Последние сообщения

Страницы: [1] 2 3 ... 10
1
Куплю / Продам / Обменяю / Подарю / Re: Продам пистолет CARRERA-RS34.
« Последний ответ от kolo Сегодня в 17:07 »
Прошу резерв до завтра 11.00

В продаже.
2
Куплю / Продам / Обменяю / Подарю / Re: Продам кожаную куртку .
« Последний ответ от kolo Сегодня в 17:06 »
Минус 5%

Цена 540гр.
3
Хочу поділитися досвідом успішної здачі екзамена на ПОСВІДЧЕННЯ МИСЛИВЦЯ.
Спочатку як всі хто задумався над питанням як отримати самому дане посвідчення та зекономити кошти розпочав пошука в інтернеті питань звідповідями, яких дуже багато і ще й купа неправильних. Спочатку на форумі знайшов питання звідповідями їх вчив но запам'ятати гони та коли хто народжує плюс законодавство не маючи юридичної освіти було дуже важко, тому пошукавши на форумах сайти на яких можна проходити ці питання онлайн для підготовки, був в шоці тому що вони розходяться з тими що є на сайті лісгоспу. Тому вирішив вчити їх ( на форумах писали що тести на екзамені трішки відрізняються від тих що є на сайті Держлісгоспу), і буквально за тиждень робив 1-2 помилки з кожної спроби.
Знайшовши вільну хвилину вирішив заїхати в держлісгосп для того щоб запитати як проходить дана процедура і коли можна приїхати здати екзамен (не забувайте що тести були можна сказати вивчені) на що мені відповіли що можете прям щас сісти здати екзамен якщо не здасте ще підготуєтеся приїдете через тиждень і по новому. Я спробував і здав з першого разу зробивши при цьому 2 помилки з 5 дозволених, всього 24 питання. Потім оплатив реквізити та через пару хвилин отримав посвідчення мисливця.
Що до тестів які в них в базі вони трішки різнилися формулюванням та навіть були такі що їх взагалі ніде немає но вони дуже легкі .
Моя вам порада доки на двох сайтах не будете проходити тести з 1-2 помилками і хочете самі здати то не тратьте свій час, а вивчітьі йдіть здавайте з впевненістю.
Тому : https://jagtex.blogspot.comhttp://www.ohota-ribalka.com.ua/test.html
4
Куплю / Продам / Обменяю / Подарю / Re: Продам Carrera GT50 -1400гр.
« Последний ответ от ато Сегодня в 16:43 »
В резерв, вечером спишусь в личке.
5
Стартовое / Re: Стартовый МР-371 под жевело.
« Последний ответ от @tapo4ek@ Сегодня в 16:30 »
Горка не при чем так как родной магазин мр371 работает ок после того как подпилил губы
6
Стартовое / Re: Стартовый МР-371 под жевело.
« Последний ответ от Боря Сегодня в 16:05 »
Доброго всем!! Парни помогите пожалуйста имею умный мр371, купил новый магазин оригинал установил его!!! Но!! При подаче патрона в патронник ловит клин ! Патрон упирается во внутреннюю верхнюю часть патронника! Помогите решить проблему
Дайте крупное фото горки
7
"Статья 174. Стрельба из огнестрельного, холодного метательного или пневматического оружия устройств для отстрела патронов, снаряженных резиновыми или аналогичными по своим свойствам метательными снарядами несмертельного действия, в населенных пунктах и в не отведенных для этого местах либо с нарушением установленного порядка"
Все правильно! А у бабули еще +телесные от пневматики! Так шо лучше уже с ружжа в воздух. С ув.
8
Резерв на пресс и калибровку для гильз 9PA. Реквизиты на оплату и стоимость в ЛС плиз.
9
Стартовое / Re: Стартовый МР-371 под жевело.
« Последний ответ от @tapo4ek@ Сегодня в 15:35 »
Доброго всем!! Парни помогите пожалуйста имею умный мр371, купил новый магазин оригинал установил его!!! Но!! При подаче патрона в патронник ловит клин ! Патрон упирается во внутреннюю верхнюю часть патронника! Помогите решить проблему
10
Куплю / Продам / Обменяю / Подарю / Продам Carrera GT50 -1400гр.
« Последний ответ от kolo Сегодня в 15:32 »
Продам Carrera GT50  в заводском исполнении,без вмешательств.
Цена 1400гр.
Страницы: [1] 2 3 ... 10

охота видео