GF-Shop.top
Весы ювелирные до 200г, точность 0,01г
250 грн

Автор Тема: Надіюся всі тут  (Прочитано 1807 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Big Bosss

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 13
  • Карма: +0/-0
    • Медали
  • Зброя: мп654к, Safari3' Ekol3",ммг
  • Звідки: Україна, Кропивницький
Надіюся всі тут
« : Понедельник, 24 Январь 2022, 00:42 »
Давно відійшов був від справ ружейних а саме роботи з деревом але повернувся в грудні минулого року до своєї справи/ремесла.


Мене дуже здивувало те що сайт райберт взагалі закрив майже всі форуми, мілітарі антик взагалі хтось хакнув, револьвер клуб уже додихає де сидять одні адміни, на аіргані за місяць не зміг зареєструватися тобто ніхто не активує учотну запись-видно на нього або забили або додихає.



Тож прийшов я сюди до вас))) старий профіль забув, створив новий))))


Оффлайн Andreas

  • Старший майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 579
  • Карма: +77/-0
  • Награждается покупатель, неоднократно зарекомендовавший себя как надежный. Награждается продавец, неоднократно зарекомендовавший себя как надежный.
    • Медали
Re: Надіюся всі тут
« Ответ #1 : Понедельник, 24 Январь 2022, 08:03 »
Тут присело пол форума, а так ничего, все ок  :-X

Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
Re: Надіюся всі тут
« Ответ #2 : Понедельник, 24 Январь 2022, 11:14 »
А які саме роботи з деревом Ви проводите? Викладайте фото, дуже цікаво і думаю не тільки мені.

Оффлайн Big Bosss

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 13
  • Карма: +0/-0
    • Медали
  • Зброя: мп654к, Safari3' Ekol3",ммг
  • Звідки: Україна, Кропивницький
Re: Надіюся всі тут
« Ответ #3 : Понедельник, 24 Январь 2022, 14:28 »
А які саме роботи з деревом Ви проводите? Викладайте фото, дуже цікаво і думаю не тільки мені.


Роблю накладки на револьвери пістолети, іноді приклади.


Почалося з того що колись зробив собі, а потім продавав ще до війни на райберті і револьверклубі, потім на 5років закинув це діло але в листопаді минулого року знову почав працювати з деревом, більшість робіт викладав на сторінку в інстаграм ,бо на револьверклубі наприклад щось таке наробили що обмеження по фоткам на 30мегабайт, на райберт виставляв на аукціон але там враження що заборонили майже все крім аукціону

« Последнее редактирование: Вторник, 25 Январь 2022, 12:18 от aleck »

Оффлайн Andreas

  • Старший майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 579
  • Карма: +77/-0
  • Награждается покупатель, неоднократно зарекомендовавший себя как надежный. Награждается продавец, неоднократно зарекомендовавший себя как надежный.
    • Медали
Re: Надіюся всі тут
« Ответ #4 : Понедельник, 24 Январь 2022, 18:49 »
Почём такие накладки на револьвер? Какое дерево? Создайте тему о продаже, Вам скоро баню за размещение ссылки, меня за подобное недавно на недельку забанили, я новость разместил и дал ссылку на эту новость, прилетело очень резво)

Оффлайн KOSTIKFRAEROK

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 133
  • Карма: +2/-0
    • Медали
Re: Надіюся всі тут
« Ответ #5 : Вторник, 25 Январь 2022, 09:51 »
Давно відійшов був від справ ружейних а саме роботи з деревом але повернувся в грудні минулого року до своєї справи/ремесла.


Мене дуже здивувало те що сайт райберт взагалі закрив майже всі форуми, мілітарі антик взагалі хтось хакнув, револьвер клуб уже додихає де сидять одні адміни, на аіргані за місяць не зміг зареєструватися тобто ніхто не активує учотну запись-видно на нього або забили або додихає.



Тож прийшов я сюди до вас))) старий профіль забув, створив новий))))
Если там модераторы конченые или стукачи ментовские, то кто там останется...

Оффлайн Big Bosss

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 13
  • Карма: +0/-0
    • Медали
  • Зброя: мп654к, Safari3' Ekol3",ммг
  • Звідки: Україна, Кропивницький
Re: Надіюся всі тут
« Ответ #6 : Вторник, 25 Январь 2022, 14:07 »
Почём такие накладки на револьвер? Какое дерево? Создайте тему о продаже, Вам скоро баню за размещение ссылки, меня за подобное недавно на недельку забанили, я новость разместил и дал ссылку на эту новость, прилетело очень резво)

В зависимости от сложности и объема работ(по времени) от 250гривен и до 900

Создал уже одну темку, по Наличию свободного времени буду ещё выставлять, просто боюсь чтоб за много тем потнакладкам не забанили, а в одну все сразу точно не влезает

Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
Re: Надіюся всі тут
« Ответ #7 : Среда, 26 Январь 2022, 08:20 »
Мабудь Ви дуже хороший товариш aleck , якщо зараз ще не в бані. Я замітив у Вас як мінімум три порушення правил форуму. Це і силка, і два пости підряд, і ще щось, не пам'ятаю (впомнив- створення клону акаунта). А тут бац, все підчищенно і даже без попереджень. Простих форумчан (В званнях і з медальками) і за менші порушення відправляють на дві недільки паритись.
P.S. Майстер Ви хороший, тому удачних продаж.
P.S.S. Ні в якому разі не оспорюю діі та не висловлюю образ в адресу модераторів та адміністрації форума.
« Последнее редактирование: Среда, 26 Январь 2022, 08:32 от Valera+@ »

Оффлайн RomanRain

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 12
  • Карма: +15/-1
    • Медали
Re: Надіюся всі тут
« Ответ #8 : Вторник, 01 Февраль 2022, 17:13 »
это да жаль тут раздел продаж увы полу мертвый, на зеленом тоже нет такой движухи как когда то(

Оффлайн Plotnik

  • Майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 454
  • Карма: +131/-0
    • Медали
  • Звідки: Украина
Re: Надіюся всі тут
« Ответ #9 : Среда, 02 Февраль 2022, 10:52 »
Мабудь Ви дуже хороший товариш aleck , якщо зараз ще не в бані. Я замітив у Вас як мінімум три порушення правил форуму. Це і силка, і два пости підряд, і ще щось, не пам'ятаю (впомнив- створення клону акаунта). А тут бац, все підчищенно і даже без попереджень. Простих форумчан (В званнях і з медальками) і за менші порушення відправляють на дві недільки паритись.
P.S. Майстер Ви хороший, тому удачних продаж.
P.S.S. Ні в якому разі не оспорюю діі та не висловлюю образ в адресу модераторів та адміністрації форума.
Ну, раз уж Вы решили заговорить на "мове", чего я раньше, за Вами не замечал, то бегло пробегусь, особо не вдаваясь, и пропуская мелочи:
Мабудь - мабуть
Замiтив - помiтив
Силка - посилання
Пiдряд- поспiль
Вповнив - пригадав(згадав)
Даже - навiть
На двi недiльки - на два тиждня
Не оспорюю - не оскаржую.
Я, конечно, не в праве, кому либо, что либо, советовать, но... Вобщем, Вы поняли :032:
Без обид, я по дружески :011: С уважением.

Оффлайн Bossak

  • Головний Сержант
  • *
  • Сообщений: 292
  • Карма: +4/-1
    • Медали
  • Зброя: Перець 1б
  • Звідки: Україна
Re: Надіюся всі тут
« Ответ #10 : Среда, 02 Февраль 2022, 13:53 »
Зараз самий актмвний по продажам, це райберт.

Оффлайн Valera+@

  • Старший лейтенант
  • *
  • Сообщений: 908
  • Карма: +41/-0
    • Медали
  • Зброя: До останього патрона
  • Звідки: УКРАЇНА
Re: Надіюся всі тут
« Ответ #11 : Четверг, 03 Февраль 2022, 08:22 »
Ну, раз уж Вы решили заговорить на "мове", чего я раньше, за Вами не замечал, то бегло пробегусь, особо не вдаваясь, и пропуская мелочи:
Мабудь - мабуть
Замiтив - помiтив
Силка - посилання
Пiдряд- поспiль
Вповнив - пригадав(згадав)
Даже - навiть
На двi недiльки - на два тиждня
Не оспорюю - не оскаржую.
Я, конечно, не в праве, кому либо, что либо, советовать, но... Вобщем, Вы поняли :032:
Без обид, я по дружески :011: С уважением.

Так, на жаль, я не письменник. Літературною мовою писати не вмію. Як розмовляю, так і пишу. Віковий вплив "языка". І я думаю моя писанина зрозуміла для більшості форумчан, включаючи камрада з Грузії, якому я відповідав навіть грузинською мовою. :032: :011:
« Последнее редактирование: Четверг, 03 Февраль 2022, 08:26 от Valera+@ »

Оффлайн GunMan

  • Администратор
  • Бригадний генерал
  • *****
  • Сообщений: 3149
  • Карма: +182/-1
    • Медали
  • Зброя: Sabre Red, Cold Steel Spartan BD1
  • Звідки: Украина, Одесса
Re: Надіюся всі тут
« Ответ #12 : Четверг, 03 Февраль 2022, 09:27 »
Зараз самий актмвний по продажам, це райберт.

Друзья, давайте не будем отправлять людей на другие ресурсы или исправлять ошибки. В данном случае человек пришел к нам перебрав все остальные форумы, будьте гостеприимнее. Это касается не только этой темы, а в целом общения на форуме. Именно с атмосферы общения начинается либо восхождение либо загнивание ресурса, второго я не допущу. Надеюсь на понимание.

Оффлайн Bossak

  • Головний Сержант
  • *
  • Сообщений: 292
  • Карма: +4/-1
    • Медали
  • Зброя: Перець 1б
  • Звідки: Україна
Re: Надіюся всі тут
« Ответ #13 : Суббота, 05 Февраль 2022, 18:09 »
Друзья, давайте не будем отправлять людей на другие ресурсы или исправлять ошибки. В данном случае человек пришел к нам перебрав все остальные форумы, будьте гостеприимнее. Это касается не только этой темы, а в целом общения на форуме. Именно с атмосферы общения начинается либо восхождение либо загнивание ресурса, второго я не допущу. Надеюсь на понимание.
Та я ж не виганяв товариша з форуму, просто підказую як розширити клієнтуру. Сам у майстра замовляв накладки, якість достойна.

Оффлайн Jekson77

  • Рекрут
  • Сообщений: 8
  • Карма: +6/-0
    • Медали
  • Зброя: Револьвер флобера
  • Звідки: Украина восток
Re: Надіюся всі тут
« Ответ #14 : Пятница, 11 Февраль 2022, 17:51 »
Да ,модераторы зажали продавцов и спекулянтов😭вот все и разбежались по разным рессурсам,делаейте выводы уважаемые модераторы,торговля двигатель прогресса и развития,Вы же её подрубили на корню,если так будет продолжаться,это моё личное мнение,форум ожидает участь многих мертвых контентов висящих сейчас в нете,спасибо большое за внимание, с Уважением!

Оффлайн Big Bosss

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 13
  • Карма: +0/-0
    • Медали
  • Зброя: мп654к, Safari3' Ekol3",ммг
  • Звідки: Україна, Кропивницький
Re: Надіюся всі тут
« Ответ #15 : Среда, 02 Ноябрь 2022, 07:30 »
Всім дякую за підтримку.

Продажі в мене не являється задачею номер один ні номер два.


Колись ми на форумах спілкувались і т.д могли підказати один одному, робили цікаві речі, відновлювали реставрували. В мене часто заказували люди цікавий тюнинг з дерева.


На ревклубі такий рух знищили адміни своїми законами фізики(які вони десь читали але не перевіряли похибку, це про вестхантера з карабінами)

Багато хто перебуває на війні зараз. Але потім я думаю все буде добре в нас