GF-Shop.top
Весы кантер электронные до 50кг
250 грн

Автор Тема: Створити власний форум  (Прочитано 10697 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Створити власний форум
« : Четверг, 24 Май 2018, 16:40 »
Де можна створити свій власний форум, щоб:

— Орієнтація у першу чергу на україномовний та російськомовний аудиторію
— Безкоштовно
— Без необхідності вивчати HTML і тому подібно, тобто "конструктором"

Просто думаю про громадське об’єднання, а йому ж потрібен буде форум, тому можливо краще створити форум, а тоді уже ГО :), хоч там і буде "три каліки", але все одно. Дяка/спасибо за відповіді.


Оффлайн Заратустра

  • Молодший лейтенант
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 781
  • Карма: +34/-11
    • Медали
  • Зброя: Отсутствует.
  • Звідки: Украина
Re: Створити власний форум
« Ответ #1 : Четверг, 24 Май 2018, 16:57 »
Де можна створити свій власний форум, щоб:

— Орієнтація у першу чергу на україномовний та російськомовний аудиторію
— Безкоштовно
— Без необхідності вивчати HTML і тому подібно, тобто "конструктором"

Просто думаю про громадське об’єднання, а йому ж потрібен буде форум, тому можливо краще створити форум, а тоді уже ГО :), хоч там і буде "три каліки", але все одно. Дяка/спасибо за відповіді.
Там будут изучать стегографию?
Насчет ГО посмеялся-у вас денег на дешевій дозиметр нет-а на регистрацию ГО кредит в сильраде дадут? :047:
Но так и біть,подскажу-для Го не обязателен форум или сайт,сейчас проще и информативнее страничка в фейсбуке.

Оффлайн nnsvin

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 19
  • Карма: +0/-0
    • Медали
  • Зброя: 26 различных пистолетов
  • Звідки: USA, FL
Re: Створити власний форум
« Ответ #2 : Четверг, 24 Май 2018, 17:19 »
Там будут изучать стегографию?
Насчет ГО посмеялся-у вас денег на дешевій дозиметр нет-а на регистрацию ГО кредит в сильраде дадут? :047:
Но так и біть,подскажу-для Го не обязателен форум или сайт,сейчас проще и информативнее страничка в фейсбуке.

шо такое ГО? Это по русски или українською?
« Последнее редактирование: Четверг, 24 Май 2018, 17:21 от nnsvin »

Оффлайн nnsvin

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 19
  • Карма: +0/-0
    • Медали
  • Зброя: 26 различных пистолетов
  • Звідки: USA, FL
Re: Створити власний форум
« Ответ #3 : Четверг, 24 Май 2018, 17:22 »
справді буде три каліки. Краще робіть українсько мовний канал на ютюбі. Теж буде три каліки але він буде. В мене є зброя але я покищо знімаю російською. як вважаєте, потрібен український варіант каналу?

Оффлайн Заратустра

  • Молодший лейтенант
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 781
  • Карма: +34/-11
    • Медали
  • Зброя: Отсутствует.
  • Звідки: Украина
Re: Створити власний форум
« Ответ #4 : Четверг, 24 Май 2018, 17:24 »
шо такое ГО? Это по русски или українською?
Громадске Обьеднання/Гражданское Обьединение

Оффлайн Veniamin

  • Головний Сержант
  • *
  • Сообщений: 258
  • Карма: +49/-0
    • Медали
Re: Створити власний форум
« Ответ #5 : Четверг, 24 Май 2018, 17:50 »
справді буде три каліки. Краще робіть українсько мовний канал на ютюбі. Теж буде три каліки але він буде. В мене є зброя але я покищо знімаю російською. як вважаєте, потрібен український варіант каналу?
Один фуй, главное чтобы интересно снимали, а там хоч на солов'їній, хоть на великом-могучем. Это мое мнение. С ув.

Оффлайн nnsvin

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 19
  • Карма: +0/-0
    • Медали
  • Зброя: 26 различных пистолетов
  • Звідки: USA, FL
Re: Створити власний форум
« Ответ #6 : Четверг, 24 Май 2018, 17:51 »
ссылку дать или здесь это дурной тон?

Оффлайн nnsvin

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 19
  • Карма: +0/-0
    • Медали
  • Зброя: 26 различных пистолетов
  • Звідки: USA, FL
Re: Створити власний форум
« Ответ #7 : Четверг, 24 Май 2018, 17:53 »
извините, с функционалом еще не разобрался полностью, не пойму как правильно цитировать, что бы конкретный ответ
« Последнее редактирование: Четверг, 24 Май 2018, 17:55 от nnsvin »

Оффлайн Veniamin

  • Головний Сержант
  • *
  • Сообщений: 258
  • Карма: +49/-0
    • Медали
Re: Створити власний форум
« Ответ #8 : Четверг, 24 Май 2018, 18:00 »
ссылку дать или здесь это дурной тон?
Кому нужно и так нашёл, а Вас скоро забанят. Не пишите по два сообщения подряд менее чем через три часа, или ждите чтобы после Вас кто то написал. С ув.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Створити власний форум
« Ответ #9 : Четверг, 24 Май 2018, 18:13 »
Там будут изучать стегографию?
Стеганографію, Ви мали на увазі? — Я не розуміюсь у цьому, тому звичайно ж навряд кого зможу навчати. :)
Насчет ГО посмеялся-у вас денег на дешевій дозиметр нет-а на регистрацию ГО кредит в сильраде дадут? :047:
Та в Глобальній Мережі пропонують громадське об’єднання за тисячу-другу дерев’яних гривнів створити, під якийсь "ключ". Політична партія — десятки тисяч умовних одиниць, наче так. А взагалі, Я думаю сам, а бо із кимось спробувати зараєструвати. Тобто, маю на увазі, якщо за тисячу гривнів пропонують зареєструвати, то там не так уже і важко, по ідеї.
Но так и біть,подскажу-для Го не обязателен форум или сайт,сейчас проще и информативнее страничка в фейсбуке.
Я про це думав, але ідея так-собі, як на мене. До того ж спочатку потрібно створити ГО, а тоді офіційно на "Фейсбук" сторінку. Хоча можна створити сторінку, а тоді зробити її офіційною, але навряд Я піду таким шляхом.
...потрібен український варіант каналу?
Не знаю, вам видніше. Якщо відео-штуки названі "українське щось там" — обов’язково Українською мовою має бути дубляж, хоча б. Це дурний тон, як на мене, називати щось однією мовою, а вести іншою. Якщо потрібно універсальне, на багатомовну аудиторію, називайте: "міжнародне щось там". Найпопулярніша Англійська, звичайно ж. Світ по факту зараз мінімум двомовний, Англійську із дитсадку вивчають наприклад.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Створити власний форум
« Ответ #10 : Суббота, 26 Май 2018, 18:41 »
Створив якусь подібність форуму, на украйніанфорумс хД. Не потрібно знати мов програмування та інших, подібних штучок-дрючок, просто тикаєш по галочках і натискаєш "зберегти". Потренуюсь у створенні форумів там.
Хоча, є ще варіант, як Я колись робив — типу хостинг-провайдер, безкоштовний аккаунт, а до нього "підключити" спеціальний конструктор. Не знаю що краще, оце украйніансфорумс, чи пошукати якийсь хостинг не спеціально для форумів, а взагалі, ньому створити не звичайний майданчик а форум. Чорт, Я в цьому не розуміюсь.