GF-Shop.top
Ручка-сувенир
150 грн

Автор Тема: Що потрібно знати мисливцю-початківцю перед полюванням?  (Прочитано 9327 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Нещодавно до вашого покірного слуги прийшли копи перевіряти берданки, вже вдруге, як знають коли прийти! Завше приходять коли у мене виникає найбільший свинарник у кімнаті... :( Але це мені нагадало що через місяць відкриття сезону полювання! Я про це вже прогавив. Саме займаюсь повторенням того що не знав в універі ще й забув, буває вилітаю от мира сего так сказати.

Так от що я повинен знати крім того що пам'ятаю із методички та законів, і крім того що качку не стріляють на воді а зайця в лежанці? Чи просто взяти ружбайку (ТОЗ-Б), документи і попхатися? Які патрони для старої ТОЗ-Б (16-й калібр) купити краще? Буду брати відстрілки повністю на сезон, тобто разом зі всім це десь мінус тисячу із бюджету... До речі, трьохлінійку на полювання і досі не можна брати? Нічого не змінилось?

Пасибі на перед за відповіді!
« Последнее редактирование: Пятница, 12 Июль 2019, 12:59 от Ф021 »


Оффлайн Шевченко

  • Штаб-сержант
  • *
  • Сообщений: 305
  • Карма: +27/-0
    • Медали
  • Зброя: гладкоствольное
  • Звідки: Бровары
!) У вас есть и ТОЗ-Б и Берданка? Подозреваю, что нет. Тогда не нужно называть берданкой ТОЗ. Берданка - это вполне определенная модель ружья.
2)Почитайте правила охоты и Закон "Про мисливство та ...,"
3) не идите на охоту один, идите с опытным охотником.
4)С каких это пор и где это запрещено стрелять зайца на лежке? См. п. 3. И при чем тут заяц? На него сейчас охоту не открывают.
5) см. п 1. Опять Вы применяете сленг. Трехлинейка означает калибр , а не модель. Калибр 7,62 или три линии по старому.  Могу только догадываться, что Вы хотели спросить или о винтовке Мосина , или о карабине КО-44, или КО-38. Это где же написано, что они запрещены?   Охоттесь на здоровье (по копытному).
6) Патроны. Любые, только не магнум. Естественно, лучше импортные. ТАХО - это ужас.
« Последнее редактирование: Пятница, 12 Июль 2019, 13:25 от Шевченко »

Оффлайн Аndru

  • Старший майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 518
  • Карма: +66/-0
    • Медали
  • Звідки: Киев
Патроны лучше брать не любые , а с дробью #5.
Утку нельзя стрелять не только на воде , а и летящую ниже человеческого роста.
И вообще лучше идти с опытным человеком.

Оффлайн Евгешкин

  • Головний Сержант
  • *
  • Сообщений: 296
  • Карма: +58/-0
    • Медали
  • Зброя: BFG-9000
  • Звідки: Украина
Зачем вообще какое-то зверьё стрелять? Что, жрать нечего, магазины закрылись? Или самоутвердиться?  :D Пусть живёт тварюка, лучше в тир сходить, по банкам пострелять, потренироваться.. Эх.. жалкие людишки :015:

Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
А зачем на рыбалку ходить- рыба тоже продается. Охота это не добыча мяса на пропитание. Это нечто большее, ни в какое сравнение не стоит перед стрельбой по мишеням, баночкам - тарелочкам. За мясом ходят бреки, стреляющее все шо шевелится без всяких норм отстрела. А вот юшка свареная на открытии из единственного добытого чырка или лысухи самая вкусная в мире.
Ну а  патроны на открытие нужно брать с дробью №6-№5.
« Последнее редактирование: Пятница, 12 Июль 2019, 18:09 от Valera+@ »

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
!) У вас есть и ТОЗ-Б и Берданка? Подозреваю, что нет. Тогда не нужно называть берданкой ТОЗ. Берданка - это вполне определенная модель ружья.
2)Почитайте правила охоты и Закон "Про мисливство та ...,"
3) не идите на охоту один, идите с опытным охотником.
4)С каких это пор и где это запрещено стрелять зайца на лежке? См. п. 3. И при чем тут заяц? На него сейчас охоту не открывают.
5) см. п 1. Опять Вы применяете сленг. Трехлинейка означает калибр , а не модель. Калибр 7,62 или три линии по старому.  Могу только догадываться, что Вы хотели спросить или о винтовке Мосина , или о карабине КО-44, или КО-38. Это где же написано, что они запрещены?   Охоттесь на здоровье (по копытному).
6) Патроны. Любые, только не магнум. Естественно, лучше импортные. ТАХО - это ужас.
Нагадую форумчанам, думаєте що ваш покірний слуга розуміє стеганографію — помиляєтеся, я просто знаю що таке є, і що зараз це поширено серед відповідного контингенту (особливо ідеологічного, відповідних течій та рухів).

1) Пардон, звичка. У мене гвинтівка Мосіна і ТОЗ-Б, старенькі штука але красиві на вигляд.
2) Ага, я прогляну ще разок Закон і правила на всякий, так і думав зробити.
3) Постараюсь із кимось піти, то хіба-що на відкритті. Але недавно зустрічав людей, а вони кажуть бери ружжо і йди сам. :) У мене є відчуття що ті мисливці яких я знаю будуть "квасити"... Ну подивимося.
4) Мені якийсь мисливець говорив не стріляти зайця в лежанці, це не правило, типу так, традиція.
5) По районах в УТМР (УООР) було заборонено начебто із нарізним лазити, взагалі, і з єгерем і без єгеря. Ну принаймні в деяких (в моєму включно походу), якийсь рік, не знаю що там на цей рік буде, тому і запитую.
6) Ні, магнуму мені не треба, я тільки зблизька в щось влучаю і з близька стріляю (метрів десять, п'ятнадцять), за звичайні запитував, окей, зробив примітку про поганість "ТАХО".
Патроны лучше брать не любые , а с дробью #5.
Утку нельзя стрелять не только на воде , а и летящую ниже человеческого роста.
И вообще лучше идти с опытным человеком.
Добре, номер п'ять, закуплюсь, думаю скоро поїхати по відстрілку і боєзапас. Про те що пуляти на рівні людини не можна це я знаю.
Зачем вообще какое-то зверьё стрелять? Что, жрать нечего, магазины закрылись? Или самоутвердиться?  :D Пусть живёт тварюка, лучше в тир сходить, по банкам пострелять, потренироваться.. Эх.. жалкие людишки :015:
Ну Ви б не перекручували тільки на самоствердження, але взагалі так. Хоча в моєму випадку, коли живеш на дві пенсії старих, то як-раз літом і не завадила б зайва качка разок в тиждень... Мені особисто взагалі не подобається вбивати тварин, на вегетеріанство немає грошей. Але мені морально набагато легше вбити дику тварину ніж тварину-раба, а на полювання йду так, чисто побродити по природі, покрасуватися із своєю рушницею, я рідко і за п'ятсот метрів від хати відлажу, ніде не гуляю, ні з ким не товаришую в реалі, а полювання типу спробую "в люди вийти", ну або полазити по природі на худий кінець... Може сподобається охотка, можливо ні, побачимо.
Ну а  патроны на открытие нужно брать с дробью №6-№5.
До речі ще питання, охотники в основному лазять в камуфляжці, а я, ну як сказати, не фанат камуфляжної форми і взагалі у мене її немає... Тому якщо я припхаюся в звичайному одязі, думаю нормально буде? Щеплення якісь обов'язкові потрібні, стандартні потрібні?

Оффлайн Plotnik

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 454
  • Карма: +131/-0
    • Медали
  • Звідки: Украина
Щеплення якісь обов'язкові потрібні, стандартні потрібні?
от дебилизма. Но, что то мне подсказывает, что уже поздно. Охотники, которые отказываются, с Вами вместе идти, по ходу, думают аналогично.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
от дебилизма. Но, что то мне подсказывает, что уже поздно. Охотники, которые отказываются, с Вами вместе идти, по ходу, думают аналогично.
Ви читали вищенаписане про стеганографію яку я не розумію?

В сенсі відмовляються? Я думаю на відкриття я піду із своїм однокласником колишнім. На рахунок щеплення не зрозумів до чого Ви, але це доволі стандартна реакція на пости вашого покірного слуги, особливо серед людей ідеологічних, особливо відповідних течій та рухів популярних сьогодні.
Я просто запитав чи не роблять мисливцям якісь обов'язкові щеплення.

Оффлайн Plotnik

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 454
  • Карма: +131/-0
    • Медали
  • Звідки: Украина
Ви читали вищенаписане про стеганографію яку я не розумію?

В сенсі відмовляються? Я думаю на відкриття я піду із своїм однокласником колишнім. На рахунок щеплення не зрозумів до чого Ви, але це доволі стандартна реакція на пости вашого покірного слуги, особливо серед людей ідеологічних, особливо відповідних течій та рухів популярних сьогодні.
Я просто запитав чи не роблять мисливцям якісь обов'язкові щеплення.
Ну,  вот видите... Поздно. Я уже писал: я бы, очень хотел посмотреть на того разрешителя, кто Вам дозвил выдал.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Ну,  вот видите... Поздно. Я уже писал: я бы, очень хотел посмотреть на того разрешителя, кто Вам дозвил выдал.
От мені ніколи не доходило мислення людей... Ви уявляєте скільки у світі коїться всього, кожної миті, не дуже хорошого та приємного, так сказати? А у вас викликає "батхерт" просте питання про щеплення на форумі без ніякого підтексту... Дозвіл я отримав нормально, без хабарів, точніше дозволи, набагато нормальніше ніж багато людей які довідки отримують навіть не бачивши тих лікарень.

Якщо вам якась поведінка, чи фрази людей здаються дивними, це не означає автоматично що ваші уявлення вірні а оті якісь не вірні. Люди, великі маси людей, впродовж історії людства в багато що вірили, і багато що коїли, і від того було багато біди, на жаль тенденції зараз такі, що люди не забули ті вірування але забули біду яку вони приносять.

Оффлайн Шевченко

  • Штаб-сержант
  • *
  • Сообщений: 305
  • Карма: +27/-0
    • Медали
  • Зброя: гладкоствольное
  • Звідки: Бровары
2- ТС.  Вы пишите, что Вы старше 25ти лет, а вопросы задаете детские и, мягко говоря, неадекватные. Потому и такая реакция на них. И Вашу стенографию нифига не понять.
Хоча в моєму випадку, коли живеш на дві пенсії старих, то як-раз літом і не завадила б зайва качка разок в тиждень...   

Вам далеко за 25, а Вы живете на пенсию родителей?  Тогда срочно делать прививки.
 
стеганографію —
Разберитесь с терминами. Как понимать о чем Вы говорите, упоминая стенографию????
У мене є відчуття що ті мисливці яких я знаю будуть "квасити"...
Это большая проблема и прямое нарушение закона. Я на открытие хожу сам по той же причине.

4) Мені якийсь мисливець говорив не стріляти зайця в лежанці, це не правило, типу так, традиція.
 
На зайца охота закрыта.
5) По районах в УТМР (УООР) було заборонено начебто із нарізним лазити, взагалі, і з єгерем і без єгеря.
На охоту ходят, а не "лазят". И когда вы пойдете  "лазить " с нарезным, у Вас вопросов не будет, так как перед этим вы , заплатив некоторое количество тысяч за лицензию, выслушаете инструктаж, распишитесь в журнале техники безопасности, и только потом пойдете с егерем "лазить".  Скажите, с какой Вы области и с колько лет охотник?
 
, не фанат камуфляжної форми і взагалі у мене її немає... Тому якщо я припхаюся в звичайному одязі, думаю нормально буде?
Идите в чем хотите, хоть в пальто, хоть в трусах. Ни каких ограничений нет.
Патроны лучше брать не любые , а с дробью #5.
ТС не спрашивал о номере дроби, он спрашивал, какие патроны подойдут для старого ТОЗа. Что касается номера дроби, то пятерка не универсальная. На перепела и голубя это очень крупно,  на гуся - мелко.
Утку нельзя стрелять не только на воде , а и летящую ниже человеческого роста.
Нет такого запрета в Законе. Есть  рекомендация в правилах техники безопасности. Но там это касается "на фоне камыша". если перед вами плес водохранилища с видимостью в километр - стреляйте как хотите.
« Последнее редактирование: Суббота, 13 Июль 2019, 15:06 от Шевченко »

Оффлайн Заратустра

  • Молодший лейтенант
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 781
  • Карма: +34/-11
    • Медали
  • Зброя: Отсутствует.
  • Звідки: Украина
от дебилизма. Но, что то мне подсказывает, что уже поздно. Охотники, которые отказываются, с Вами вместе идти, по ходу, думают аналогично.
Аплодирую!!!
Идя на охоту с подобным персонажем надо предварительно исповедаться,причастится и с родней попрощаться.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
2- ТС.  Вы пишите, что Вы старше 25ти лет, а вопросы задаете детские и, мягко говоря, неадекватные. Потому и такая реакция на них. И Вашу стенографию нифига не понять.
Ладно, зачтено! Як один говорив. Дійсно, проклята звичка задавати купу запитань. В моїх повідомленнях немає стеганографії, то я щоб мені не печатали оним.
Вам далеко за 25, а Вы живете на пенсию родителей?
Саме так, і мені вже під тридцять. Ніколи ніде не працював.
Тогда срочно делать прививки.
Ой... Не фаталізуйте! На планеті Земля знайдеться багато чого страшнішого ніж тридцятилітній безробітний, не пристосований до життя...
Разберитесь с терминами. Как понимать о чем Вы говорите, упоминая стенографию????
Про те щоб відповідаючи на мої дописи не використовували стеганографію бо я її не можу розшифрувати, і ніколи таким не цікавився, але оскільки часто спілкувався в інтернеті із відповідним, ідеологічним контингентом, то вже знаю що краще наперед сказати що не розумію, ніж коли люди нон-стоп "стеганять" в мою сторону а тоді ображаються чому немає відповіді. Стеганографія — розділ криптографії про маскування інформації, в текстах, в картинках, в звуках, тощо. Часто наприклад використовується бандючками, криміналом всіляким, типу "Не забуду мать родную! Это клятва лагерей! Не имеет отношение лично к матери моей...", ідеологічними "двіжняками", і всім-всім-всім кому не лінь, де це потрібно і де це не потрібно, як на мене.
Это большая проблема и прямое нарушение закона. Я на открытие хожу сам по той же причине.
Так! Але ваш покірний слуга не п'є, навіть пиво пробував раза два-три в житті, і то пару ковтків... А як говориться в приказці "тверезий п'яному не товарищ", але нічого, я так, прийду, подивлюся шо за компанія, та й усе. Квасити будуть точно, тільки походу після полювання, надіюсь принаймні. Ну то я так ляпнув, звичка перебирати варіанти.
На зайца охота закрыта.
Взагалі закрита, чи до сезону на нього? Я просто чисто про традицію, а звичайно я не буду ніяких зайців в серпні стріляти, не сезон же! До речі в мене живность водиться прямо біля хати, уже двох індичок захрумала, здорових — лисиця. І зайці бігають, там просто недалеко смітник і бур'ян вищий мене, там лисиці бува прибігають.
На охоту ходят, а не "лазят". И когда вы пойдете  "лазить " с нарезным, у Вас вопросов не будет, так как перед этим вы , заплатив некоторое количество тысяч за лицензию, выслушаете инструктаж, распишитесь в журнале техники безопасности, и только потом пойдете с егерем "лазить".  Скажите, с какой Вы области и с колько лет охотник?
Питання в тому чи можна із нарізним просто так ходити, без ліцензії, наче було не можна, щось там в правилах УТМР по регіонах, в інших користувачів мисливськими угіддями можливо і можна. Та я і не збираюсь із нарізним пхатися. В хорошій області, офігенній. :) Стаж мисливця рівно нуль років, нуль днів, нуль годин.
Идите в чем хотите, хоть в пальто, хоть в трусах. Ни каких ограничений нет. ТС не спрашивал о номере дроби, он спрашивал, какие патроны подойдут для старого ТОЗа. Что касается номера дроби, то пятерка не универсальная. На перепела и голубя это очень крупно,  на гуся - мелко.
Так, і по патронах для старого ТОЗ-Б, і по заряду дробу, це ж на качку. Думаю куплю чотири, п'ять, шість, — п'ять найбільше а того по трішку.
Нет такого запрета в Законе. Есть  рекомендация в правилах техники безопасности. Но там это касается "на фоне камыша". если перед вами плес водохранилища с видимостью в километр - стреляйте как хотите.
Ну взагалі, типу по традиціях не можна по моєму, хтось мені таке говорив. Тому і зайця в лежанці не можна, типу треба щоб він піднявся. Там ще якісь традиції мені розказували, але забув вже...

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Нещодавно бачив лисицю, лисеня походу, коли випасав індиків на луках; перший раз воно перелякалося і шмигнуло в комиші, другий раз вилізло із комишів і дивилося індиків і на мене, правда вже втричі далі, метрів із тридцяти. — У мене з'явилася геніальна ідея: полювання на лисицю із допомогою живця, буде сезон, буду індиків спеціально водити біля комишів (а вони самі туди пруть, не переймеш), головне щоб до того часу та лисиця не почала нагризати зграю моїх індюків...
Правда знайомий, мисливець говорив мені що якщо ти раз ту лисицю встрелиш, здереш із неї шкуру, то більше не будеш, він мене трохи знає (однокласник в минулому), я не фанат цього всього "розбирання" туш і теде.
Взагалі, лисиця як я зрозумів важкий звір для полювання, реактивний і лазить по заростях таких, що вище мене... Не дарма на неї із собаками полюють. Є одна книжечка про полювання, але там більше так, душевно, ніж про способи та методи, але гарно написано, про природу і все таке, потрібно десь знайти щось про полювання на лисицю.

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Нещодавно закупився патронами "ТАХО", попросив послабше патронів, такі сказали хороші. Тут питання, а якщо на них написано "середній тиск 68 МПа", то наскільки цей середній тиск є середній? В сенсі у мене на рушниці нашкрябано "700 атм." — це приблизно 70 мегапаскалів якщо не помиляюся, тобто недалеко від 68 мегапаскалів...
Також питання — чи небезпечна штука люфт стволів? Він то невеликий, ну є.

Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
Якщо у вас на рушниці нашкрябано 700 ,то воно випробоване саме таким тиском і нічого з вашим ружбайом не трапиться. І я думаю що витримає і 800. А на рахонок шату - процентів 50 старих дробовиків мають шат. Перша моя зброя - ТОЗ-Б теж мала шат. Але це не помішало 10 років з нею охотитись

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
А на рахонок шату - процентів 50 старих дробовиків мають шат. Перша моя зброя - ТОЗ-Б теж мала шат.
Мені просто щоб не бахнуло в руках, може я кому постріляти дам колись, я ж думаю шат до цього не зв'язаний? Ну маю на увазі воно ж не послаблює там патронник чи щось таке, все таки стволу вже сьомий десяток пішов (1948 рік виготовлення). А так нехай хитається.
Просто цікаво, може є слабші патрони не на 68 МПа як "ТАХО" які я придбав?

Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
В мене ружбай був 50 року і нічого.Слабші патрони ви мабудь не найдете, але є одна штучка. Ви можете їх зробити самі. Я сьогодні за 2 години накрутив  сотню на завтра. Взавтра свято - взавтра відкриття :010:

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Ви можете їх зробити самі.
Та це потрібно станок для "закрутки", воно дороге. То можливо якщо полювання сподобається, тоді подумаю. До речі ще питання, у патронах "ТАХО" звичайний, пластиковий пиж? Це воно як стріляє засмічує тим пластиком все шо можна і не можна? Тупо зробили, не раціонально, потрібно робити такий щоб в природі розкладався.
« Последнее редактирование: Суббота, 03 Август 2019, 14:20 от Ф021 »

Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
Скажіть мені будь ласка- на скільки ви купили патронів. Настольна закрутка коштує в районі 500 грн. І ви зможете заряджати не пластиковим пиж контейнером, а повстяні, або пижі деревноволокнисті які не будуть засмічувати навколішне середовище. А ще ви не подумали про свинець який теж засмічеє все шо можна і не можна. І потрібно вам те полювання? :028: :D

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
А ще ви не подумали про свинець який теж засмічеє все шо можна і не можна. І потрібно вам те полювання? :028: :D
Угу, свинець також, але пластик то мабуть ще гірше ніж свинець, є якась альтернатива свинцевому дробу і чи є патрони із пижами які розкладаються у природі?
Я просто не фанат мусорить, і не фанат людей які свідомо викидають пластикові пляшки, пакети і прочее посеред лук чи поля, чи лісу, так далі. Я думаю тут повинен бути порядок. Не любов, м'яко кажучи, до засмічення навколишнього середовища усілякими синтетичними шлаками, це маубть чи не єдине що об'єднує мене із деякими ідеологічними двіжняками популярними насьогодні...

Тю! Всього 500 грн закатка? Я думав воно тисячі там коштує... А це ж ще точні ваги потрібно, на глаз порох сипати ж не будеш. Може і куплю колись.

П. С. Якщо вам важко на українській печатати, печатайте на російській, я прекрасно її розумію.
« Последнее редактирование: Суббота, 03 Август 2019, 16:03 от Ф021 »

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Тільки-що капець вистава була! Стою на краю комишів, пасу індиків, коли чую щось шелестить аж гуде, як у фільмі жахів про анаконду якусь видно що по комишах летить "снаряд" в сторону там де індики, далі такий "взрив" що у мене ледве селезінка з переляку не вилетіла, індики розлетілися як цегла після удару гарматного ядра! Лисиця цапнула одного, розворот такий поліцейський на 180-т і пошурхотіло в комиші тільки хвіст мелькнув, коли ще один снаряд, бабах! Індики знову в розліт... У мене індичата дикі капець, це ж не "бройлери", їх важко вполювати взагалі то. Інколи цікаво подивитися на живу природу, краще ніж "Діскавері"! Але тут виникає купа проблем...

1) Мені то пофіг на тих двох індичат, але моя старенька матір сильно засмутилася. Мені в сто разів жалісливіше зарубати індика ніж його з'їсть лисиця.

2) Ці лисиці думаю не зупиняться на двох індичатах, взагалі вже разом вони забрали у мене чотири індики: дві здорових індички і двоє індичат.

3) Сезон на лисицю тільки із листопада плюс у мене немає навіть нормальної картечі на них.

Тут постає питання: кто виноват и что делать? Не хочеться засмучувати стареньку матір, звичайно всіх собак на вашого покірного слугу спустили тому що не туди погнав (я книгу читаю коли пасу, не можу переймати від комишів, вони туди на автопілоті біжать як гади). З іншого боку не хочеться вбивати тих лисиць, плюс не у сезон. Так, я знаю, у вашого покірного слуги дещо дивний "моральний компас".

Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
З чого ви взяли , що мені важко друкувати по українськи. :032: Я все свое свідоме життя розмовляю українською. А російською деколи роблю дописи лиш з поваги до російськомовних камрадів :008: :019:

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
З чого ви взяли , що мені важко друкувати по українськи. :032: Я все свое свідоме життя розмовляю українською. А російською деколи роблю дописи лиш з поваги до російськомовних камрадів :008: :019:
А нащо тоді так покручувати солов'їну так сказати, та кривою пунктуацією? У вас нормальної коми немає, воно або посеред пробілів, або замість них, не говорячи про літери типу в слові "свое".

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Що потрібно знати мисливцю-початківцю перед полюванням?
« Ответ #24 : Воскресенье, 04 Август 2019, 09:24 »
Уже два виходи на полювання зробив, непогано, допомогло нормалізувати режим сон-активність, кумедно що навіть коли втомлюєшся в день (там зерно тягав чи на городі був) то все одно важко заснути вчасно, особливо якщо читаєш щось, ну розумово працюєш коротше. А на полювання сходив — прийшов і заснув, навіть хронічні болячки менше дістають, думав що самому ходити спочатку буде не цікаво, але ні! Моя відлюдкуватість і тут зіграла свою роль пречудесно! — Ходиш собі помаленьку, дивишся за природою, слухаєш, ляпота...
Тепер про мінуси: із варикозним розширенням вен на одній нозі (яке я заробив п'ять років тому і ще й досі чомусь не вилікував, не фанат лікарень) дуже довго не побігаєш, далі проблема, коли залізеш у якісь зарослі (по своїй дурі залізеш) то це просто ппц... Хоч стань та плач або мачете шукай! Назад же вертатися не хочеться а вперед не пройдеш, хіба пролізеш. Ще потрібні чоботи якісь, в ботинках не фен-шуй зовсім, весь мокрий. Ще проблема мисливці інші, інколи вилазиш із комишів, недалеко від них... А судячи по переговорах, то там не факт що завше тверезі попадаються і не факт що на полювання вони ходять для полювання взагалі. Ще потрібна водонепроникна штука для зберігання документів.
Дичину пернату бачив, багатенько гусей точніше, але мені навіть по них стріляти не захотілося плюс там вони пів секунди були низько і недалеко від мене. Протестував свою рушницю на пластиковій пачці — зблизька б'є норм! Решето суцільне. Цілитися навіть майже не потрібно (хоч я майже і не цілюсь). Віддача більша ніж у трьохлінійчига, ну ясне діло, закон збереження імпульсу працює безвідмовно а ТОЗ-Б легша, відповідно швидкість більша, ну може трьохлінійка більш прикладиста до мене, не знаю. Незвично постійно зводити курок, другий раз зарядив, стріляв — забув, жму-жму на спуск, а воно ні в яку, думав може осічка, реально незвично.

Висновки:

1) Полювання допомогло налагодити нормальний сон.

2) Потрібні чоботи і водонепроникний футляр для документів.

Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
Re: Що потрібно знати мисливцю-початківцю перед полюванням?
« Ответ #25 : Воскресенье, 04 Август 2019, 13:28 »
А нащо тоді так покручувати солов'їну так сказати, та кривою пунктуацією? У вас нормальної коми немає, воно або посеред пробілів, або замість них, не говорячи про літери типу в слові "свое".
Ви як моя вчителька української- то кома не там, то буква не та. Тому і трійка стоїть в мене в атестаті  ::). Я ж не докулупуюсь до вашої манери висловлювати свої думки, хоча вони мені і не подобаються. Як і думки ваші теж. :P

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Що потрібно знати мисливцю-початківцю перед полюванням?
« Ответ #26 : Воскресенье, 04 Август 2019, 21:21 »
Ви як моя вчителька української- то кома не там, то буква не та. Тому і трійка стоїть в мене в атестаті  ::). Я ж не докулупуюсь до вашої манери висловлювати свої думки, хоча вони мені і не подобаються. Як і думки ваші теж. :P
Думки, манера, це більш суб'єктивно ніж систематичні помилки в граматиці солов'їної. Більшість моїх думок й мені самому не подобаються. Якщо Ви ті помилки робите із якоюсь ціллю, типу маскування чи шифрування інформації — не робіть цього звертаючись до мене на форумі, я нічого не розшифровую і мені це все не цікаво взагалі, якщо продовжити я просто колись перестану відповідати.

А тепер що мені не подобається у мисливцях, трішки походив на полювання, подивився на людей, розлякав їм дичину вітаннями. :)

1) Бува стріляють по тому що їм просто не подобається коли немає дичини і просто нічого робити, типу хижі птиці, вони вважають то все шкідливим хоча насправді то є частина екосистеми з якої людина в деякій мірі давно відчужилась, але не хижі птиці, і тупо їх стріляти коли хочеться — це абсолютне безглуздя.

2) Походу деякі із них використовують електронні манки на качку.

3) Ну нащо сидіти доти, доки вже на тому болоті ледве воду видно? Людей не бідних бачив, бахкали коли я вже поганенько стежку бачив йдучи додому. Невже так хочеться убити ту качку? Ніколи не розумів людей.

Оффлайн Monolit

  • Модератор
  • Полковник
  • *****
  • Сообщений: 2803
  • Карма: +189/-2
  • Награждается пользователь, проявляющий заботу о популярности и развитии форума Награждается пользователь, регулярно размещающий уникальные обзоры оружия За помощь в наведении порядка на форуме Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области огнестрельного оружия. За неизменно вежливое общение с собеседниками Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области травматического оружия
    • Медали
  • Зброя: Ata Arms Venza 12к, Зауер С303(.300winmag), ПМ, Хатсан Ескорт 12к, АКМ, Savage 64 FV
  • Звідки: Карпати
.


3) Ну нащо сидіти доти, доки вже на тому болоті ледве воду видно? Людей не бідних бачив, бахкали коли я вже поганенько стежку бачив йдучи додому. Невже так хочеться убити ту качку? Ніколи не розумів людей.

Тому що є вечірній льот і ранішній, на зорі. Качка ночує на воді, тому її треба дочекатися. Або постріляти чайок і не сидіти до вечора

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Тому що є вечірній льот і ранішній, на зорі. Качка ночує на воді, тому її треба дочекатися.
Є поняття вечір а є поняття ніч, коли нічорта вже не видно, качки бува і ще по видному летять, бува вже як темно. І взагалі, через годину після заходу вже не можна полювати, по правилах принаймні. Є мисливці які почекають та й підуть, а є які сидять до ночі — от ті які сидять до ночі, мені не зрозумілі зовсім.

Оффлайн Monolit

  • Модератор
  • Полковник
  • *****
  • Сообщений: 2803
  • Карма: +189/-2
  • Награждается пользователь, проявляющий заботу о популярности и развитии форума Награждается пользователь, регулярно размещающий уникальные обзоры оружия За помощь в наведении порядка на форуме Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области огнестрельного оружия. За неизменно вежливое общение с собеседниками Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области травматического оружия
    • Медали
  • Зброя: Ata Arms Venza 12к, Зауер С303(.300winmag), ПМ, Хатсан Ескорт 12к, АКМ, Savage 64 FV
  • Звідки: Карпати
Є поняття вечір а є поняття ніч, коли нічорта вже не видно, качки бува і ще по видному летять, бува вже як темно. І взагалі, через годину після заходу вже не можна полювати, по правилах принаймні. Є мисливці які почекають та й підуть, а є які сидять до ночі — от ті які сидять до ночі, мені не зрозумілі зовсім.

В нас червона ракета сигналізує про припинення полювання. Це близько 23: 00. Вже було темно

Оффлайн Ф021

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 460
  • Карма: +2/-0
    • Медали
  • Зброя: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
  • Звідки: Україна, село
Re: Що потрібно знати мисливцю-початківцю перед полюванням?
« Ответ #30 : Воскресенье, 18 Август 2019, 16:13 »
В нас червона ракета сигналізує про припинення полювання.
Як на мене то просто нічого людям робити, до одинадцятої ночі лазити...

Оффлайн Заратустра

  • Молодший лейтенант
  • *
  • ! ЗАБАНЕН !
  • Сообщений: 781
  • Карма: +34/-11
    • Медали
  • Зброя: Отсутствует.
  • Звідки: Украина
Re: Що потрібно знати мисливцю-початківцю перед полюванням?
« Ответ #31 : Воскресенье, 18 Август 2019, 17:12 »
Як на мене то просто нічого людям робити, до одинадцятої ночі лазити...
Сказал безработный владелец ржавой орехи и галимого дробана.Феерично!!Занести в аналлы форума!

Оффлайн Владислав_Олеког

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 13
  • Карма: +0/-1
    • Медали
  • Звідки: Украина
Re: Що потрібно знати мисливцю-початківцю перед полюванням?
« Ответ #32 : Воскресенье, 31 Январь 2021, 22:31 »
нашел тут всего пару крутых идей всего
1) зачем убивать животных вообще? Магазины точно не закрылись

2) человек конечно привыкает ко всему, но вот мне даже с магаза чистую сырую курицу брать противно, а вам убитых птиц потрошить нет
но то такое, мысля вслух