GF-Shop.top
Брелок AWP
150 грн

Автор Тема: Компресійний мішок своїми руками.  (Прочитано 10037 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн BOBA6891

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 17
  • Карма: +39/-0
    • Медали
  • Зброя: МР-512М, МР-512, ИЖ-53М, ИЖ-61, ИЖ-60, МР-654К
  • Звідки: Тернопіль
Компресійний мішок своїми руками.
« : Воскресенье, 15 Июль 2018, 22:04 »
   Потрібен мені був компресійний мішок на мій спальник.
   Рішив не купляти а зробити самому. Перший прототип (жовтого кольору), вирішив пошити зі старенького дощовика. Проекту і креслень як таких не було, тому все робилось по ходу. Чесно признаюсь получився з невеличкими косяками, оскільки вперше шив на швейній машинці. Ніхто і ніколи мене не вчив цьому ділу. Тільки коли був маленьким, любив посидіти в селі за швейним столиком і натискати ногами на педаль.  Виявляється не така це вже і проста штука шиття на машинці. Якісь натяги верхньої, то нижньої ниток, то інші настройки на самій машинці. Навіть хотів вже її викинути. Короче - нерви здавали. Але якимось дивом я себе пересилив і все таки зліпив компресійника.
   Обдумавши всі недостатки прототипу, взявся за пошиття наступних. Вдома знайшов кусок камуфляжної тканини пікселя. Вона якраз з самої першої партії випуску які у нас вироблялись. Цього разу результат мене вже порадував.
   Планувальсь вони для мого туризму. Один для спальника, а інші для шмоток. Це для того щоб зжати одяг і зробити побільше місця в рюкзаку. Мені, як любителю пропадати з дому на довгий період, це вкрай необхідно.








Оффлайн Заратустра

  • Молодший лейтенант
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 781
  • Карма: +34/-11
    • Медали
  • Зброя: Отсутствует.
  • Звідки: Украина
Re: Компресійний мішок своїми руками.
« Ответ #1 : Понедельник, 16 Июль 2018, 05:55 »
Интересное решение.
Учитывая цену на фастексы,ленту-не дешевле готовый купить?
Я на секонде их беру по 5-10 гр.

Оффлайн BOBA6891

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 17
  • Карма: +39/-0
    • Медали
  • Зброя: МР-512М, МР-512, ИЖ-53М, ИЖ-61, ИЖ-60, МР-654К
  • Звідки: Тернопіль
Re: Компресійний мішок своїми руками.
« Ответ #2 : Суббота, 21 Июль 2018, 18:36 »
У нас на секонді, таке не попадається. В основному труси, ліфчики, подерті футболки і штани.
На "пласмаски" я витратив 19 грн, а на ленту приблизно 25 грн, тканина 60 х 40 см + круг 22 см обійшлись на халяву (був не величкий кусок в закромах).
Крім того деколи люблю щось створити своїми руками.
Не розумію, чому інші не викладають якісь свої подєлки. :014:

Сьогодні, також не було чим зайнятись, тому зробив дощовика з дощовика для свого улюбленого рюкзака розміром 25 літрів. Дивлячись на погодку останнім часом, думаю скоро він пройде "бойове хрещення".
Тільки матеріал, резинка і приблизно 20 хв вільного часу.