GF-Shop.top
Тактическая ручка
300 грн

Автор Тема: Я зробити підвісну люстру-вентилятор своїми руками?  (Прочитано 8506 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Коротше задовбало вже сидіти вечорами без нормального освітлення, очі гробляться писець, вирішив таки виділити гроші на люстру, але хочеться з вентилятором, щоб під стелю підвісити і воно повільно крутилося... Я сторомодний. Проблема в тому що ціни на люстри-вентилятори такі що нирку потрібно продати і плюс до того воно там швидко крутиться.

Може якось можна купити вентилятор українського виробництва десь за 2000 грн, підкрутити його щоб не швидко крутився і причипити туди цоколь на лампочку?


Оффлайн Чик

  • Молодший Сержант
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 53
  • Карма: +53/-0
    • Медали
  • Зброя: Crosman TR77NP
  • Звідки: Украина
Re: Я зробити підвісну люстру-вентилятор своїми руками?
« Ответ #1 : Вторник, 19 Февраль 2019, 16:08 »
Можно. Че ж, нельзя... Вам все можно. Только чего Вы за это, на этом форуме, спрашиваете?

Оффлайн хРОМАНх

  • Головний Сержант
  • *
  • Сообщений: 239
  • Карма: +19/-0
    • Медали
  • Зброя: Rohm RG-89,Target x2,Большой нож
  • Звідки: Украина
Re: Я зробити підвісну люстру-вентилятор своїми руками?
« Ответ #2 : Вторник, 19 Февраль 2019, 16:17 »
Можно. Че ж, нельзя... Вам все можно. Только чего Вы за это, на этом форуме, спрашиваете?
потому что любят люди про всякую ерунду писать, тут купля продажа уже на половину из продажи поломанных телефонов и рваных тапочек,теперь ещё тут..
Никто умнее гугла вам ни кто тут не скажет..
Это оружейный форум,ужас просто во что он превращается..
Хотя это моё личное мнение...

Оффлайн Заратустра

  • Молодший лейтенант
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 781
  • Карма: +34/-11
    • Медали
  • Зброя: Отсутствует.
  • Звідки: Украина
Re: Я зробити підвісну люстру-вентилятор своїми руками?
« Ответ #3 : Вторник, 19 Февраль 2019, 16:18 »
Можно. Че ж, нельзя... Вам все можно. Только чего Вы за это, на этом форуме, спрашиваете?
+100500!!!! :018: :010:
Уже и наметки есть по этому поводу!

Оффлайн Vlad_35

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 159
  • Карма: +7/-0
    • Медали
  • Зброя: CКС, Винтовка Мосина, CZ 513, Майверик 88
  • Звідки: Украина, Черкасская область, лес
Re: Я зробити підвісну люстру-вентилятор своїми руками?
« Ответ #4 : Вторник, 19 Февраль 2019, 16:20 »
Уважаемый Ф021! Возьмите 5 вентиляторов, купите себе нормальный ствол и уйдите в нирвану.
ИМХО вы тут как-бы такой утонченный нищебродо-тролль.
Гладкое за 1,5, а люстру за 2,0 - ну просто полный пестицид!

Хотя... вот посмотреть на наших кандидатов в презики- 2,17баньки еще хуже.
Такую уйню молотят!

Оффлайн Аndru

  • Старший майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 518
  • Карма: +66/-0
    • Медали
  • Звідки: Киев
Re: Я зробити підвісну люстру-вентилятор своїми руками?
« Ответ #5 : Вторник, 19 Февраль 2019, 17:54 »
Мне почему-то казалось что качество освещения зависит (в первую очередь) не от типа осветительного прибора (люстра, лампа, бра) , а параметров лампочки и отражающей способности потолка и стен. Так что может просто заменить лампочки на 10 W светодиодные, ( и если очень хочется потолок перекрасить заново белой краской).
А по поводу люстры с вентилятором, напомню что надёжность механизма обратно пропорциональна количеству деталей (выводы делайте сами).

Оффлайн Олег Соломон

  • Полковник
  • *
  • Сообщений: 2626
  • Карма: +439/-0
  • Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области холодного оружия. Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области огнестрельного оружия. Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области травматического оружия
    • Медали
  • Зброя: Цв-н 9х21,GSG-5(22LR), FABARM П\А 12kal, Сайга МК-223 рэм, ПМ "Беркут" 9 РА , ХС 44-10(булпап) и т.д
  • Звідки: Украина, Днепр.
Re: Я зробити підвісну люстру-вентилятор своїми руками?
« Ответ #6 : Вторник, 19 Февраль 2019, 17:59 »
Коротше задовбало вже сидіти вечорами без нормального освітлення, очі гробляться писець, вирішив таки виділити гроші на люстру, але хочеться з вентилятором, щоб під стелю підвісити і воно повільно крутилося... Я сторомодний. Проблема в тому що ціни на люстри-вентилятори такі що нирку потрібно продати і плюс до того воно там швидко крутиться.

Може якось можна купити вентилятор українського виробництва десь за 2000 грн, підкрутити його щоб не швидко крутився і причипити туди цоколь на лампочку?
Для того,щоб ваша тема вписалася в оружейну тематику форуму і як що ви страдаєте від безділля пропоную вам замайстерити тактично-бойовий вентилятор!  :D Для цього треба купити двигло з регульованими оборотами,купляєте чьотири,чі шість полотен від штикової лопати,та равномірно за допомогою фланцю закріплюєте під кутом все це на вал двигуна. Полотна поліруєте до стану як у кота яйця :D і точите до гостроти леза. :o Купуєте у Руслана Рубака на форумі ліхтарики у кількості полотен від лопати та закріплюєте на полотна. Потім всю цю байду чипляєте до потолка. Літом,коли в домі повно мух та всякої літаючої гидоти-включаєте ліхтарики на полотнах ,обороти на повну і  наточені до леза полотна лопат в щеп будуть крамсати оту всю комашню,буде дути вітерець і яскраві ліхтарики будуть гарно вас розважати похмурими вечорами!  :D Будете відчцвати себе справжнім переможцем без єдиного пострілу! :D А шоб було ще весиліше-закріплюємо до ліхтариків дзвоники! :))). Гарантую,що с такою "дискотекою" ви будете першим хлопцем на селі(а може і єдиним). :032: Не курив,не пив-просто гарний настрій і тема дуже розвеселила! Гарного вечора камради! :D З пов.

Оффлайн Евгешкин

  • Головний Сержант
  • *
  • Сообщений: 296
  • Карма: +58/-0
    • Медали
  • Зброя: BFG-9000
  • Звідки: Украина
Re: Я зробити підвісну люстру-вентилятор своїми руками?
« Ответ #7 : Вторник, 19 Февраль 2019, 18:35 »
Люстры и вентиляторы - каменный век :D За гамаками будущее :013:

Оффлайн zeleznyak

  • Сержант
  • *
  • Сообщений: 91
  • Карма: +8/-3
    • Медали
  • Звідки: Ukraine
Re: Я зробити підвісну люстру-вентилятор своїми руками?
« Ответ #8 : Вторник, 19 Февраль 2019, 23:29 »
Салют сiльському фiлософу! Лев Толстой, что ходит босой :D. Навiщо, шановний гуру вам той гелiкоптер над головою?! Адже вiн тарахтить и заважатиме струму думки нащадку Толстого та Дiогена... Але, якщо так потрiбна ота машинерiя, пропоную гелiкоптер не собачити до стелi, бо це руйнуе всi правила пожежноi безпеки, а придбати крепкий, надiйний, вiнтажний гвинтолятор радянськоi доби( коли були дешевi хлiб та сметана) типу "Пiнгвiн", приблизно1969 року. А щоб було видно вночi як бiлим днём, рекомендую придбати радянський театральний прожектор Гостеатсвет 1959 року. Саме цi чудовi вироби використовував для своеi творчостi славетний поет всiх часiв Дмитро Павличко! В даний час, цi чудовi прилади в нього погорiли i з тих пiр вiн нiчого путнього не накрапав, а навпаки....
« Последнее редактирование: Вторник, 19 Февраль 2019, 23:31 от zeleznyak »