GF-Shop.top
Брелок AWP
150 грн

Автор Тема: У Києві під час знесення незаконного гаража комунальники знайшли автомат  (Прочитано 19309 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Vitalik S75

  • Головний майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 640
  • Карма: +40/-0
    • Медали
  • Зброя: Ekol Major, Ekol Botan, Carrera RS-30, Форт 17
  • Звідки: Україна
У Києві під час знесення незаконного гаража комунальники знайшли автомат "калашникова". Про це повідомив перший заступник директора КП «Київблагоустрій», депутат Київради Андрій Андрєєв у Facebook.
Цитировать
Сьогодні під час демонтажу незаконних гаражів на вул. Олександра Довженка, 12, співробітники комунального підприємства виявили в середині одного з них автомат «Калашнікова»! Чи будуть ще у когось сумніви, що ці незаконні сараї треба прибирати з території міста?!

[вложение удалено администратором]


Оффлайн urik

  • Майор
  • *
  • Сообщений: 1474
  • Карма: +25/-0
    • Медали
Логика, как в стишке советских времен: "Сегодня ты играешь джаз - а завтра Родину предашь!"  ::)
Конечно, если кто-то в гараже хранил автомат (наркотики, полученную взятку, да просто трах*лся там с любовницей, etc) - то такие "рассадники преступности" надо пренепременнейше "ликвидировать, как класс"  :008:
А вслед за ними и сами автомобили запретить - ведь в них, при желании, можно делать тоже самое!  :016:

Оффлайн zeleznyak

  • Сержант
  • *
  • Сообщений: 91
  • Карма: +8/-3
    • Медали
  • Звідки: Ukraine
Шановний Вiталiй. Пояснiть чому Ви видалили мое повiдомлення??? Критика депутатiв киiвради це для вас щось особисте, iнтимне та болюче???
« Последнее редактирование: Вторник, 11 Сентябрь 2018, 19:31 от zeleznyak »

Оффлайн urik

  • Майор
  • *
  • Сообщений: 1474
  • Карма: +25/-0
    • Медали
Шановний Вiталiй. Пояснiть чому Ви видалили мое повiдомлення??? Критика депутатiв киiвради це для вас щось особисте, iнтимне та болюче???
Насколько я понимаю, уже опубликованное, да еще чужое сообщение топикстартер удалить не может - это под силу только модераторам...
Видимо, сочли офф-топом по какой-то причине...
Или произошел какой-то глюк форумного движка?