Автор Тема: В Україні вийшли на серійне виробництво контрбатарейних радарів Зоопарк-3.  (Прочитано 333 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн karapuz

  • Генерал Лейтенант
  • *
  • Сообщений: 5033
  • Карма: +295/-2
  • Награждается покупатель, неоднократно зарекомендовавший себя как надежный. Награждается продавец, неоднократно зарекомендовавший себя как надежный. Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области огнестрельного оружия. Награждается пользователь, за размещение интересных и актуальных новостей За неизменно вежливое общение с собеседниками Награда, за многочисленные остроумные шутки, цитирование фото- и видео-приколов
    • Медали
  • Оружие: Hatsan Escort PS-Sport
  • Откуда: Ukraine.Donetsk-Vinnitsa
КП “НВК “Іскра”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, вийшла на серійне виробництво контрбатарейних радарів 1Л220УК. Наразі керівництво підприємства розраховує на замовлення до десяти контрбатарейних станцій 1Л220УК Збройними силами України.
“Виробництво такого виробу, як 1Л220УК є досить трудомістким та специфічним. Таке виробництво потребує постійної завантаженості. Є надія, що військові замовлять у нас до десяти таких виробів – це забезпечило б можливість утворення виробничого ланцюга, необхідного через особливість виробництва такої специфічної високотехнологічної техніки. При виконанні таких замовлень паузи у виробництві відіграють негативну роль”, – відзначив головний конструктор за напрямком контрбатарейних та багатофункціональних радарів НВК “Іскра” Олексій Залевський. За його словами, суттєве за обсягами замовлення зі сторони ЗСУ дозволило б підприємству вдосконалити цей виріб та розробити нові, більш сучасні варіанти подібних станцій.
“Збільшення серійного замовлення військового відомства дозволило б системно працювати над удосконаленням та створенням нової моделі контрбатарейної станції з твердотільними передавальними модулями, що побудовані на основі GaN підсилювальних елементах”, – розповів головний конструктор контрбатарейних та багатофункціональних радарів казенного підприємства. Крім того, на підприємстві працюють й над більш бюджетною моделлю – контрбатарейною станцією тактичного рівня.
“Він буде менший за розмірами, звісно, коштуватиме менше. Відповідно, цикл виробництва буде менший. Такий контрбатарейний радар може випускатися більшими серіями, забезпечувати більшу кількість підрозділів. Тут можна казати про взаємодоповнення із радаром 1Л220УК”, – наголосив Олексій Залевський. Нагадаємо, контрбатарейний радар 1Л220УК (в пресі більш відомий як “Зоопарк-3”) навесні 2019 року успішно пройшов державні випробування і восени минулого року був прийнятий на озброєння ЗСУ. За словами директора КП “НВК “Іскра” Юрія Пащенка, на підприємстві розраховують до кінця 2020 року здати один з серійних зразків для Міноборони України. Наступна станція буде виготовлена на початку наступного року.


 


охота видео