GF-Shop.top
Весы кантер электронные до 50кг
250 грн

Автор Тема: Зброю в Україні можна буде купити просто: в МВС озвучили деталі  (Прочитано 6432 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Tridentino

  • Сержант
  • *
  • Сообщений: 68
  • Карма: +5/-0
    • Медали
  • Зброя: Hatsan 125
  • Звідки: West Ukraine
Законопроєкт про обіг вогнепальної зброї, що готується до розгляду в Верховній Раді у першому читанні, передбачає створення електронного реєстру, а також запроваджує посвідчення власника зброї.

Про це в ефірі телеканалу OBOZREVATEL розповів радник міністра внутрішніх справ України Володимир Мартиненко. За його словами, у разі ухвалення законопроєкту, контроль за зброєю, а також процедура її придбання суттєво спростяться.



"Нам потрібен закон, який би врегульовував облік обігу зброї і боєприпасів. Тому що відомчий міністерський наказ №622 вже морально застарів", – наголосив він.

Мартиненко назвав дві норми, які, на його думку, є найбільш важливими в законопроєкті №4335. Перший – це створення електронного реєстру зброї.

"Це дуже важливо, бо досі реєстр ведеться на паперових носіях. Тут виникають питання з передачею інформації з однієї області в іншу тощо. Ми живемо в XXI столітті. Іншого реєстру, окрім паперового, поки що в нормативних документах не прописано", – пояснив він.

В такому реєстрі має відображатися вся зброя, включно з номерними частинами до неї, "починаючи від потрапляння в країну або з моменту виготовлення в Україні". Таким чином, можна буде просто відслідкувати всю "історію" одиниці. "Сьогодні вона поїхала в той магазин, вона продалася тому, а потім той перепродав її далі", – зауважив радник міністра. І додав, що ця інформація є закритою для широкого загалу.

Друга важлива новація – запровадження в Україні посвідчень на право володіння зброєю за аналогією із посвідченнями водія. Процедура отримання такого посвідчення також буде подібною – після навчання на відповідних курсах.

За наявності посвідчення громадянин зможе одразу купити зброю в магазині, без отримання дозволу в поліції і без подальшої реєстрації. Все це буде відбуватися безпосередньо під час покупки.

"Торгова мережа перевіряє, чи посвідчення справжнє, чи в мене немає ніяких заборон. Продавець одразу вносить в електронну базу, що та зброя на мені", – пояснив Мартиненко.

"В законопроєкті передбачено, що я отримую посвідчення на ту чи іншу категорію зброї, і далі я можу купляти необмежену кількість стволів, але цієї категорії", – сказав він.

За його словами, до другого читання МВС ще буде працювати із народними депутатами, щоб покращити законопроєкт. "Я б додав ще більше запобіжників і холодну зброю", – зауважив Мартиненко.

Нагадаємо, розгляд законопроєкту № 4335 "Про обіг цивільної вогнепальної зброї та бойових припасів до неї" Верховна Рада перенесла на четвер, 25 лютого.

Як писав OBOZREVATEL, раніше Володимир Мартиненко повідомив, що наразі в Україні знаходиться близько 1,2 мільйона одиниць вогнепальної зброї.


Оффлайн Страник

  • Штаб-сержант
  • *
  • Сообщений: 368
  • Карма: +29/-0
    • Медали
  • Зброя: ИЖ-12
  • Звідки: Киев
"Торгова мережа перевіряє, чи посвідчення справжнє, чи в мене немає ніяких заборон. Продавець одразу вносить в електронну базу, що та зброя на мені", – пояснив Мартиненко. :028:
У продавца или менеджера будет доступ к базе МВД и моим персональным данным :008: А*уеть :008:

Оффлайн Klim_88

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 114
  • Карма: +4/-0
    • Медали
"Торгова мережа перевіряє, чи посвідчення справжнє, чи в мене немає ніяких заборон. Продавець одразу вносить в електронну базу, що та зброя на мені", – пояснив Мартиненко. :028:
У продавца или менеджера будет доступ к базе МВД и моим персональным данным :008: А*уеть :008:
Я думаю что не полный,просто он сможет вбить в поле номер удостоверения а сис-ма покажет ему что удостоверение реальное и отобразит ту же информацию что и на самом удостоверении(просто подделать пластик проще чем взломать базу данных МВД и внести туда правки),и единственное что он сможет это "додати зброю" и все.

Оффлайн Tridentino

  • Сержант
  • *
  • Сообщений: 68
  • Карма: +5/-0
    • Медали
  • Зброя: Hatsan 125
  • Звідки: West Ukraine
Найбільше, що мене відлякує в дозвільній системі на зброю, це право дільничного приходити до нас додому без попередження і перевіряти сейф, і т. д.
« Последнее редактирование: Воскресенье, 21 Февраль 2021, 12:58 от Tridentino »

Оффлайн Klim_88

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 114
  • Карма: +4/-0
    • Медали
Найбільше, що мене відлякує в дозвільній системі на зброю, це право дільничного приходити до нас додому без попередження і перевіряти сейф, і т. д.
а ты без предупреждения сделай вид что не дома))) занятой человек,работа, семья, хай предупреждает что хочет прийти или пусть под воротами стоит ждёт))

Оффлайн Msp

  • Рекрут
  • Сообщений: 9
  • Карма: +0/-0
    • Медали
  • Зброя: Db-15 5.56
  • Звідки: Украина
Найбільше, що мене відлякує в дозвільній системі на зброю, це право дільничного приходити до нас додому без попередження і перевіряти сейф, і т. д.
Когда у тебя разрешение на гладкий ствол, ему тоже ничего не мешает прийти и проверить сейф, как закреплён, и посмотреть находится ли оружие в месте регистрации )

Оффлайн konkur3

  • Капітан
  • *
  • Сообщений: 1129
  • Карма: +18/-0
    • Медали
  • Зброя: кирпичи
  • Звідки: Украина
Ну задумка не плохая прийти с ксивой и купить ствол не ходя по инстанциям и не раздавая бабло на право и налево.

Оффлайн Limon

  • Молодший Сержант
  • *
  • Сообщений: 59
  • Карма: +16/-0
    • Медали
  • Зброя: Ракетница Geco
  • Звідки: Украина, Одесса
Распечатал текст и покурил. Хорошо!))

Оффлайн dan

  • Капітан
  • *
  • Сообщений: 1171
  • Карма: +60/-1
    • Медали
  • Звідки: Украина.
Распечатал текст и покурил. Хорошо!))

Что хорошо ?????? покурили или почитали?? :D Это не закон а пиз*****ш возле закона идиотов. Их во первых два проекта закона. Один я послушал от " Стыда народа"  там такие фишки короткоствол можешь купить и владеть с 28 лет при условии к этому сроку быть владельцем охотничьего  оружия не менее пяти лет и быть святым перед законом без  уголовщины ,алиментов и долгов в банке и пройти полугодичные курсы по пользованию. Дальше о хранении и ношении  эти имбицилы не  могут внятно что то  предложить. баба ЯГА   C:-) как всегда против вообще любого что можно носить за пазухой и выдавать без ее рыла при оформлении.

Оффлайн konkur3

  • Капітан
  • *
  • Сообщений: 1129
  • Карма: +18/-0
    • Медали
  • Зброя: кирпичи
  • Звідки: Украина
Баба яга C:-) считает себя небожителями им только можно а другим низзззя :025: