Автор Тема: Кто во что играет?  (Прочитано 61488 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Ф021

 • Старший Прапорщик
 • *
 • Сообщений: 460
 • Карма: +2/-0
  • Медали
 • Оружие: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
 • Откуда: Україна, село
Re: Кто во что играет?
« Ответ #300 : Вторник, 22 Май 2018, 14:10 »
У Вас так много свободного времени и слова прямо льються фонтаном - мой диагноз - Вам срочно нужно найти хорошего годного полового партнера для качественного секса один раз в день как минимум.
Перше: чому так багато тексту? — Тому що із життєвого досвіду, у розмові із ідеологічними людьми, потрібно все докладно пояснювати, інакше угледівши якісь загальні твердження, у ідеологічних починають вертітися споконвічні, світостворювальні символи, у їхніх ідеологічних призмах все починає викривлятися (інколи на такий кут, що зміст написаного вами змінюється на протилежний, у їхніх головах) і вони "догороджують" такого, що просто пипець... Краще виразити свою думку, максимально ясно, чітко, ніж потім дивитися на осяйну, шаблонну реакцію.
Я не цікавлюсь цими натяками, нижче пояса і так далі, тому сприймаю все прямо, без підтексту. На рахунок сексуальних відносин із дівчиною, ну, Я закінчений романтик і чхати хотів на всі опуси по науково-популярній Нейрології "токсини-окситоцини", "шмітери-нейротрансмітери", тощо. Я це все маю на увазі, але романтизм — то мій вибір. Я ніде не гуляю, не відвідую дискотет, чи чогось такого, майже не спілкуюсь із дівчатами. Взагалі, як Я уже говорив, щоб мені дійсно сподобалась дівчина, потрібно мабуть щоб вона мала схожий, ну як це сказати, занадто складно, але назвемо це "погляд на навколишній світ", цей погляд, інколи не зовсім простий та визначений. Погляд цей, скоріше глобальний, ніж локальний, "правила-шмравила", ну, Я вже писав про це.Але люди із таким поглядом, зовсім не пристосовані до мирського життя, вони або гинуть, або у них змінюється погляд. Тим більше для жіночої статі, у реаліях сучасного світу. Тому шанс знайти "споріднену душу" у мене, м’яко кажучи не великий.
Тепер про погляд: якщо Ви читали мої "простирадла" у цій темі, то приблизно зрозуміли який у мене тип мислення (по ідеї), він відмінний від поглядів на світ які використовуються у популярних на сьогоднішній день, ідеологіях та субкультурах побудованих на них.
Ваш покірний слуга, дотримується такого погляду скільки себе пам’ятає. Але Ви НЕ думайте що для мене темний ліс, допустимо нео-націоналізм, чи комунізм. Комуно-, нео-нац-, релігі-, всі ці субкультури ваш покірний слуга спробував, не те що "наївся", але покуштував. Це не означає що Я просто розмовляв із людьми із цих субкультур, в різні часи, Я дійсно переймався цими ідеологіями та можна сказати "жив ними". Спочатку комуно (дитинство), тоді релі, тоді нео-нац. Тобто Я дійсно вірив, у наприклад, у наприклад те, у що вірите Ви. :019:
Проблема у тому, що ваш покірний слуга має зачатки аналітичного мислення, тому з часом до кожної ідеології, до людей, що піддані їй, до рішень які вони приймають, тощо, у мене з’являлося чимало запитань (без цього ніяк — запитань інструмент пізнання, й іншого такого Я не знаю), а відповідей ставало все менше і менше... Це все образно, звичайно, але суть така: морально та фізично, ваш покірний слуга є слабкий, тільки от у плані "ідеологічно", мій "погляд на життя", як показала практика, крутіший за всі, вищеперераховані погляди, разом взяті. Бо він дає відповіді там, де ці ідеології заходять у таку, вибачте, задницю, що страшно й уявити для людини хоча б трішки мислячої, і в теорії і на практиці... Звичайно, більшість людей (із мого власного досвіду) не звикли ставити запитання чи сумніватися, їм це не подобається, їм потрібно щось солідне, у що можна вірити.

Діагнози ставити кожен любить, особливо не виходячи за рамки набутого у процесі життя, власного сприйняття, на жаль чи на щастя, коефіцієнт достовірності таких діагнозів, бажає мати кращого...
Ф021, ну у Вас так досить широкий спектр іграшок, і достатньо різноманітний. Коли ж Ви знаходите час?
Ну в мене ж не скотоферма вдома. Із живності тільки кози, і то без козенят — бо як Я сказав: "Або забивайте їх самі, або гризіть живцем". Зараз в основному грядка, посадити-посадили, а от "полінка" для мене особисто почнеться пізніше, коли воно все буде не таке дрібненьке і не потрібно буде так делікатно обполювати. Тому зараз маю час.
Ви до речі говорили про повертання на круги теми топіку, а самі із неї злізли :P
« Последнее редактирование: Вторник, 22 Май 2018, 14:25 от Ф021 »


Оффлайн dnepr7

 • Генерал Майор
 • *
 • ! ЗАБАНЕН !
 • Сообщений: 3040
 • Карма: +170/-8
 • Награждается пользователь, регулярно размещающий уникальные обзоры оружия Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области огнестрельного оружия. За неизменно вежливое общение с собеседниками Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области травматического оружия
  • Медали
 • Оружие: Hatsan Escort 12к
 • Откуда: Украина
Re: Кто во что играет?
« Ответ #301 : Вторник, 22 Май 2018, 16:04 »
На рахунок сексуальних відносин із дівчиною, ну, Я закінчений романтик і чхати хотів на всі опуси по науково-популярній Нейрології "токсини-окситоцини", "шмітери-нейротрансмітери", тощо. Я це все маю на увазі, але романтизм — то мій вибір. Я ніде не гуляю, не відвідую дискотет, чи чогось такого, майже не спілкуюсь із дівчатами. Взагалі, як Я уже говорив, щоб мені дійсно сподобалась дівчина, потрібно мабуть щоб вона мала схожий, ну як це сказати, занадто складно, але назвемо це "погляд на навколишній світ", цей погляд, інколи не зовсім простий та визначений. Погляд цей, скоріше глобальний, ніж локальний, "правила-шмравила", ну, Я вже писав про це.

От женщины нужно не так уж и много - молодость, стройность, хорошая фигура - песочные часы, симпатичное лицо, хороший неконфликтный характер, умение СЛУШАТЬ, ну и чтобы давала тебе всегда. Да - курение и алкоголь - нежелательно. И не нужно усложнять простые вещи.


Оффлайн Ф021

 • Старший Прапорщик
 • *
 • Сообщений: 460
 • Карма: +2/-0
  • Медали
 • Оружие: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
 • Откуда: Україна, село
Re: Кто во что играет?
« Ответ #302 : Вторник, 22 Май 2018, 17:32 »
От женщины нужно не так уж и много - молодость, стройность, хорошая фигура - песочные часы, симпатичное лицо, хороший неконфликтный характер, умение СЛУШАТЬ, ну и чтобы давала тебе всегда. Да - курение и алкоголь - нежелательно. И не нужно усложнять простые вещи.
В міру своїх можливостей та бажань, кожна людина вибирає собі, свою половинку, чи просто подружку, чи хлопця. У мене голова забита іншим, не гуляннями та походеньками, чи створенням сім’ї, а зовсім іншим, пічалька там лише, у моїй голові. :) Жартую, але все одно...
Ну, і взагалі, у плані романтичних стосунків, ваш покірний слуга розбирається гірше ніж у автомобілях, а в автомобілях Я розбираюсь, м’яко кажучи не дуже, ну руль від перемикача передач, відрізнити можу і то добре... Один мій друг, точніше "сокамерник" у роки навчання, займався клеянням дівчат, брехнями отими, брудом, і тому подібним, мене від його пікапів-шмокапів, просто нудило, тому вивалював купу сарказму і такого іншого на оте все, дійшло до того, що ми із ним сильно посварилися навіть мало не побилися (точніше він мене мало не побив, бо у нього "здали нерви", як говорять), іронія долі, але він розійшовся із дівчиною, яка йому подобалася. Ну, але здається він знайшов себе, пішов по не по спеціальності на якій ми навчалися, а у програмісти, заробляє багато грошей, живе "світським" життям, на широку ногу, як говорять. Знайшов собі іншу дівчину, хоча, начебто у нього все гаразд, але моя інтуїція підказує мені що йому насправді не дуже весело, як говорять в душі. Хоча Я не жалію про рішення які приймав, і ні в якому разі не заважав його стосункам із коханою (мабуть то була дівчина, яку він дійсно полюбив), а навпаки, допомагав як міг, але через багато років Я вибачився перед ним, не знаю навіщо, просто не люблю коли мене щось "гризе". Це Я до того, що ваш покірний слуга, ну як сказати: чесний, відвертий, не вміє брехати (особливо у реальному житті) та й не займається цим.

В Університеті Я і навчався на професію, де "собаку з’їли" на тому що із простого роблять складне, а із складного — просте, і відповідно вайс весра. :019:


Повертаючись до теми, є така РПГ, яка сподобається любителям холодної зброї, середньовіччя та голих жінок. Серія WitcherЦя гра подобалася Бараку Обамі — екс-президенту США (Barack Obama is Talking About The Witcher - YouTube). У цій грі невеликий вибір персонажів, за яких можна грати, точніше він там один: майстер-мутант Геврант :) Приємно мені було те, що у цій відеогрі присутня нелінійність, тобто можна бути хорошим або злим. Звичайно ваш покірний слуга був хороший і чесний Геврант, і чорт забирай, у мене вдавалося врятувати мирних людей, дати чортів поганцям, побороти велетенських монстрів, ну і в такому дусі :)
Примітка: На картинці вище, зображений найнебезпечніший "босс" другої частини серії — Управляющий (The Operator), по додатковому завданні "Память Старых Лет" (From a Bygone Era), хоча воно виглядає як звичайний бомж, воно небезпечніше за всіх, разом взятих монстрів що трапляються впродовж гри.
Хардкор-складність, на якій Я пройшов цю частину, означає нуль завантажень, тобто разок ваш Геврант на землі, і все заново... Ну так, граєш ~ два тижні, проходиш всі додаткові завдання, а тоді бздиньк, якась стріла відправляє Гевранта в табір короля (на початок). Разів п’ять так перегравав (правда не на Управляючому, а на "стрілах" але не буду спойлити, може хто гратиме на такій самій складності :)).
« Последнее редактирование: Вторник, 22 Май 2018, 17:37 от Ф021 »

Оффлайн TOMIS

 • Старшина
 • *
 • Сообщений: 290
 • Карма: +65/-2
  • Медали
 • Откуда: Украина.Днепр
Re: Кто во что играет?
« Ответ #303 : Вторник, 22 Май 2018, 17:45 »
В міру своїх можливостей та бажань, кожна людина вибирає собі, свою половинку, чи просто подружку, чи хлопця. У мене голова забита іншим, не гуляннями та походеньками, чи створенням сім’ї, а зовсім іншим, пічалька там лише, у моїй голові. :) Жартую, але все одно...
Ну, і взагалі, у плані романтичних стосунків, ваш покірний слуга розбирається гірше ніж у автомобілях, а в автомобілях Я розбираюсь, м’яко кажучи не дуже, ну руль від перемикача передач, відрізнити можу і то добре... Один мій друг, точніше "сокамерник" у роки навчання, займався клеянням дівчат, брехнями отими, брудом, і тому подібним, мене від його пікапів-шмокапів, просто нудило, тому вивалював купу сарказму і такого іншого на оте все, дійшло до того, що ми із ним сильно посварилися навіть мало не побилися (точніше він мене мало не побив, бо у нього "здали нерви", як говорять), іронія долі, але він розійшовся із дівчиною, яка йому подобалася. Ну, але здається він знайшов себе, пішов по не по спеціальності на якій ми навчалися, а у програмісти, заробляє багато грошей, живе "світським" життям, на широку ногу, як говорять. Знайшов собі іншу дівчину, хоча, начебто у нього все гаразд, але моя інтуїція підказує мені що йому насправді не дуже весело, як говорять в душі. Хоча Я не жалію про рішення які приймав, і ні в якому разі не заважав його стосункам із коханою (мабуть то була дівчина, яку він дійсно полюбив), а навпаки, допомагав як міг, але через багато років Я вибачився перед ним, не знаю навіщо, просто не люблю коли мене щось "гризе". Це Я до того, що ваш покірний слуга, ну як сказати: чесний, відвертий, не вміє брехати (особливо у реальному житті) та й не займається цим.

В Університеті Я і навчався на професію, де "собаку з’їли" на тому що із простого роблять складне, а із складного — просте, і відповідно вайс весра. :019:


Повертаючись до теми, є така РПГ, яка сподобається любителям холодної зброї, середньовіччя та голих жінок. Серія Witcher

(Фото скрыто из цитаты, нажмите для просмотра.)

Ця гра подобалася Бараку Обамі — екс-президенту США (Barack Obama is Talking About The Witcher - YouTube). У цій грі невеликий вибір персонажів, за яких можна грати, точніше він там один: майстер-мутант Геврант :) Приємно мені було те, що у цій відеогрі присутня нелінійність, тобто можна бути хорошим або злим. Звичайно ваш покірний слуга був хороший і чесний Геврант, і чорт забирай, у мене вдавалося врятувати мирних людей, дати чортів поганцям, побороти велетенських монстрів, ну і в такому дусі :)
Примітка: На картинці вище, зображений найнебезпечніший "босс" другої частини серії — Управляющий (The Operator), по додатковому завданні "Память Старых Лет" (From a Bygone Era), хоча воно виглядає як звичайний бомж, воно небезпечніше за всіх, разом взятих монстрів що трапляються впродовж гри.
Хардкор-складність, на якій Я пройшов цю частину, означає нуль завантажень, тобто разок ваш Геврант на землі, і все заново... Ну так, граєш ~ два тижні, проходиш всі додаткові завдання, а тоді бздиньк, якась стріла відправляє Гевранта в табір короля (на початок). Разів п’ять так перегравав (правда не на Управляючому, а на "стрілах" але не буду спойлити, може хто гратиме на такій самій складності :)).

Ведьмак одна из лучших игр, если не самая лучшая,- когда то пришлось раскошелиться на крутую видеокарту чтобы увидеть всю графику в красоте. До сих пор захожу в неё просто посмотреть мир...

Оффлайн Ф021

 • Старший Прапорщик
 • *
 • Сообщений: 460
 • Карма: +2/-0
  • Медали
 • Оружие: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
 • Откуда: Україна, село
Re: Кто во что играет?
« Ответ #304 : Вторник, 22 Май 2018, 17:53 »
Ведьмак одна из лучших игр, если не самая лучшая,- когда то пришлось раскошелиться на крутую видеокарту чтобы увидеть всю графику в красоте. До сих пор захожу в неё просто посмотреть мир...
Для мене не найкраща. Чим вона вам так сподобалась? Графіка? — Ну так, красиво намальований світ, мені сподобалось також. Показувало красиво навіть на моєму, старенькому комп’ютері (старющому точніше...) А ще чим? У які частини грали? — Я першу і другу повністю пройшов. Оскільки не заробляю грошей, то третю ще не купив, вона дорога сабака...

Оффлайн TOMIS

 • Старшина
 • *
 • Сообщений: 290
 • Карма: +65/-2
  • Медали
 • Откуда: Украина.Днепр
Re: Кто во что играет?
« Ответ #305 : Вторник, 22 Май 2018, 21:25 »
Для мене не найкраща. Чим вона вам так сподобалась? Графіка? — Ну так, красиво намальований світ, мені сподобалось також. Показувало красиво навіть на моєму, старенькому комп’ютері (старющому точніше...) А ще чим? У які частини грали? — Я першу і другу повністю пройшов. Оскільки не заробляю грошей, то третю ще не купив, вона дорога сабака...
Я прошел все три части с переносом сохранений в следующие части. Игра лучшая для меня в жанре РПГ . Примечачательна саундтреком, персонажами и открытым проработанным миром. Может быть ещё Маст Эффект как то соревнуется с Ведьмаком,- но то кому как... С уважением.

Оффлайн Ф021

 • Старший Прапорщик
 • *
 • Сообщений: 460
 • Карма: +2/-0
  • Медали
 • Оружие: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
 • Откуда: Україна, село
Re: Кто во что играет?
« Ответ #306 : Среда, 23 Май 2018, 10:41 »
Я прошел все три части с переносом сохранений в следующие части. Игра лучшая для меня в жанре РПГ . Примечачательна саундтреком, персонажами и открытым проработанным миром. Может быть ещё Маст Эффект как то соревнуется с Ведьмаком,- но то кому как... С уважением.
"Масс Ефект" має набагато крутіший віртуальний світ, ніж "Відьмак", і краще створений. По складності "Масс Ефект", принаймні друга частина у яку Я грався, із "Відьмаком" не зрівняти, дуже легко (на макс. можливому рівні).
У "Масс Ефект" там пропаганда Дядьки Сема (у 2-й частині), ну у "Відьмаку 2" там також "пана-польска" :D, але не так жорстко. Світ мені дійсно сподобався у "Масс Ефект 2".

Питання: а у "Відьмак 3" там макс. рівень складності як у "Відьмак 2", тобто без збережень? І взагалі, як у порівнянні із іншими частинами? Тільки будь-ласка, без спойлерів. Просто Ви мені нагадали, думаю купити на Зиму, якщо все буде гаразд і доживу хД (чорний гумор). Так сказати, згадати молодість, подобається мені смертельні битви із велетенськими, страшними монстрами у відео-іграх, затягують ::), в реальному житті так не вийде, звичайно.До речі, найслабший "босс" у "Відьмак 2", думав уже гра заново вся, коли 2 удари і все :)
« Последнее редактирование: Среда, 23 Май 2018, 10:58 от Ф021 »

Оффлайн TOMIS

 • Старшина
 • *
 • Сообщений: 290
 • Карма: +65/-2
  • Медали
 • Откуда: Украина.Днепр
Re: Кто во что играет?
« Ответ #307 : Среда, 23 Май 2018, 21:28 »
Ведьмак 3 на максимальных не проходил , только на предмаксимальной сложности и вам советую, потому что всегда нужно готовиться перед заказом, готовить масло , зелье, купить броню и т.д. и есть сохранения... а Масс Эффект и Ведьмак это абсолютно разные игры, их нельзя сравнивать, просто по высшей шкале они на одном уровне. Ещё ,- я ни одной игры не купил, - всё можно скачать на шару, пиратские так сказать... ну если воспитание позволяет, конечно. С ув.

Оффлайн Ф021

 • Старший Прапорщик
 • *
 • Сообщений: 460
 • Карма: +2/-0
  • Медали
 • Оружие: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
 • Откуда: Україна, село
Re: Кто во что играет?
« Ответ #308 : Четверг, 24 Май 2018, 16:01 »
Ведьмак 3 на максимальных не проходил , только на предмаксимальной сложности и вам советую, потому что всегда нужно готовиться перед заказом, готовить масло , зелье, купить броню и т.д. и есть сохранения... а Масс Эффект и Ведьмак это абсолютно разные игры, их нельзя сравнивать, просто по высшей шкале они на одном уровне. Ещё ,- я ни одной игры не купил, - всё можно скачать на шару, пиратские так сказать... ну если воспитание позволяет, конечно. С ув.
Мну тільки хардкорчик, мені просто цікаво яка там остання складність. Ну Ви ж їх зрівняли по якійсь там шкалі, отже можна зрівнювати. Я купляю ігри, не граю у піратки, принаймні коли це можливо, Steam, GOG.

Почитав у Глобальній Мережі, намагаючись не спойлити собі про складність "Відьмак 3" — фігня походу, із другою не зрівняти шо у принципі добре :), не буду задротити тижнями, зараз саме "тьху-тьху-тьху", на Фізику та Математику, гризу граніт Науки :) Я просто вас запитав чи видаляються там кляті сейви після падіння майстра Гевранта, як у другій частині? Тобто чи починати кожний раз гру заново, чи НІ? Там повинно писатися.

Наскільки Я прочитав, то там чотири рівня складності, макс. складність — слабенька походу, і там ще є якийсь повзунок складності "гвінта": Ведьмак 3(тёмный уровень сложности), до чого автор відео присмалив "темний уровень" на якому не можна завантажуватися після падіння Гевранта... Тобто Я не розумію, "Відьмак 3" вийшов без "темного рівня" навіть після цього інтерв’ю? — Dark difficulty and permadeath: how hard is The Witcher 3?, просто відчуття, коли ти півтора тижня геймплею множаться на нуль, через те що якесь кляте, чергове насєкомоє переїхало майстра Гевранта відібравши 100% ХП, це воно! :D
« Последнее редактирование: Четверг, 24 Май 2018, 16:09 от Ф021 »

Оффлайн Ф021

 • Старший Прапорщик
 • *
 • Сообщений: 460
 • Карма: +2/-0
  • Медали
 • Оружие: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
 • Откуда: Україна, село
Re: Кто во что играет?
« Ответ #309 : Четверг, 24 Май 2018, 21:05 »
Думав, ану гляну на ціну "Відьмака 3", краще б не дививсяМайже 600 українських бакинських, та ну його на халепу таке!
Це мені потрібно тягти свій сколіозик третьої ступені на ферму та батрачити там різноробочим, щоб заробити на цю дурню, а сільська інтелектуальна еліта не повинна працювати на фермах! :D У мене і свої, домашньої ферми вистачає...
А якщо серйозно, гризе питання роботи, оце була б робота за спеціальністю (та можливо характер дещо інший), сидів би зараз, та "гамав" за старого пердуна Гевранта, рятуючи без розбору невинних у якійсь Тимерії, даючи прочуханки всіляким поганцям та найголовніше, епічні битви із величезними, страшними монстрами, за що мені і подобається це серія ігор... Такого в реалі не зробиш.

Оффлайн TOMIS

 • Старшина
 • *
 • Сообщений: 290
 • Карма: +65/-2
  • Медали
 • Откуда: Украина.Днепр
Re: Кто во что играет?
« Ответ #310 : Четверг, 24 Май 2018, 21:24 »
Ждите скидку... я лично купил Ведьмака 3 GOTY за 250 грн. На хардкорах не проходил. Помню слетали сейвы в Дед Спейсе на максимальной сложности, а Ведьмаке - не знаю... С ув.

Оффлайн Ф021

 • Старший Прапорщик
 • *
 • Сообщений: 460
 • Карма: +2/-0
  • Медали
 • Оружие: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
 • Откуда: Україна, село
Re: Кто во что играет?
« Ответ #311 : Четверг, 24 Май 2018, 22:16 »
Ждите скидку... я лично купил Ведьмака 3 GOTY за 250 грн. На хардкорах не проходил. Помню слетали сейвы в Дед Спейсе на максимальной сложности, а Ведьмаке - не знаю... С ув.
Фіга собі, Я б купив за 250 грн те GOTY, все таки із часів коли отримував стипендію, відео-ігри майже не купляю і не граю у платні (хіба у дуже дешеві, старенькі).
Та думаю пофік на сейви, пройду у будь-якому випадку, було б часу, гроші, та бажання, просто коли клятий "Стім" знижку оформить, оце питання. Благо у Глобальній Мережі є спеціальні сайти що моніторять ціни на "Стімі" (SteamPrices наприклад). Дивився на "ГОГі", там така сама ціна для  GOTY, зате просто "Дике Полювання" є за ~ 6 долярів.

Та "Мертвий Простір" також — 20-ть бакинських зовсім не українських :) Краще вже "Відьмак 3" купити, а тоді колись, і "Дед Спейс".
« Последнее редактирование: Четверг, 24 Май 2018, 22:21 от Ф021 »

Оффлайн Ф021

 • Старший Прапорщик
 • *
 • Сообщений: 460
 • Карма: +2/-0
  • Медали
 • Оружие: Старий, іржавий ножик, старюща трьохлінійка та двостволка ТОЗ випуску кінця 40-х років
 • Откуда: Україна, село
Re: Кто во что играет?
« Ответ #312 : Вторник, 29 Май 2018, 08:39 »
Deus Ex Game of The Year EditionСвіт божевільний у цій грі, люди як люди живуть, а тут мутант-кіборг, по сумісництву працівник спецпідрозділу, у смердючій, холодній воді тоне, то у вогні горить, бо потрібно образумлювати чергове, якесь "NSF". Жизня...

Колись, коли був дитиною, ні біса не знав Англійської, проходив на макс. складності, цю відеогру жерсть була: не знаєш кому допомагати, кого рятувати, кому чортів давати, хто добріший, хто зліший. Але здається там кінець добрий у мну був :) Терористи мого бідного Барака (це Я так назвав протагоніста, бо схожий не на брудну будівлю а на одного екс-президента :D) із вогнемета смалять, а Я його змушував їх живими "брати". >_< бідний мутант...
До речі, мало що пам’ятаю, але у мене видно дещо відклалося, у дитячих мізках, бо класифікація зоопарку, ой, Я мав на увазі отих рухів та субкультур, на них побудованих, у мене майже по містеру Мендірлею (Manderley) :D
Гра сповнена сарказму, чорного гумору, безглуздої конспірології (троллінг як мені здалося хД), і тому подібного. Коротше, тонкий гумор не для фанатів осяйних "Вікінгів"/"Престолів"/тощо, як то говорять на смак і присмак всі фломастери різні.

Висновок: За 20-ть гривнів у "Стім" Ви отримуєте гру, яка у сто разів краща за половину відео-ігор які коштують за пів тисячі... Фактична складність відеогри слабка (на макс. налаштуваннях оної).

П. С. Хто буде грати на складності "Реалістично" (Realistic), намагатиметься бути добрим та "брати" живими терористів "NSF", озброєну міліцію, та інших, парамілітарних клоунів: ваш протагоніст, кіборг-мутант, в якого у тіло впаяно весь радіоринок :D, звичайно сделан из мяса, і йому все, так сказати, тринь-трава, може навіть на міні підірватися та із покаліченими ногами, повзаючи виконати завдання, але вогнегасник в інвентарів не завадить, бо горить наш спецагент дуже навіть непогано — тільки-но підпалили поганці, відразу гасіть. :)
« Последнее редактирование: Вторник, 29 Май 2018, 08:54 от Ф021 »

Оффлайн Nistee

 • Рядовой
 • *
 • Сообщений: 10
 • Карма: +6/-0
  • Медали
 • Оружие: Молоток
 • Откуда: Ukraine
Re: Кто во что играет?
« Ответ #313 : Вторник, 05 Июнь 2018, 21:19 »
напишите свой ник в старике, можем 2 на 2 в турнир или в архон. Мой ник резвый Мишка :004:

Оффлайн Nistee

 • Рядовой
 • *
 • Сообщений: 10
 • Карма: +6/-0
  • Медали
 • Оружие: Молоток
 • Откуда: Ukraine
Re: Кто во что играет?
« Ответ #314 : Вторник, 05 Июнь 2018, 21:28 »
есть такая игруха для тех кто не любит долго проходить игры Far Lone Sails[youtube]https://www.youtube.com/results?search_query=far+lone+sails+%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%B6%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5+%D0%BD%D0%B0+%D1%80%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BC[/youtube]

Оффлайн Nistee

 • Рядовой
 • *
 • Сообщений: 10
 • Карма: +6/-0
  • Медали
 • Оружие: Молоток
 • Откуда: Ukraine
Re: Кто во что играет?
« Ответ #315 : Вторник, 05 Июнь 2018, 21:32 »

Оффлайн Nistee

 • Рядовой
 • *
 • Сообщений: 10
 • Карма: +6/-0
  • Медали
 • Оружие: Молоток
 • Откуда: Ukraine
Re: Кто во что играет?
« Ответ #316 : Вторник, 05 Июнь 2018, 21:33 »
а вообще мне КС го прикалует

Оффлайн Nistee

 • Рядовой
 • *
 • Сообщений: 10
 • Карма: +6/-0
  • Медали
 • Оружие: Молоток
 • Откуда: Ukraine
Re: Кто во что играет?
« Ответ #317 : Вторник, 05 Июнь 2018, 21:36 »
но компьютер слабенький то бывает в https://www.youtube.com/results?search_query=%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D0%BA%D0%BE+6 :013:

Оффлайн Грибоед

 • Сержант
 • *
 • ! ЗАБАНЕН !
 • Сообщений: 82
 • Карма: +5/-0
  • Медали
 • Откуда: Украина
Re: Кто во что играет?
« Ответ #318 : Среда, 26 Сентябрь 2018, 17:53 »
В нашей семье любят Сиберию.Но мне надоедает если нету подсказок. :D

Оффлайн samsvoy

 • Старший Сержант
 • *
 • Сообщений: 148
 • Карма: +8/-0
  • Медали
 • Оружие: 12 к
 • Откуда: Україна
Re: Кто во что играет?
« Ответ #319 : Среда, 26 Сентябрь 2018, 21:40 »
Я, за звичай, в КОД 4 (мультик) луплю, а зараз всі частини Метро перепроходжу (раз 5-й вже)))))) Скоро нова частина Метро вийде! Ще Фар Край приколює мене, але остання частина щось не сильно сподобалась...

Оффлайн dnepr7

 • Генерал Майор
 • *
 • ! ЗАБАНЕН !
 • Сообщений: 3040
 • Карма: +170/-8
 • Награждается пользователь, регулярно размещающий уникальные обзоры оружия Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области огнестрельного оружия. За неизменно вежливое общение с собеседниками Награждается пользователь, за выдающиеся знания в области травматического оружия
  • Медали
 • Оружие: Hatsan Escort 12к
 • Откуда: Украина
Re: Кто во что играет?
« Ответ #320 : Воскресенье, 30 Сентябрь 2018, 07:42 »
У меня 2 новые игры-фаворита. "Stargate" и "Wolfenstein 3d"

Оффлайн Меткий Крестьянин

 • Рядовой
 • *
 • Сообщений: 19
 • Карма: +0/-0
  • Медали
 • Откуда: Одесса
Re: Кто во что играет?
« Ответ #321 : Воскресенье, 27 Январь 2019, 18:33 »
Могу посоветовать Топ 1 мировую игру онлайн PUBG.Есть версии на ПК и на смартфон/планшет.Очень неплохая игруха,и при том полезная.Отрабатывается тактика ведения боя от 1 человека до группы с 4 человек.Пересечённая местность,городки и поселения.Оружие на выбор,только существующее оружие которое в действительности используется в военной "практике".

Оффлайн TOMIS

 • Старшина
 • *
 • Сообщений: 290
 • Карма: +65/-2
  • Медали
 • Откуда: Украина.Днепр
Re: Кто во что играет?
« Ответ #322 : Вторник, 29 Январь 2019, 19:43 »
Я всё таки посоветую тот же пабг но только в CS GO (запретная зона), сейчас бесплатная, намного лучше управление , но оружия немного меньше. С ув.


Оффлайн Горький

 • Старший солдат
 • *
 • ! ЗАБАНЕН !
 • Сообщений: 33
 • Карма: +0/-2
  • Медали
 • Откуда: Украина
Re: Кто во что играет?
« Ответ #323 : Четверг, 07 Февраль 2019, 17:32 »
нравятся квесты и толька.  :010:

Оффлайн Bossak

 • Сержант
 • *
 • Сообщений: 81
 • Карма: +1/-0
  • Медали
 • Оружие: Ekol Viper 3"... Beeman Longhorn GR
 • Откуда: Украина
Re: Кто во что играет?
« Ответ #324 : Суббота, 25 Январь 2020, 12:01 »
Red dead redemption 2. Можна пострілять з цікавої зброї.
Borchardt C-93...
LeMat Revolver

Оффлайн pashtet17

 • Сержант
 • *
 • Сообщений: 71
 • Карма: +6/-0
  • Медали
 • Оружие: Blow TR-17,Blow TR-14.
 • Откуда: Ukraine
Re: Кто во что играет?
« Ответ #325 : Среда, 19 Февраль 2020, 12:41 »
DCS WORLD

Оффлайн figaVknige

 • Призывник
 • Сообщений: 1
 • Карма: +0/-0
  • Медали
 • Откуда: Краснокамск
Re: Кто во что играет?
« Ответ #326 : Вторник, 17 Март 2020, 13:56 »
Могу посоветовать Топ 1 мировую игру онлайн PUBG.Есть версии на ПК и на смартфон/планшет.Очень неплохая игруха,и при том полезная.Отрабатывается тактика ведения боя от 1 человека до группы с 4 человек.Пересечённая местность,городки и поселения.Оружие на выбор,только существующее оружие которое в действительности используется в военной "практике".
Там такая физика стрельбы ужасная и куча багов, что долго в этой игре я не протянул. В плане реализма тут всех уделывает серия ARMA https://www.youtube.com/watch?v=d6bDUoWX6Ak, а в плане командной игры cs ещё никто не переплюнул, тем более, там физика стрельбы куда интереснее + голосовой чат.

Оффлайн Zarik

 • Рядовой
 • *
 • Сообщений: 21
 • Карма: +10/-0
  • Медали
 • Оружие: Рогатка
 • Откуда: Украина
Re: Кто во что играет?
« Ответ #327 : Пятница, 20 Март 2020, 15:26 »
WOT танкисты есть или тихо скромничают? :011:

Оффлайн proh

 • Рядовой
 • *
 • Сообщений: 13
 • Карма: +0/-1
  • Медали
 • Оружие: ПМ-Т, ИЖ-27
 • Откуда: Украина
Re: Кто во что играет?
« Ответ #328 : Пятница, 10 Апрель 2020, 23:11 »
Танчики наверно уже отошли на второй план, или стыдно признаться, что играют?  ;)

Оффлайн Дэн

 • Рядовой
 • *
 • Сообщений: 20
 • Карма: +6/-0
  • Медали
 • Оружие: Hammerli Hunter 1000 Combo
 • Откуда: Украина, Херсон
Re: Кто во что играет?
« Ответ #329 : Понедельник, 13 Апрель 2020, 23:27 »
Приветствую)) Я вот по стратегиям больше,там, старый-добрый Red Alert(моды и все такое), а так же С&C Generals или Tiberium Wars
Хотя последнее время подсел на танчики, а именно World of Tanks Blitz,вначале с телефона играл а потом установил себе на ноут и нагибаю)))

 


охота видео