ »

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Дешевий, надійний дробовичок? О_о Прицінююсь.
« Ответ #103 : Среда, 16 Январь 2019, 17:50 »
Ага, сімсот атмосфер, це типу на який тиск ствол випробовували, ну воно там мабуть не однорідне буде... Ніколи не купляв патрони до гладкостволу, які для моєї рушниці пішли б? Там десь пише тиск який вони видають, чи що?

Та дякую ще раз за поради, але зрозумійте, мільйон разів в інеті до мене починали стеганити, а я нічогісінько не розумію, люди тоді починають писати якийсьо бред коротше, ідеології-конспірології які мені нафік не цікаві. Я не проти конспірологій, просто битуєт мненіє шо 99,99% із того всього — казочки для дорослих. А у вас у повідомленнях розділові знаки-пробіли як у стеганщиків звичайних, відповідно яка повинна бути моя реакція? Просто ігнорити? З мого досвіду, люди тоді бешено починають ліпити оті приховані меседжі і ще скаженіше ображаютися на вашого покірного слугу за ігнор. У мене вже рефлекс, як у собаки Павлова хД на цю всю дурню.
« Последнее редактирование: Среда, 16 Январь 2019, 17:52 от Ф021 »

Оффлайн Заратустра

  • Молодший лейтенант
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 781
  • Карма: +34/-11
    • Медали
  • Зброя: Отсутствует.
  • Звідки: Украина
Re: Дешевий, надійний дробовичок? О_о Прицінююсь.
« Ответ #104 : Среда, 16 Январь 2019, 18:36 »
, мільйон разів в інеті до мене починали стеганити, а я нічогісінько не розумію, люди тоді починають писати якийсьо бред коротше, ідеології-конспірології які мені нафік не цікаві. Я не проти конспірологій, просто битуєт мненіє шо 99,99% із того всього — казочки для дорослих. А у вас у повідомленнях розділові знаки-пробіли як у стеганщиків звичайних, відповідно яка повинна бути моя реакція? Просто ігнорити? З мого досвіду, люди тоді бешено починають ліпити оті приховані меседжі і ще скаженіше ображаютися на вашого покірного слугу за ігнор. У мене вже рефлекс, як у собаки Павлова хД на цю всю дурню.[/i]
Интересен анамнез составленный специалистом-это воздействие веществ изменяющих сознание и/или прекурсоров,или все же возрастное?Соседи могут быть в группе риска при наличии огнестрела.