GunForum.com.ua

Список разделов => Новости => Тема начата: Ф021 от Пятница, 09 Август 2019, 14:23

Название: У США чоловік зарізав чотирьох і поранив двох випадкових перехожих
Отправлено: Ф021 от Пятница, 09 Август 2019, 14:23
Спочатку він пограбував квартиру в житловому комплексі, де проживав сам. Потім він пограбував пекарню, погрожуючи зброєю, а згодом втік звідти з готівкою. Потім він повернувся в свій житловий комплекс, де зустрів жертв першого пограбування, між ними відбулася сутичка, і він їх зарізав.
На цьому чоловік не зупинився. Також погрожуючи ножем продавцю, він пограбував магазин і втік з грошима. Потім він вдерся до офісу страхової компанії і вдарив ножем жінку, яка працювала там, а потім і чоловіка, який сидів в глибині офісу. Обох госпіталізували з серйозними ножовими пораненнями, але лікарі прогнозують, що вони виживуть.
Потім зловмисник напав на чоловіка, який заправляв машину на заправці. Свідки кажуть, що злочинець дістав "два великих мачете" і майже відрубав ніс жертві, а також вдарив його в спину.
Він також убив випадкового перехожого біля ресторану швидкого харчування, а потім вдерся в супермаркет, убив охоронця, відняв у нього пістолет і відкрив стрілянину по людях.
Мотиви злочину невідомі. Поліція заявила, що про чоловіка і раніше було відомо, що він є членом банди. Після затримання він не перестав поводитися агресивно - будучи з ніг до голови в крові, він говорив, що це "томатний сік" — із матеріалів сайту "Коренспондент (https://ua.korrespondent.net/world/4127774-u-ssha-cholovik-zarizav-chotyrokh-i-poranyv-dvokh-vypadkovykh-perekhozhykh)".

Штати країна із своєрідною вогнепальною культурою і це країна Закону, ніщо там не вище Конституції, ні традиції, ні культури, ні мови, ні емоції, ні це все разом взяте, і це не просто так, на словах, а на практиці працює доволі вдало (середньостатистично) теж, триста п'ятдесят мільйонів людей, це не так і мало, можна вводити статистику легко. Саме по цій причині, я думаю, поліцейські не продірявили кусок криміналу з ніг до голови в крові, із двома мачетами в руках, на місці, а заарештували...
Название: Re: У США чоловік зарізав чотирьох і поранив двох випадкових перехожих
Отправлено: Ctrl от Пятница, 09 Август 2019, 16:47
Вывод:
Если вы не идете к демократии, демократия идет к вам :D
Название: Re: У США чоловік зарізав чотирьох і поранив двох випадкових перехожих
Отправлено: Ф021 от Пятница, 09 Август 2019, 20:24
Если вы не идете к демократии, демократия идет к вам :D
В якому сенсі демократія? Не зрозумів, до чого це?