Автор Тема: Виготовлено першу партію реактивних снарядів «Тайфун-1» для ЗСУ.  (Прочитано 73 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Онлайн karapuz

  • Генерал Лейтенант
  • *
  • Сообщений: 5037
  • Карма: +295/-2
  • Награждается покупатель, неоднократно зарекомендовавший себя как надежный. Награждается продавец, неоднократно зарекомендовавший себя как надежный. Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области огнестрельного оружия. Награждается пользователь, за размещение интересных и актуальных новостей За неизменно вежливое общение с собеседниками Награда, за многочисленные остроумные шутки, цитирование фото- и видео-приколов
    • Медали
  • Оружие: Hatsan Escort PS-Sport
  • Откуда: Ukraine.Donetsk-Vinnitsa
Дніпровське державне ККБ «Південне», оприлюднило підсумки про свої досягнення. Серед іншого, у звіті повідомляється про продовження робіт зі створення нових українських 122-мм «Тайфун-1» для реактивних систем залпового вогню типу БМ-21 «Град» («Верба», «Берест» тощо), пише «Defense Express».
«На дільниці ротаційного розкочування виготовлено першу партії корпусів снарядів. Триває відпрацювання складових частин», — відзначила прес-служба КБ «Південне».Також було повідомлено, що під час вогневих випробувань у квітні 2020 року, які проходили на Державному випробувальному полігоні ЗСУ «Алібей» в Одеській області, було протестовано кілька допоміжних систем.

«Для отримання та аналізу телеметричної інформації (під час пусків), вперше успішно використано уніфікований вимірювальний модуль та мобільний вимірювальний пункт розробки КБ «Південне», — розповіли на держпідприємстві.Для подальших вогневих випробувань нових українських ракет на виробничих потужностях КБ налагоджене серійне виготовлення нових вимірювальних модулів. Нагадаємо, перші практичні випробування РС «Тайфун-1» відбулись у 2019 році. Тоді були здійснені пуски на мінімальну відстань (5 км), що дозволило перевірити роботу нового реактивного двигуна снаряду.Також у 2019 році, на міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2019» було представлено макет нового реактивного снаряда 9Н221Ф «Тайфун-1» калібром 122 мм, який має вдвічі більшу дальність стрільби ніж звичайний радянський РС 9М22 (40 км проти 20).Другі вогневі випробування «Тайфун-1» пройшли вже у квітні 2020 року. Цього разу на випробуваннях було здійснено постріл новим реактивним снарядом на максимальну дальність.

 


охота видео