Автор Тема: Продам Taurus 409 4", перша партія  (Прочитано 1747 раз)

Оффлайн holdfast

• Младший Лейтенант
  • *
  • Награждается продавец, неоднократно зарекомендовавший себя как надежный.
    • Медали
  • Оружие: Remington AM 77
Продам Taurus 409 4", перша партія
« : Четверг, 11 Июль 2019, 01:48 »
Всіх вітаю в темі. Продаю забавку, з першої партії. Куплявся тут і по словах попереднього продавця девайс пройшов доробку у пана Pawel, а я не знайшов причин в цьому сумніватися:

Сам я за три роки практично не стріляв з револьвера, не більше 2-3 барабанів. Лежить в шафі, пилюкою припадає, вирішив використати гроші в більш корисному руслі.

Що можу сказати про револьер - це мій другий девайс з першої партії, номер відрізняється на 2 (FS20788 і FS20786), достойна модель, оружейна сталь, зазор барабан/ствол мінімальний, точність/кучність хороша (на мій дилетантський погляд), співосність можна глянути по кільцях нагару, накол бойка хороший, осічок не було ніколи. Найкраще девайсу смакують чехи - німці вільно входять не до кінця, а останній міліметр потребує невеликого зусилля, і назад не випадають самостійно, а тільки ежектором, що після стрільби створює ще більші незручності і тому краще стріляти чехами.
Комплект складається зі стандартного набору: самого револьвера, коробки, йоршика, ключів та книжечки-паШпОрта :) На жаль відсутня викрутка - дрібниця, але в такому вигляді придбав.
Додатково бонусом даю почату пачку чехів (біля 190 патронів, купляв в магазині після придбання револьвера), спідлоудер із запасною пружиною, набір для чистки ствола в футлярі (здається калібр мєлкашки), китайську копію набору щіточок для чистки зброї і маленьку ручну циліндричну приспособу для продавлювання кульки глибше в гільзу. Бонуси упакую в еколовський пістолетний футляр (є на фото). Окремо нічого не продаю і не розкомплектовую.
Прошу за все 13000 гривень. Оплата на карту Приватбанку, пересил Нова Пошта.
Не торгуюсь принципово - ні коли купляю, ні коли продаю. Не подобається ціна - чекайте зменшення і сподівайтесь, що хтось не зарезервує швидше.
Резерв не більше доби і як і бажання придбати - строго в темі, а не в лічці, щоб не було спекуляцій і звинувачень в послідовності. В лічку можна писати все інше, крім резерву чи бажання купити. Товар викладений і на інших форумах, прошу мати на увазі.
Наложки немає - ніякого бажання кататися по кур*єрських службах і чекати сюрпризів від настрою та винахідливості покупця не маю в принципі. Відправляю в той же день, якщо проплата і домовленість досягнуті до обіду, а як ні - на наступний день в рамках графіку мого відділення. Після отримання покупцем даю тиждень на випробування, щоб покупцю було спокійніше, після чого тема буде закрита.

Фото викладаю нижче, вони клікабельні. Якщо є потреба в додаткових фото - пишіть, зроблю по можливості. Револьвер буде викладений для продажу на інших форумах, порядок пріоритету строго по часу. Донецька та Луганська області мають менший пріоритет в зв*язку з потенційною нервотріпкою через прифронтовий статус - прохання не ображатися і віднестися з розумінням.
На фото револьвер не вичищений ідеально, бо перед фотографуванням стрельнув пару раз і не мав доступу до балістолу (не зміг найти в шафі) - прошу строго не судити. Якщо покупець побажає то вичищу перед відправкою (вже знайшов балістол :)).

« Последнее редактирование: Четверг, 11 Июль 2019, 02:08 от holdfast »

Оффлайн holdfast

• Младший Лейтенант
  • *
    • Медали
Re: Продам Taurus 409 4", перша партія
« Ответ #1 : Воскресенье, 21 Июль 2019, 13:57 »
Револьвер з оружейної сталі, можна сказати колекційна річ, яку з часом знайти буде все важче, все ще шукає нового господаря та поціновувача.

Оффлайн holdfast

• Младший Лейтенант
  • *
    • Медали
« Ответ #2 : Вторник, 23 Июль 2019, 00:18 »
Опущу трохи ціну згідно правил форуму:
13000 - 5% = 12350

Самих патронів, рахуйте, на грубу тисячку, плюс спідлоудер та підсилювач набоїв, плюс "гігієнічні" прибамбаси - по факту револьвер біля десятки виходить. Відпустки відпустками, а наступний такий може не скоро з*явитися в продажі ;)

Оффлайн holdfast

• Младший Лейтенант
  • *
    • Медали
« Ответ #3 : Суббота, 27 Июль 2019, 21:57 »
Враховуючи неділю резерв до понеділка до 18:00 за паном рус7 на сусідньому форумі.
Не знаю, чи являється ця інформація важливою і чи не порушую правила, але на всякий випадок опущу ціну на 5% до 11700 для узаконення апу.
« Последнее редактирование: Суббота, 27 Июль 2019, 21:59 от holdfast »

Оффлайн holdfast

• Младший Лейтенант
  • *
    • Медали
« Ответ #4 : Воскресенье, 11 Август 2019, 00:16 »
Револьвер все ще продаєтьться.

Оффлайн orakiv

• Призывник
    • Медали
« Ответ #5 : Понедельник, 12 Август 2019, 23:36 »
Бронь, отписал в ЛС.

Оффлайн holdfast

• Младший Лейтенант
  • *
    • Медали
« Ответ #6 : Вторник, 13 Август 2019, 00:02 »
Бронь, отписал в ЛС.
Резерв за Вами, в лічку відписав.

Оффлайн holdfast

• Младший Лейтенант
  • *
    • Медали
« Ответ #7 : Пятница, 23 Август 2019, 02:03 »
Револьвер в продажі.

Прохання уважно читати перший пост теми: там не просто так багато інформації вказано.

Трохи нервує, коли людина приходить в лічку і починає знову питатися те, що вже написано. Я би зрозумів, якби хотіли обговорити, чи оспорити якийсь вказаний момент - так ні, задають запитання на які вже є відповідь в стартовому пості, ніби не читали тексту.

Дякую всім наперед за уважність та повагу до свого і мого часу.

Оффлайн holdfast

• Младший Лейтенант
  • *
    • Медали
« Ответ #8 : Понедельник, 02 Сентябрь 2019, 03:19 »
Револьвер все ще продається. Ціну заокруглю до 11500.

Далі зниження ціни не планується - поруч на форумах сплавні девайси з "правильними" каморами по 7-9 тисяч продають. Буду мати на совісті, якщо продам таку чудову річ по схожій ціні - хай вже краще в мене залишається, якщо не знайдеться цінителя.

І, так, обмін мене не цікавить в принципі, прошу не пропонувати. Тільки продаж в спосіб описаний в стартовому повідомленні. Дякую за прочитання.

Оффлайн holdfast

• Младший Лейтенант
  • *
    • Медали
« Ответ #9 : Четверг, 12 Сентябрь 2019, 03:41 »
Нагадаю, в продажі. Ціна постом вище.
По бажанні потенційного покупця додам до комплекту металічну коробку від віскаря, приблизно таку:

(Тільки коробку! Віскарь вже випитий, а стакани давно реквізитовані на роботу :))

Планував раніше з неї виготовити скриньку для зберігання револьвера, зробивши всередині форму з наповнювача (з типом не визначився, можливо щось з ізоляторних матеріалів слоями, типу ізолону). Руки не дійшли, може новий власник з прямими руками зацікавиться і реалізує. Виглядало би красиво, практично і по-ковбойському, думаю

Оффлайн holdfast

• Младший Лейтенант
  • *
    • Медали
« Ответ #10 : Вчера в 04:10 »
Якщо покупця не буде до обіду понеділка (~13:00 23.09) то коробка від "Джека" виключається з комплекту і він стане такий, як у першому повідомленні теми.

Ціна незмінна - 11500.

охота видео