GF-Shop.top
Весы ювелирные до 200г, точность 0,01г
250 грн

Автор Тема: Дозвiл  (Прочитано 1614 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн asmo77

  • Рекрут
  • Сообщений: 0
  • Карма: +3/-0
    • Медали
  • Зброя: Carrera GT 50
  • Звідки: Киев
Дозвiл
« : Четверг, 24 Март 2022, 15:30 »
Хлопцi привiт. Розкажiть про те як зараз можна отримати дозвiл на зброю. Дякую.


Оффлайн askim83

  • Головний майстер-сержант
  • *
  • Сообщений: 658
  • Карма: +80/-3
  • Награждается покупатель, неоднократно зарекомендовавший себя как надежный. Награждается продавец, неоднократно зарекомендовавший себя как надежный.
    • Медали
  • Зброя: АК-47
  • Звідки: Ukraine.
Re: Дозвiл
« Ответ #1 : Четверг, 24 Март 2022, 17:46 »
А никак...сейчас даже продлить нельзя. Все учереждения во время военного положения остановили свою работу. У кого оформленно и закончился срок...действуют до окончания положения в стране.

Хотя может зависит от области.
« Последнее редактирование: Четверг, 24 Март 2022, 17:48 от askim83 »

Оффлайн Monolit

  • Модератор
  • Полковник
  • *****
  • Сообщений: 2803
  • Карма: +189/-2
  • Награждается пользователь, проявляющий заботу о популярности и развитии форума Награждается пользователь, регулярно размещающий уникальные обзоры оружия За помощь в наведении порядка на форуме Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области огнестрельного оружия. За неизменно вежливое общение с собеседниками Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области травматического оружия
    • Медали
  • Зброя: Ata Arms Venza 12к, Зауер С303(.300winmag), ПМ, Хатсан Ескорт 12к, АКМ, Savage 64 FV
  • Звідки: Карпати
Re: Дозвiл
« Ответ #2 : Четверг, 24 Март 2022, 22:16 »
Зараз спрощена система отримання дозволу за 2 дні я отримав.
 1 березня 2022 року наказом № 170 Міністром внутрішніх справ визначено особливості видачі громадянам України дозволу на придбання, зберігання та носіння мисливської зброї та набоїв до неї під час дії воєнного стану. Документом передбачено скорочений порядок надання громадянам дозволу на придбання, зберігання та носіння мисливської вогнепальної нарізної, гладкоствольної зброї та набоїв до неї.

Для цього необхідно подати на ім'я керівника органу поліції за місцем проживання (перебування) письмову заяву про видачу дозволу на придбання, зберігання та носіння мисливської зброї за наявності документу, що посвідчує особу.

Оффлайн Ohotnik

  • Лейтенант
  • *
  • Сообщений: 891
  • Карма: +51/-0
    • Медали
Re: Дозвiл
« Ответ #3 : Пятница, 25 Март 2022, 11:46 »
Є така інфа,що в тих районах,де йдуть,або поблизу йдуть бойові дії,то архіви з даними власників зброї знищені...

Оффлайн Defender

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 184
  • Карма: +86/-1
    • Медали
Re: Дозвiл
« Ответ #4 : Воскресенье, 10 Апрель 2022, 10:51 »
Підкажіть, хто юрист, часто проскакує інформація, що не зареєстрована зброя, під час воєнного стану, це не злочин... Чи насправді так є, чи це фейк? Думаю це мало б бути логічно так, бо якби була зброя в містах, де загинуло стілтки цивільних, опір був би значно жорстокіший, можливо вбивст наших людей було б менше...

Оффлайн KOSTIKFRAEROK

  • Старший Сержант
  • *
  • Сообщений: 133
  • Карма: +2/-0
    • Медали
Re: Дозвiл
« Ответ #5 : Воскресенье, 10 Апрель 2022, 11:47 »
Підкажіть, хто юрист, часто проскакує інформація, що не зареєстрована зброя, під час воєнного стану, це не злочин... Чи насправді так є, чи це фейк? Думаю це мало б бути логічно так, бо якби була зброя в містах, де загинуло стілтки цивільних, опір був би значно жорстокіший, можливо вбивст наших людей було б менше...
незарегистрированное оружие сейчас это дорога на тот свет без разницы кто тебя с ним поймает

Оффлайн Reit

  • Старший Солдат
  • *
  • Сообщений: 38
  • Карма: +0/-0
    • Медали
  • Звідки: Ukraine
Re: Дозвiл
« Ответ #6 : Понедельник, 11 Апрель 2022, 14:12 »
Зараз спрощена система отримання дозволу за 2 дні я отримав.
 1 березня 2022 року наказом № 170 Міністром внутрішніх справ визначено особливості видачі громадянам України дозволу на придбання, зберігання та носіння мисливської зброї та набоїв до неї під час дії воєнного стану. Документом передбачено скорочений порядок надання громадянам дозволу на придбання, зберігання та носіння мисливської вогнепальної нарізної, гладкоствольної зброї та набоїв до неї.

Для цього необхідно подати на ім'я керівника органу поліції за місцем проживання (перебування) письмову заяву про видачу дозволу на придбання, зберігання та носіння мисливської зброї за наявності документу, що посвідчує особу.

Видають якщо немає "досвіду користування" ?

Оффлайн B@ndiT

  • Рекрут
  • Сообщений: 0
  • Карма: +9/-0
    • Медали
  • Зброя: ПМ-Р
  • Звідки: Одеса
Re: Дозвiл
« Ответ #7 : Четверг, 14 Апрель 2022, 15:04 »
так, до кінця воєнного стану, цікаво тільки що буде далі зі зброєю коли закінчиться воєнний стан? там буде 10 днів на сдачу зброї, я так розумію що потім треба буде подавати заново чи як? якщо я знаю що не сможу отримати маючи судимість, але в мене вже є на руках зеленка та куплена зброя ?
« Последнее редактирование: Четверг, 14 Апрель 2022, 15:07 от B@ndiT »

Оффлайн xzion

  • Солдат
  • *
  • Сообщений: 18
  • Карма: +15/-0
    • Медали
  • Звідки: Киев
Re: Дозвiл
« Ответ #8 : Воскресенье, 15 Май 2022, 08:15 »
Делал 2 дозволы на нарез и гладкий
В разрешалке сказали что после войны соберай доки и подавай заново, и оружие оставить можно будет тогда
Думаю срок с 10 дней увеличат изза нагрузки
Народа накупило столько стволов что даже просто их собрать за 10 дней не смогут)

Оффлайн mikola

  • Сержант
  • *
  • Сообщений: 86
  • Карма: +17/-0
    • Медали
  • Зброя: Скат1Рк, МКМ ( АКМС), Hatsan BTS-12.
  • Звідки: Украина, Север Одесской обл.
Re: Дозвiл
« Ответ #9 : Понедельник, 06 Ноябрь 2023, 22:01 »
 Дозвіл на придбання, продаж, перепродаж, продління проводиться тільки через магазин згідно з електронним реестром. Скоро буде уже рік як маюсь зі своім МКМом. Магазин даже відстріл проводив х/з навіщо. Дозвіл ( і відстріл ) дійсні до 24 року. Забудьте за якісь спрощення зараз. :P
« Последнее редактирование: Понедельник, 06 Ноябрь 2023, 22:04 от mikola »

Оффлайн КАА

  • Рекрут
  • Сообщений: 6
  • Карма: +0/-0
    • Медали
  • Звідки: Украина, Харьков
Re: Дозвiл
« Ответ #10 : Среда, 08 Ноябрь 2023, 12:53 »
Ні, все не так.
Все оформлюеться в дозвільній або в електронному вигляді в Едином вікні (папіри приносите пізнійше).
А магазин бере 1500 грн. за те що віднесе ваші папіри до дозвільної.
Дорогувато за 10 хвилин роботи як на мене.